TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 07:22:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No reaktor  (Pročitano 4061 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #17 poslato: Oktobar 17, 2013, 10:03:07 pre podne »

Dragi Dusane,osnovnu ulogu kreatina ti tek treba da osetis na sebi,jer vidim da se vodis onim sto pise na deklaraciji.

Ako ti nije jasno,ispravio sam se u prethnodnom postu i ispravio rec pumpa u misicni rast.
Moj lapsus je bio.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #16 poslato: Oktobar 17, 2013, 09:50:04 pre podne »

Dragi Dusane,osnovnu ulogu kreatina ti tek treba da osetis na sebi,jer vidim da se vodis onim sto pise na deklaraciji.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #15 poslato: Oktobar 17, 2013, 09:20:45 pre podne »

Kreatin ce mu dati pumpu? Koliko tacno iznosi pola doze kreatina,po tvojoj proceni?

Osnovne uloge kreatina su snaga,rast misicne mase i izdrzljivost :)
Pola doze koja mu je proporucena na odredjenom proizvodu.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 17, 2013, 07:23:59 pre podne »

ja i dalje mislim da momku uopšte nije potreban NO reaktor, a ako baš želi - već su izneti neki od predloga za početak.

Ukratko, whey, kreatin, vitamini-minerali... eventualno kofein pre treninga kao stimulans - za početnika odlična suplementacija.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #13 poslato: Oktobar 16, 2013, 08:52:11 posle podne »

Kreatin ce mu dati pumpu? Koliko tacno iznosi pola doze kreatina,po tvojoj proceni?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #12 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:02:56 posle podne »

Evo ovako, imam 18 godina, i zelim da nabijem misicnu masu, da se ugojim... Dnevno se trudim da imam minimum 5 obroka, a nacin treninga sam napisao. E sad od suplementacije imam whey protein i sada sam hteo da uzmem hot blood npr. da li da ga uopste uzimam i koliko ce mi pomoci?

Pomoci ce ti sigurno,ali bi bilo bolje da umesto njega uzmes kreatin koji ce ti takodje dati snagu tokom treninga i energiju,a prvenstveno pumpu. Mogao bi eventualno pre nekog treninga da uzmes NO,a posle treninga kreatin (dakle pola doze kreatina posle treninga).
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 16, 2013, 03:09:41 posle podne »

Uživaj u slabijim NO reaktorima, koji će tebe fantastično "odraditi" kao početnika. Idi redom, ne preskači. Nekada ćeš stići u tu fazu, kada isprobaš i neke jače NO proizvode, da ćeš sve teže nalaziti NO koji ti odgovara ili ćeš morati da pojačavaš doze(što i nije najsrećnije rešenje, jer je bolje onda praviti pauzu), tako da si sada kao početnik u tom svetu u odličnoj poziciji. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #10 poslato: Oktobar 16, 2013, 01:21:33 posle podne »

Explode je dobar,ali pocni sa slabijim. Neke imas i u pojedinacnim kesicama pa mozes probati da li te ''radi''.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 16, 2013, 12:34:40 posle podne »

Da, da, shvatio sam sta hocete da mi kazete, ishrana na prvom mestu, a samo jos jedno pitanje, da li je N.O. EXPLODE dobar za pocetak?

Ja bih se opredelila pre za Scitec Attack ili Scitec Hot blood kao što ti je Robert već preporučio.  Ovo je sasvim dovoljno, za prvi put - osetićeš sigurno fantastično dejstvo te nema potrebe za nekim jačin reaktorom
Sačuvana
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 16, 2013, 11:08:35 pre podne »

Da, da, shvatio sam sta hocete da mi kazete, ishrana na prvom mestu, a samo jos jedno pitanje, da li je N.O. EXPLODE dobar za pocetak?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 15, 2013, 02:54:30 posle podne »

Neće ti NO reaktor pomoći u "nabacivanju mase"... što se tiče energije i mišićne pumpe da, ali za masu je ipak na prvom mestu ishrana, kao što već znaš, protein, kreatin, bcaa - od suplemenata

Ako želiš možeš uzeti NO, kao što ti je Robert preporučio, ali ne očekuj previše od jednog NO reaktora
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 14, 2013, 12:25:14 posle podne »

"Ishrana je za sada dobra" je jako relativan pojam. Da je dobra napredovao bi i dalje. Ja mislim da je bas u ishrani problem. NO ti nece nabaciti misice. On poboljsa kvalitet treninga.
Sačuvana
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 14, 2013, 11:26:01 pre podne »

Isao sam u teretanu oko 6 meseci i onda sam napravio pauzu od jedno 2 meseca, sada idem vec mesec ipo dana ponovo u teretanu i uvek imam problem da se ugojim.. Posle pauza kada krenem da treniram kilaza ide odlicno, sada sam za ovih mesec dana napredovao oko 7 kg ali sada i 500g kada se pomerim ja sam presrecan.. zato sam mislio da uzmem NO u kombinaciji sa whey-om pa me zanima da li ce mi to pomoci u povecanju kilaze i mase.. E da i da kazem da na treningu radim maksimalne kilaze 6-8 ponavljanja.. ishrana je za sada dobra..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 14, 2013, 10:08:43 pre podne »

Po meni, ako nisi totalni novajlija, tj. počeo da treniraš pre mesec-dva, možeš uzeti NO. Probaj Hot Blood, fina opcija kao prvi preparat ove vrste, ali uzmi najpre pakovanje u kesicama. Tako ćeš na jeftin način videti da li ti i koliko odgovara, pa onda možeš uzeti i pakovanje u kutiji. :)
Sačuvana
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 14, 2013, 10:03:44 pre podne »

Evo ovako, imam 18 godina, i zelim da nabijem misicnu masu, da se ugojim... Dnevno se trudim da imam minimum 5 obroka, a nacin treninga sam napisao. E sad od suplementacije imam whey protein i sada sam hteo da uzmem hot blood npr. da li da ga uopste uzimam i koliko ce mi pomoci?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.385 sekundi sa 17 upita.