TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:27:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: GH Max - pomaže li rastu?  (Pročitano 6839 puta)
Nidzo89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 18, 2013, 03:09:57 posle podne »

Pogledao sam sve komentare i mogu reci samo jedno , za sta sluzi onda vas proizvod Gh max , onda je on prakticno neupotrebljiv nema nikakav znacaj
Sačuvana
Shorti
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 17, 2013, 02:07:47 posle podne »

Hvala Vam punoo ;) Veliki pozdrav ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 14, 2013, 04:50:28 posle podne »

I tu ti moram dati negativan odgovor. Kreatin, whey, amino... nekoliko praznih mesta, pa tek onda suplementacija tipa GH Max.

No, čak i da se odlučiš za whey, ne očekuj čuda i veliki prirast mišićne mase. Nije to "hemija", već dodaci ishrani. To znači da ishrana mora biti već sreĂ°ena i prilagoĂ°ena zacrtanom cilju, pa se onda dodaju i suplementi kako bi upotpunili priču i malčice olakšali ostvarivanje cilja.

Veoma si mlad, kuda žuriš? Sredi misli, napravi neki plan treninga(možeš pogledati ovde na forumu neke od predloga), gledaj što kvalitetnije da se hraniš, i videćeš kako će rezultati početi da se pojavljuju. :)
Sačuvana
Shorti
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 14, 2013, 04:44:37 posle podne »

Hvala Vam..ali imam slobode da Vas pitam jos nesto , da li moze pomoci pri izgradnji misica naravno uz redovan trening...? Posto mi je to primarni cilj..Znam da Whey ima verovatno najbolji efekat ali iskreno da Vam kazem Gh MAX mi je privlacniji zbog cene ;) :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 12, 2013, 11:19:05 posle podne »

Definitivno ti nije potreban. Ako treniraš u teretani, možeš uzeti whey protein i neki multivitamin, i to je sve što ti je potrebno od suplementacije. U suprotnom, nemoj uzalud da daješ novac na GH Max, jer neće ti dati ono čemu si se nadao. Visinu ti neće dati nijedan suplement.

Možeš samo pustiti da vreme teče i genetika da odradi svoje, pa ćeš videti koliko ćeš još cm visine dobiti u narednim godinama...
Sačuvana
Shorti
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 12, 2013, 09:58:47 posle podne »

Auu da tek sam sada to primetio , ja se izvinjavam stvarno , nije mi bila to namera , vec sam zeleo dodatno da se informisem u vezi ovog proizvoda, zeleo sam samo da saznam da li moze da izazove kontra-efekat u ovom slucaju kod mene...Hvala i jos jednom veliko izvinjenje... ;)
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 12, 2013, 06:25:13 posle podne »

Pogresi covek... :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 12, 2013, 05:24:22 posle podne »

A, sad mi lepo reci zašto si izmenio moj post i napisao svoj, pa sad ova tema ne liči ni na šta? :D Odgovaraš tako što klikneš na Quote - ako želiš nekog da citiraš, ili Reply - ako želiš samo da pišeš bez citiranja. Modify opcija, na koju si ti kliknuo u mom postu, služi za izmenu poruke člana.
Sačuvana
Shorti
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 12, 2013, 03:44:10 posle podne »

Hvala najlepse ;) Poslusacu savet , nego planirao sam da krenem u teretanu pa zbog toga pitam da li bi koristio ovaj proizvod ...
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 12, 2013, 03:28:36 posle podne »

Inace moram da pohvalim tvoju pismenost,redak kvalitet,narocito za tvoju generaciju! :)
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 12, 2013, 03:23:15 posle podne »

Moja preporuka ti je da igras kosarku sto cesce! Ti sa 17 god imas i previse hormona u telu,tako da uzimanjem tog preparata nista neces postici! On je namenjen za stariju populaciju kojoj proizvodnja tog hormona opada! Ne bacaj pare i ne igraj se sa tim stvarima!
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2013, 03:25:48 posle podne od strane Markovic » Sačuvana
Shorti
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 12, 2013, 03:19:03 posle podne »

Hvala puno na informaciji , pitao bih Vas jos nesto , da li je dobro da koristim ovaj proizvod ili bolje receno da li ce imati neka nezeljena dejstva na mene kao tinejdzera...? Hvala..!!!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 12, 2013, 01:38:37 posle podne »

Hvala puno na informaciji , pitao bih Vas jos nesto , da li je dobro da koristim ovaj proizvod ili bolje receno da li ce imati neka nezeljena dejstva na mene kao tinejdzera...? Hvala..!!!
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2013, 03:27:16 posle podne od strane Shorti » Sačuvana
Shorti
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 12, 2013, 01:22:05 posle podne »

Dobar dan , hteo sam da Vas pitam u vezi proizvoda GH MAX UNIVERSAL NUTRITION , imam 17 godina i visok sam 160 cm , da li ce mi uzimanje ovih proizvoda pomoci i da porastem u visinu a ne samo u sirinu..Molio bih da mi blagovremeno odgovorite , PUNO HVALA !!!!

* Izmenio sam naslov, kako bi se iz njega mogla naslutiti tematika. Robert
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2013, 01:36:17 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.