TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:18:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pomoc?  (Pročitano 3430 puta)
Sh3jk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 31, 2013, 03:09:51 posle podne »

Aha.. znaci 0, 5.. a ja sam razmiskjao kako da popijem 2l vode odjedamput :) a jos nesto da pitam, posto prvo treniram u teretani, nekih sat vremenan, mozda manje, I posle toga pravo idem na trcanje.. kad ja da popijem to, sat vremena pre nego sto idem u teretanu, ili..?
Da l' valja da treniram uvece u 10h ?
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2013, 04:04:07 posle podne od strane Sh3jk » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 31, 2013, 09:43:16 pre podne »

L-karnitin, po mom mišljenju, najviše smisla ima uzimati pre treninga, kao što ti je Robert rekao u prvom delu.

Rastvori kesicu u 0,5  vode. :)
Sačuvana
Sh3jk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 31, 2013, 05:46:30 pre podne »

Ne pijem nista drugo :) a ako uzimam 1 kesicu pre treninga, jer isto stavljam u 2l vode, ili u vise? Hvala  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 30, 2013, 11:05:55 posle podne »

Možeš uzimati i celu kesicu pre treninga (dakle, 1 uzimanje dnevno) ili pola kesice pre doručka + pola pre treninga (2 uzimanja dnevno). Uputstvo kaže 2 x pola kesice, ali reč je o l karnitinu, i nema bojazni od predoziranja, tako da većina uzima celu kesicu odjednom.

Posle treninga ideš kući i jedeš. Ako imaš neki protein ili aminokiseline, onda ih ispijaš odmah nakon treninga (još u teretani). Ako ne, pravac kući na klopu. :)
Sačuvana
Sh3jk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 30, 2013, 03:33:54 posle podne »

Hvala na pomoci, a samo jos da pitam, tamo pise: "Preporučena upotreba: 1-2 doze dnevno 60 min. pre treninga i pre obroka. Polovinu kesice rastvoriti u 2 dl vode" e sad, mene zanima da l' da pijem 1 ili 2 doze na dan posto prvi put uzimam sagirevace, I da l' uzimam pre treninga ili pre jela?? Ili se misli da posle treninga odma jedem, molio bih vas da mi objasnite posto se nerazumem.. Sad Hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 29, 2013, 09:50:15 pre podne »

Ja jesam za L karnitin, pogotovo ako koristiš prvi put sagorevače i ako imaš dosta aerobnog treninga.  Moja preporuka je Carni FX  (Scitec Nutrition) - u pitanju je malo jača doza L karnitina 1500 mg pojačana sa 500 mg Acetil L karnitina.

Naravno, ishrana, trening... sve znaš šta je potrebno kao osnova:)
« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2013, 03:34:55 posle podne od strane Sh3jk » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 28, 2013, 05:32:18 posle podne »

Poceo sam sam s setnjama,pa su vremenom te setnje presle u trcanje.. imam dosta kg,za 2meseca sam skinuo 10kg samo trcanjem,setnjom i pravilnom ishranom.. sada sam krenuo u teretanu(iso sam i pre ali sam prestao) pa posto i dalje imam dosta viska kg,odnosno masti mislio sam da treba da pocnem da pijem neki sagorevac masti..? mislio sam,odnosno dobio preporuke da probam Liquid L-Caranitine.. imam 102kg,visok sam 180cm nemam problema sa zdravljem,holesterol je uredu,secer takodje..
Hvala unapred

L carnitin pored ubrzavanja metabolizma ima i druge pozitivne karakteristike za organizam,izmeĂ°u ostalog dobro utiče i na rad srca.
Ja bih ti preporučio http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/NX675-Lipo-6X.html kao sagorevač,jer je ipak kompleksniji od L carnitina  i sa pravilnom ishranom koju već imaš ćeš sigurno brže napredovati . Nemoj samo previše da se opterećuješ brojevima da ne bi nezdravo gubio kilograme,tj. da se ne bi desilo da gubiš i mišićno tkivo zajedno sa masnim .
Sačuvana
Sh3jk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 28, 2013, 05:20:23 posle podne »

Poceo sam sam s setnjama,pa su vremenom te setnje presle u trcanje.. imam dosta kg,za 2meseca sam skinuo 10kg samo trcanjem,setnjom i pravilnom ishranom.. sada sam krenuo u teretanu(iso sam i pre ali sam prestao) pa posto i dalje imam dosta viska kg,odnosno masti mislio sam da treba da pocnem da pijem neki sagorevac masti..? mislio sam,odnosno dobio preporuke da probam Liquid L-Caranitine.. imam 102kg,visok sam 180cm nemam problema sa zdravljem,holesterol je uredu,secer takodje..
Hvala unapred
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2013, 05:24:07 posle podne od strane Sh3jk » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 18 upita.