TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397335 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 05, 2024, 08:27:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ZGIBOVI SU NAJSAVRSENIJA VEZBA ZA MISICE LEDJA...  (Pročitano 68047 puta)
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 365

« Odgovor #165 poslato: Februar 03, 2010, 04:37:24 posle podne »

Zato sto je najbolje da je najsveziji kad radi najefikasniju i najtezu vezbu....koja ujedno zahteva najpravilniju formu...mislim da je to sa pocetka treninga najbolje....ne treba izmisljati toplu vodu ...ne vidim razlog da se radi zgib posle recimo veslanja kada smo vec angazovali i zamorili indirektno biceps i ostale misice ledja,stabilizatore  itd za takve stvari o kojima pricas tu je lat masina
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #164 poslato: Februar 02, 2010, 08:33:27 posle podne »

Batali program za zgibove i lati se programa za ledja...a program za zgibove ti je na pocetku svakog treninga za ledja 3x serije kao za grevanje bilo uski bilo siroki u pravilnoj formi max br ponavljanja sopstvena tezina...i zagarantovao si dobar trening za ledja

Sto ne bi odradio vezbu-dve pre zgibova onda taman oni dodju na 8-10 ponavljanja?
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #163 poslato: Februar 02, 2010, 04:21:18 posle podne »

Citat
...a program za zgibove ti je na pocetku svakog treninga za ledja 3x serije kao za grevanje bilo uski bilo siroki u pravilnoj formi max br ponavljanja sopstvena tezina...i zagarantovao si dobar trening za ledja

sa ovim se u potpunosti slazem, uvek ovako pocinjem trening za ledja, naravno kombinujem hvatova, kacim teg ili slicno ali svaki trening zapocinjem zgibovima, pravilna forma, do otkaza, nema boljeg pocetka treninga za ledja.  8)
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 365

« Odgovor #162 poslato: Februar 01, 2010, 06:23:00 posle podne »

Batali program za zgibove i lati se programa za ledja...a program za zgibove ti je na pocetku svakog treninga za ledja 3x serije kao za grevanje bilo uski bilo siroki u pravilnoj formi max br ponavljanja sopstvena tezina...i zagarantovao si dobar trening za ledja
Sačuvana
GileValjevo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #161 poslato: Februar 01, 2010, 12:37:09 pre podne »

Zna li neko neki program za zgibove,a da nije onaj Armstrongov,dosadio mi je!!!
Sačuvana
anaerob2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #160 poslato: Januar 31, 2010, 11:45:19 posle podne »

tri meseca je veoma mali vremenski period...
Pa koliko god da je mali ili veliki on je uzrokovao asimetriju,pa ti vidi...
Sačuvana
PsyTrance
Gost
« Odgovor #159 poslato: Januar 31, 2010, 10:17:12 posle podne »

 Nemoj da treniras par meseci pa pocni ponovo uz nadzor trenera :) ili dva hehe


LOLCINA!!! ;D ;D

nemoj bre da se opterecujes time sve ce to da se izjednaci...samo ti treniraj;) ;) ;)
« Poslednja izmena: Januar 31, 2010, 10:18:46 posle podne od strane PsyTrance » Sačuvana
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #158 poslato: Januar 31, 2010, 06:06:54 posle podne »

Ja imam jedan problem!!!!Radim zgibove nekih 2,3 meseca i leva lepeza mi je dosta manja od desne.Zna li neko sta da radim da ih ujednacim?
Nemoj da treniras par meseci pa pocni ponovo uz nadzor trenera :) ili dva hehe
Sačuvana
GileValjevo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #157 poslato: Januar 31, 2010, 01:59:12 posle podne »

A da ne zna slucajno neko neki program za zgibove,a da to nije onaj armstrongov program,posto sam njega do sada radio,dosadio je :-)))) Pozdrav
Sačuvana
Kitanovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 179


« Odgovor #156 poslato: Januar 31, 2010, 12:00:41 posle podne »

tri meseca je veoma mali vremenski period...
Sačuvana
anaerob2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #155 poslato: Januar 30, 2010, 10:46:57 posle podne »

decko je pocetnik kao sto cujes...da trenira dve ili tri godine ne bi imao tih problema
Decko vec radi tako najmanje 3 meseca i to je rezultat njegovog rada..Ako postoji disproporcija u razvoju latisimusa,kako mislis da ce trening istog inteziteta i ekstenziteta dovesti u harmoniju obe strane leĂ°a..?Jednostavno mora da se koncetrise vise na jednu stranu...
Sačuvana
Kitanovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 179


« Odgovor #154 poslato: Januar 30, 2010, 12:33:05 posle podne »

decko je pocetnik kao sto cujes...da trenira dve ili tri godine ne bi imao tih problema
Sačuvana
anaerob2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #153 poslato: Januar 30, 2010, 12:00:07 posle podne »

moze bilo kojom vezbom da se vrati ali prvenstveno ne preporucujem da ne forsiras samo levi ili desni deo ledja vec podjednako raditi...isti je problem i s rukama zar ne,barem kod mene je bila leva veca od desne pa sam izjednacio,ali ovde se radi o ledjima prvenstveno

Pa ne može bas bilo kojom vezbom,i kako mislis da to izravna ako nastavi da radi isto kao do sad?  :-\
Sačuvana
Kitanovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 179


« Odgovor #152 poslato: Januar 30, 2010, 10:57:15 pre podne »

moze bilo kojom vezbom da se vrati ali prvenstveno ne preporucujem da ne forsiras samo levi ili desni deo ledja vec podjednako raditi...isti je problem i s rukama zar ne,barem kod mene je bila leva veca od desne pa sam izjednacio,ali ovde se radi o ledjima prvenstveno
Sačuvana
anaerob2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #151 poslato: Januar 30, 2010, 04:05:08 pre podne »

a da li mogu nekako da izvedem to pomocu vratila?
Pa jedino ako mozes da radiš zgibove na jednoj ruci :)
Ja bih ti preporucio da se koncetrises vise na levi latisimus,tako sto ces recimo vise raditi vežbe tipa jednorucno veslanje sa bucicom ili "T" sipkom levom rukom dok ne izjednacis levi i desni...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 18 upita.