TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397101 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 09:22:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomagajte,prevaren sam!  (Pročitano 9131 puta)
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #14 poslato: Novembar 11, 2013, 04:34:34 posle podne »

ja sam visok 195 i kad sam krenuo u teretanu prosle godine u martu imao sam oko 88kg, sada imam oko 124kg, od suplementacije nista nisam koristio, kreatin sam poceo da pijem pre 20 dana i zaista sam zadovoljan efektom... moja ishrana za masu se uglavnom zasnivala na palacinkama i przenim kobasicama, tako da sam dobio i sala, ali ja nisam onaj tip koga interesuje izgled vec snaga... hljeb jedi, a koristim 100% creatine od scitec nutrition (sa pansportovog sajta) od 1kg jeftino i radi svoj posao
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #13 poslato: Novembar 11, 2013, 04:23:04 posle podne »

Imam tezinu skoro kao i ti, mada 10 cm nizi i kombinacija http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html (koji je sad i na akciji) i  http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/DY305-Creatine-monohydrate-micronised.html mi je mnogo pomogla gde sam se za pola godine ugojio 8 kilograma i bas dobio na snazi. Ali kao sto ti i ostali savetuju, ishrana mora biti dobra.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #12 poslato: Novembar 11, 2013, 04:11:43 posle podne »

po meni bi ti bilo bolje da od suplementacije samo uzmes kreatin, znaci za nekih 20tak evra uzmes kilu i to ti moze trajati 3 mjeseca, a ostatak para ulazi na hranu, probaj i sa mlekom 1-2 litre dnevno (po mogucnosti domace) to ti dodje nekih 600-1200 extra kalorija koje se lako konzumiraju... moras jesti vise nego sto sada jedes jer ocigledno ti trenutni unos kalorija ne daje rezultate... za pocetak pocni da dobijas na tjelesnoj tezini pa kakva god ona bila, a sigurno ti nece biti sve 100% misic sto dobijes, mnogo bi ti bolje bilo zbog motivacije da se bilo sta desava jer sad si zaista mrsav i bilo kakve kile na tvoju visinu ce dobro doci... mozes ti i mravljim koracima napred ali vjerujem da ces tako brzo odustati
Koji kreatin?  I primjer ishrane..treba li hljeba da jedem(posto sam mrsav) ?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #11 poslato: Novembar 11, 2013, 03:57:32 posle podne »

Neće ti teretana pomoći da ti to "ode u mišiće" jer nije sve kvalitetna hrana.Tvojim mišićima treba kvalitetna ishrana da bi bilo napretka.
Hleb,slatkiši itd. tvojim mišićima neće pružiti ništa,tako da nećeš imati ni značajnijeg napretka.
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #10 poslato: Novembar 11, 2013, 03:31:38 posle podne »

po meni bi ti bilo bolje da od suplementacije samo uzmes kreatin, znaci za nekih 20tak evra uzmes kilu i to ti moze trajati 3 mjeseca, a ostatak para ulazi na hranu, probaj i sa mlekom 1-2 litre dnevno (po mogucnosti domace) to ti dodje nekih 600-1200 extra kalorija koje se lako konzumiraju... moras jesti vise nego sto sada jedes jer ocigledno ti trenutni unos kalorija ne daje rezultate... za pocetak pocni da dobijas na tjelesnoj tezini pa kakva god ona bila, a sigurno ti nece biti sve 100% misic sto dobijes, mnogo bi ti bolje bilo zbog motivacije da se bilo sta desava jer sad si zaista mrsav i bilo kakve kile na tvoju visinu ce dobro doci... mozes ti i mravljim koracima napred ali vjerujem da ces tako brzo odustati
« Poslednja izmena: Novembar 11, 2013, 03:35:58 posle podne od strane Starfucker » Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #9 poslato: Novembar 11, 2013, 03:31:36 posle podne »

Nesto nije uredu sigurno.. :)
Jedi puno vise slozenih ugljenih hidrata(crni hleb,ovsene,pirinac,krompir..), unosi proteine kao sto ih vec unosis(riba,belo meso..) i mora doci do poboljsanja..
I mislim da ne treba da jedes bukvalno sve sto ti padne pod ruku..Moje misljenje je da nikome nije u cilju da nabije salo oko stomaka. :)

Pa zato sam i krenuo u teretanu,da to ode u misice. Problem je sto i dalje rastem,a evo skoro imam 2 metra...i nikako da prestanem sa rastom :/
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #8 poslato: Novembar 11, 2013, 03:28:13 posle podne »

Nesto nije uredu sigurno.. :)
Jedi puno vise slozenih ugljenih hidrata(crni hleb,ovsene,pirinac,krompir..), unosi proteine kao sto ih vec unosis(riba,belo meso..) i mora doci do poboljsanja..
I mislim da ne treba da jedes bukvalno sve sto ti padne pod ruku..Moje misljenje je da nikome nije u cilju da nabije salo oko stomaka. :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #7 poslato: Novembar 11, 2013, 03:21:55 posle podne »

Slažem se,protein ti je osnovni suplement,ali ne možeš povećati amsu njime. Da bi to uradio kao prvo moraš povećati ishranu koja mora biti kvalitetna i pravilna.
E sad,tebi bi trebao gainer a uz njega i kreatin monohidrat.Kreatin nije skup,ali gainer za nekih 15eura bi ti trajao svega 15 dana....
Znaš,malo je teško da iskombinuješ suplementaciju za tako nešto :/

Pa meni bi lakse bilo tako da kupujem na 15-20 dana. Uz to potrosim 15-20 evra,i ostane mi jos para za neki dodatak. To bi mi bio manji problem. A za ishranu sam vec napisao.  U pocetku sam se pridrzavao onoga sto su mi govorili,bijelo meso,riba,itd.,i sad ih jedem,ali ne samo njih,vec sve sto ima na stolu. Ne biram. Znaci mogu sve da jedem.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #6 poslato: Novembar 11, 2013, 03:19:22 posle podne »

Pa zato sam se obratio ovdje na forumu,u nadi da ce mi neko pomoci . Sto se tice ishrane,jedem sve sto mi padne pod ruku,ne biram. Imam apetit,ali sam onaj tip koji jede nenormalno,a ne goji se puno..A glavno mi je barem sad prvih mjeseci,posto sam pocetnik,da uzimam samo 1 suplement,ili jos poneki,ali da uvrstim u cijenu. Nije mi problem 30-35 evra,i do sl. mjeseca cu opet isto toliko skupiti. Da imam svoje neke prihode,dosta bi lakse islo :/
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #5 poslato: Novembar 11, 2013, 03:17:23 posle podne »

Slažem se,protein ti je osnovni suplement,ali ne možeš povećati amsu njime. Da bi to uradio kao prvo moraš povećati ishranu koja mora biti kvalitetna i pravilna.
E sad,tebi bi trebao gainer a uz njega i kreatin monohidrat.Kreatin nije skup,ali gainer za nekih 15eura bi ti trajao svega 15 dana....
Znaš,malo je teško da iskombinuješ suplementaciju za tako nešto :/
« Poslednja izmena: Novembar 11, 2013, 03:19:53 posle podne od strane Mikura » Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #4 poslato: Novembar 11, 2013, 03:12:08 posle podne »

Protein je svakako osnova suplementacije,al on ti sigurno nece dati masu koju ti hoces..
I sa kapitalom od 50 maraka, to je nekih 25 evra ne mozes nista kupiti..30 evra ti treba za protein od 920 grama koji da maximalno razvuces moze ti trajati 30 dana..
Ima tu dosta rada i nije samo protein sto treba da koristis od suplementacije.
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #3 poslato: Novembar 11, 2013, 02:40:41 posle podne »

Nebitno sta treba da uzmem,da li gainer ili protein. Ali zelim profesionalnu preporuku,..vidjeo sam i onu temu "Koji je tip proteina najbolji za tebe" pa me zanima. Dao sam podatke,ako jos sta treba,samo recite.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #2 poslato: Novembar 11, 2013, 02:22:47 posle podne »

Trebao si da narucis preko pansporta,legalno i provereno..Od whey-a sigurno neces umreti. :D
Mozda bi ti gejner bio bolja opcija za "masu" jer pored proteina(manje ih je nego u whey-u) imas i UH i nesto sitno masti i secera, sto u whey-u nemas.. :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #1 poslato: Novembar 11, 2013, 01:57:47 posle podne »

Pozdrav ljudi,novi sam na forumu,i sajtu uopste.Evo kako sto je stvari...

Krenuo sam u teretanu pre nekih mjesec i po. Napunio sam 17 god. neki dan,visok 198cm,tezak 74kg.Za teretanu nisam ni pomisljao,dok mi cale nije predlozio i kako bi to bilo dobro za mene. Mrsav sam,i zelim da nabacim misicne mase. Do prosle god. sam se bavio kosarkom,sad samo rekreativno.Sad kad sam krenuo u teretanu,odlucio sam se za proteine,jer bez njih necu nista moci,i planirao sam ovdje preko vasega sajta da kupim. Medjutim,covjek koji radi u teretani mi je rekao da uzmem preko njega,i da necu zazaliti. I sta cu,pristanem. Platio sam mu 50KM za proteine,koje sam cekao mjesec dana,ako ne i malo vise. Dotad sam ojacao dosta,mogu mnogo vise da dizem,ali na planu debljanja,dobio neke 2kg za skoro 2 mjeseca. Proteini su stigli pre 15 dana,i covjek je rekao da ce mi trajati mjeseca dana. Ocekivao sam Whey proteine,medjutim ovo su bili neki Š proteini. Medjutim pio sam ih neka 3 dana,kad sam se razbolio i pauzirao sa teretanom 3 dana. Kad sam se vratio,on mi je govorio kako cu umrijeti ako ih budem nastavio piti,itd. Kad sam ga pritisnuo,odjednom je pristao,i ja sam ih pio dodatnih  5  DANA. KAd je rekao da nema vise,kao da sam popio. Ja tu popizdim napadnem ga,ali nisam nista postigao sa time. Svi drugovi su mi rekli da ce me sjebati,da im tamo ne vjerujem,i tek sad vidim da sam bio u pravu.

Da predjem na stvar.E sad iako nisam pri parama,svjestan sam da mi treba neki protein,ili mass gainer. Zato sam se odlucio obratiti vama. Kao sto sam vec rekao imam 17 god,visok 198 cm,i tezak 74kg. Zelim da dobijem misicne mase. Idem na MASU (ne definiciju). Mrsav sam i zelim to promjeniti. E sad me zanima koje proteine bi bilo najbolje da uzmem,ali da nisu bas skupi,recimo oko 50 KM,i da mi mogu trajati bar 20 dana. (Iz Bosne sam,ali cu kupovati u Srbiji,preko druga).? Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.343 sekundi sa 18 upita.