TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:00:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 16 17 [18] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko proteina.HITNO  (Pročitano 53202 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #13 poslato: Novembar 13, 2013, 09:33:46 posle podne »

Dobar dan ljudi. Ovako drustvo i ja smo napravili kucnu teretanu...znaci..benc,bucice,zgibovi propadanja neki polu gladijator..e sada visok sam 182 imam 65 kila-tuga :D zanima me da li odma mogu da koristim protein ili posle 1-2 meseca?? koji protein mi preporucujete? e sada ako ga pijem 3 meseca da li mogu da dobijem nesto? koliko mi treba vremena da se vidi mala promena sa proteinima? da li je moguce da pijem protein 3 meseca i nista da ne dobijem?
Ukoliko si u kalorijskom deficitu i pijes protein naravno da neces dobiti nista!ono sto tebi treba je verovatno preko 2500cal dnevno i to da bude cak 60% iz slozenih ugljenih hidrata 35 % protein i ostalo zdrave masti rasporedjene u 4 obroka i 2 uzine u toku dana.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #12 poslato: Novembar 13, 2013, 06:52:28 posle podne »

Prelistaj forum pre nego što postaviš još neko pitanje.Ima sve što te interesuje.  ;)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
ivan333
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


« Odgovor #11 poslato: Novembar 13, 2013, 06:38:13 posle podne »

Evo da vam kazem par stvari,uglavnom napravili smo neku mini teretanu u kuci,i ja se nikako ne hranim tj tek sam hteo da krenem sledece nedelje sa treninzima,i ja hocu da mi kazete kako i sta da radim? kako da se hranim? kolio puta na dan? i te neke stvari za pocetnike.


Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #10 poslato: Novembar 13, 2013, 12:15:06 posle podne »

Molim vas da me posavetujete ja nista ne znam o tome a hocu da dobijem masu i definiciju :)
pre sam trenirao i vodio racuna o ishrani sada je sve katastrofa..ali bi hteo sve lepo da mi kazete kako i sta ako mozete.hvala unapred (:
Ako zelis "izdefinisanu masu" trebace ti MNOGO vremena,paznje,volje i posvete ishrani,treningu,odmoru..Zaboravi na nocni zivot,alkohol,brzu i masnu hranu..Dobar anaerobni i aerobni trening, zdrava ishrana, dobra suplementacija i doci ce sve na svoje posle nekog vremena.. :)
Protein ti je osnova i svakako treba da ga imas,nema potrebe da cekas tih mesec dva dana.. :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #9 poslato: Novembar 13, 2013, 12:04:46 posle podne »

Neki su me posavetovali..na moju tezinu i visinu treba da unese 350x6 odroka to je 2100 kalorija. 23 grx6 obroka to je 140 grama proteina. sad meni je bitna ishrana sta da jedem koliko puta na dan i kojim redosledom. ako moze neke najjosnovnije stvari.

Treba da imaš min 5 obroka,dakle,doručak,užinu,ručak,užinu i večeru.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #8 poslato: Novembar 13, 2013, 12:03:46 posle podne »

Kreni sa proteinom,a posle bi mogao da ubaciš i gainer,a možda čak i kreatin monohidrat.
Mene zanima kako igleda tvoja ishrana,daj primer jednog dana?
Sačuvana
ivan333
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


« Odgovor #7 poslato: Novembar 13, 2013, 12:02:37 posle podne »

Neki su me posavetovali..na moju tezinu i visinu treba da unese 350x6 odroka to je 2100 kalorija. 23 grx6 obroka to je 140 grama proteina. sad meni je bitna ishrana sta da jedem koliko puta na dan i kojim redosledom. ako moze neke najjosnovnije stvari.
Sačuvana
InStruktOr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #6 poslato: Novembar 13, 2013, 11:49:27 pre podne »

pa tesko ti je sve to napisati u jednom postu, ima jako mnogo toga sto trebas da znas, oko manjih stvari ti mozemo pomoci, ali za ovako sirok pojam tesko je jako. kazes 'posavetujte me malo, nista ne znam' da ti osnovno napisem, trebalo bi mi sat vremena.
narednih nekoliko dana se  posveti citanju, pa pitaj sta ti nije jasno.
Sačuvana
ivan333
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


« Odgovor #5 poslato: Novembar 13, 2013, 11:41:32 pre podne »

Molim vas da me posavetujete ja nista ne znam o tome a hocu da dobijem masu i definiciju :)
pre sam trenirao i vodio racuna o ishrani sada je sve katastrofa..ali bi hteo sve lepo da mi kazete kako i sta ako mozete.hvala unapred (:
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Novembar 13, 2013, 10:09:52 pre podne »

Ivane, čitajući te, meni ipak deluje da premalo pažnje posvećuješ ishrani, i računaš da će to suplementi nadomestiti. :) Ne možeš reći "unosim proteine, uglj. hidrate i kalorije", i misliti da je to ok. Koliko uglj. hidrata unosiš i iz kojih izvora? Koliko proteina unosiš i iz kojih izvora? Koliko zdravih masti? Treba barem približno odrediti tvoju ukupnu dnevnu potrošnju kalorija, i onda ishranom napraviti kalorijski suficit. Samo tako ćeš krenuti da dobijaš na masi.

Kao što vidiš, ima tu mnogo briga koje treba rešiti pre nego što doĂ°emo do teme o wheyu, kreatinu ili bilo kom drugom suplementu. :) Hajde da sreĂ°ujemo jedno po jedno. Za početak, napiši nam kako su, na primer,  juče izgledali tvoji obroci. :)
Sačuvana
ivan333
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


« Odgovor #3 poslato: Novembar 13, 2013, 09:35:25 pre podne »

A koliko vremenski treba da pijem da bi dobio nesto? u redu ishrana mi je okej mislim unosim i proteina i ugljenih hidrata i kalorija
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #2 poslato: Novembar 13, 2013, 09:13:47 pre podne »

Protein mozes odma da pocnes da pijes, ali bolje ti je da uzmes gainer ako hoces masu.
Preporucujem elite whey vanila, odlican ukus, ja sam ga ranije pio.
Bez sredjene ishrane neces nista uspeti. :)
Sačuvana
ivan333
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


« Odgovor #1 poslato: Novembar 13, 2013, 08:57:04 pre podne »

Dobar dan ljudi. Ovako drustvo i ja smo napravili kucnu teretanu...znaci..benc,bucice,zgibovi propadanja neki polu gladijator..e sada visok sam 182 imam 65 kila-tuga :D zanima me da li odma mogu da koristim protein ili posle 1-2 meseca?? koji protein mi preporucujete? e sada ako ga pijem 3 meseca da li mogu da dobijem nesto? koliko mi treba vremena da se vidi mala promena sa proteinima? da li je moguce da pijem protein 3 meseca i nista da ne dobijem?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 16 17 [18] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 17 upita.