TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 01:53:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kazein  (Pročitano 6807 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #27 poslato: Novembar 19, 2013, 12:49:27 pre podne »

ok, ali nzm sta jesti pre spavanja, jer u selendri u kojoj zivim nema da se kupi ela sir  :-\

Verovatno mozes naci kvalitetan mladi sir, i to moze doci u obzir, nije Ella obavezna. A zasto uzimas zma?
zma ne uzimam, samo sam citao da je dobar suplement, a jedan lik mi je rekao da ga radi, pa sam ga uzeo u razmatranje :) videcu za mladi sir to moze biti jedina prednost zabiti u kojoj zivim :D

Ne kazemo da je suplement los, samo je pitanje da li je tebi potreban. Ja mislim da si mlad i da sada nema potrebe za suplementacijom tog tipa.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #26 poslato: Novembar 19, 2013, 12:02:50 pre podne »

Ma koji ce vam ljudi kazein, i ta sugava ela od 200 din 450 g, neki uvrezeni bb mitovi koji ne piju vodu uopste, koje propagiraju proizvodjaci suplemenata.Prvo ela kao nema masti,ali je zato puna laktoze, za apsorpciju duso dalo :) Od svih suplemenata zna se osnova whey posle treninga i kreatin,a kazein,ZMA, Glutamin,L-Karnitin da se izrazim plasticno,to su suplementi koji ne rade, to jest nece se odraziti na masu, na oblik ,na nista,oni su tu kao neka podrska,ako vec imate novca za bacanje. Za obrok pre spavanja,kao sto rece momak u par postova ispred,meso,sporije se vari, i mladi sir Bog da vas vidi.
Sačuvana
Garfild
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #25 poslato: Novembar 18, 2013, 11:38:22 posle podne »

pa ne znam ni koga da slusam....jedan lik mi je pre neki dan pricao o zgibovima za triceps   :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #24 poslato: Novembar 18, 2013, 11:32:36 posle podne »

I pazi koga slusas sa nebuloznim informacijama u danasnje vreme :D Puno je sad gurua i naucnika koji osecaju pumpu sa mineralima :D
Sačuvana
Garfild
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #23 poslato: Novembar 18, 2013, 11:28:13 posle podne »

hvala pedjoni  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #22 poslato: Novembar 18, 2013, 11:12:17 posle podne »

Ja tebe uopste ne zezam, nego sam sebe zezas lupajuci gluposti,a samo da si otvorio da vidis sta je ZMA shvatio bi koju gomilu kojestarija ti taj lik prodaje, nekad moras da proguglas nesto sam za svaki suplement vidis na kutiji sta ima u njemu, imoras znati zasto bi to uzeo.. Zma je samo komb Cink, Magnesium i B6 sto ima u svakom multivit suplementu (cak negde i dosta vece doze)..i ZMA Je PRECENJEN suplement koji nema veze sa masom snagom i ostalim glupostima.. Vece doze imas u natrolovom energizeru a cene su tu gde jesu,a natrol ima jos brdo korisnih stvari ;)
Sačuvana
Garfild
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #21 poslato: Novembar 18, 2013, 11:09:51 posle podne »

pedja nemoj da me zezas, da znam da li valja ne bih vas pitao  ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #20 poslato: Novembar 18, 2013, 11:08:17 posle podne »

Nabija masu sine cink samo tako :D
Sačuvana
Garfild
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #19 poslato: Novembar 18, 2013, 11:07:16 posle podne »

kaze da mu radi masu.a u tom smislu mislim da moze da ga radi samo u pospanosti  :) inace ima li neko iskustva sa tim suplementom?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #18 poslato: Novembar 18, 2013, 11:04:22 posle podne »

Aha, odlicno, a jel znas ti uopste sta je ZMA? :D u kom pogledu moze da ga radi ? Sta oseca dok ga pije ?
Sačuvana
Garfild
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #17 poslato: Novembar 18, 2013, 10:57:59 posle podne »

Ahaha, ovo je hammer, rekao jedan lik da ga radi kazein :) omg sta sve necemo cuti, prebaci to u topic biseri iz teretane :) Jel ga puca onako na snagu ,izdrzljivost ili mu daje pumpu ? :D
ne, lik kaze da ga radi zma tj da mu daje dobre rezultate
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #16 poslato: Novembar 18, 2013, 10:53:52 posle podne »

Ahaha, ovo je hammer, rekao jedan lik da ga radi kazein :) omg sta sve necemo cuti, prebaci to u topic biseri iz teretane :) Jel ga puca onako na snagu ,izdrzljivost ili mu daje pumpu ? :D
Sačuvana
Garfild
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #15 poslato: Novembar 18, 2013, 10:43:51 posle podne »

ok, ali nzm sta jesti pre spavanja, jer u selendri u kojoj zivim nema da se kupi ela sir  :-\

Verovatno mozes naci kvalitetan mladi sir, i to moze doci u obzir, nije Ella obavezna. A zasto uzimas zma?
zma ne uzimam, samo sam citao da je dobar suplement, a jedan lik mi je rekao da ga radi, pa sam ga uzeo u razmatranje :) videcu za mladi sir to moze biti jedina prednost zabiti u kojoj zivim :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Novembar 18, 2013, 10:23:12 posle podne »

Ma kakva ela, kakav kazein, uzmi mlad sir od proverenog pijachara i pevaj pesmu !
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #13 poslato: Novembar 18, 2013, 10:16:32 posle podne »

ok, ali nzm sta jesti pre spavanja, jer u selendri u kojoj zivim nema da se kupi ela sir  :-\

Verovatno mozes naci kvalitetan mladi sir, i to moze doci u obzir, nije Ella obavezna. A zasto uzimas zma?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.