TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 04:24:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Treba mi savet  (Pročitano 3037 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #14 poslato: Februar 24, 2014, 10:02:10 posle podne »

Bolje napravi pauzu dok ne ozdraviš,jer ti se telo trenutno bori sa bolešću :) Nigde treninzi neće pobeći,može se samo desiti da ti se otegne ozdravljenje,pa da napraviš smao još veću pauzu. Ja mislim da možeš tih 5g popiti kao u danima bez treninga,ali sačekaj da vidiš šta će još neko reći,možda neko od lekara.
Sačuvana
AJAF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #13 poslato: Februar 21, 2014, 01:58:44 posle podne »

opet ja...uhvatio me neki grip pa bih da pitam dali da prestanem sa treningom ili ne..usto i uzimam kreatin monohidrat dali i njega da prestanem da pijem?hvala
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Februar 17, 2014, 01:25:31 pre podne »

moze li neko da mi odgovori na jedno pitanje?unapred hvala...kupio sam proizvod creatin monohidrat univerzal nutrtion i na njemu pise da je dnevni unos 5g pa mene zanima dali i kod njega ima faza punjenja ili ne?
5g pre treninga,5g nakon treninga,u danima pauze 5g ujutru i ne moras raditi punjenje.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #11 poslato: Februar 15, 2014, 03:56:27 posle podne »

moze li neko da mi odgovori na jedno pitanje?unapred hvala...kupio sam proizvod creatin monohidrat univerzal nutrtion i na njemu pise da je dnevni unos 5g pa mene zanima dali i kod njega ima faza punjenja ili ne?

To da li ćeš raditi fazu punjenja ili ne zavisi isključivo od tebe i tvog izbora.I generalno bi dnevna količina trebala da iznosi 10-15g u zavinosti od tovg treninga,kilaže,itd.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #10 poslato: Februar 14, 2014, 08:11:32 posle podne »

moze li neko da mi odgovori na jedno pitanje?unapred hvala...kupio sam proizvod creatin monohidrat univerzal nutrtion i na njemu pise da je dnevni unos 5g pa mene zanima dali i kod njega ima faza punjenja ili ne?

kao i kod svakog - moze a i ne mora
Sačuvana
AJAF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #9 poslato: Februar 14, 2014, 06:49:16 posle podne »

moze li neko da mi odgovori na jedno pitanje?unapred hvala...kupio sam proizvod creatin monohidrat univerzal nutrtion i na njemu pise da je dnevni unos 5g pa mene zanima dali i kod njega ima faza punjenja ili ne?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Novembar 24, 2013, 08:44:58 posle podne »

To za kolicine okej, nego mene 'brine' kad imam slobodan dan, i taj dan treba da jedem isto 5-6 obroka dnevno isto kao kad treniram?
U teretani, od kad sam krenuo imao sam 3 treninga, jedan sam radio ledja-triceps, drugi grudi-biceps, i treci ramena-noge. Uglavnom radim za jednu grupu misica radim 3-4 vezbe po 3 serije, od 12-10-8 sa povecanjem tezine. Pored teretane, radim kuci sklekove, zgibove i trbusnjake, je l' je obavezno da uvedem i trcanje? :)

Mozes jesti 4 obroka ali raspored namirnica je bitan ,moras uglavnom obrok pre treninga imati bogat UH kao i nakon treninga.trening za noge moras odvojiti od ramena ,vece misicne grupe radis 5 vezbi,manje radis 3 vezbe.ukoliko zelis da radis kardio,to radi 45 min u zoni 65% od max srcane frekvencije.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #7 poslato: Novembar 24, 2013, 05:08:08 posle podne »

Tek sada vidim da ti nisam odgovorio na pitanje vezano za upalu bicepsa :)
Ništa,sačekaćeš da prodje :D isteži mišiće nakon svakog treninga,da sprečiš pojavu upale.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: Novembar 23, 2013, 11:01:17 posle podne »

Jedes prvi put u skoli na pauzi, jel tako? Onda prakticno preskocis dorucak. Da li mozes da dorucujes pre skole? Najbolje bi bilo da napravis neki sendvic kod kuce pa poneses za uzinu, i posle jos neko voce, do rucka. Sta imas u blizini da kupis od hrane?
Sačuvana
ĂDˆĂDÂľĂD²ĂD°ĂD½ ĂD¡ĂD¸ĂDÂĽĂD¸Ñ›
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2013, 11:46:51 pre podne »

Hvala puno. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #4 poslato: Novembar 23, 2013, 11:42:53 pre podne »

Da,jedi isto toliko obroka,samo možda manju količinu.Uvedi kardio zbog svog nekog zdravlja,mada i ne moraš :)
Mislim da bi trebao da radiš,leĂ°a-biceps, grudi idu sa ramenima i tricepsom,pa možeš i sve te tri zajedno,a možeš i jednom jednu grupu sa grudima,drugi put drugu,pa tu koju ne radiš radi sa nogama.E sad,jedino što bi trebalo jeste da s obzirom na to da imaš 16 godina i da si još u razvoju,da radiš manje kilaže.Nemoj se forsirati još neko vreme,ima vremena za to :)
Sačuvana
ĂDˆĂDÂľĂD²ĂD°ĂD½ ĂD¡ĂD¸ĂDÂĽĂD¸Ñ›
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Novembar 23, 2013, 11:02:27 pre podne »

To za kolicine okej, nego mene 'brine' kad imam slobodan dan, i taj dan treba da jedem isto 5-6 obroka dnevno isto kao kad treniram?
U teretani, od kad sam krenuo imao sam 3 treninga, jedan sam radio ledja-triceps, drugi grudi-biceps, i treci ramena-noge. Uglavnom radim za jednu grupu misica radim 3-4 vezbe po 3 serije, od 12-10-8 sa povecanjem tezine. Pored teretane, radim kuci sklekove, zgibove i trbusnjake, je l' je obavezno da uvedem i trcanje? :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2013, 10:34:08 pre podne »

Ćao,

Pa burek svakako nemoj :D Možda neki integralni sendvič i jogugurt ,pa posle toga ,nakon 3 sata neko voće.
Uvedi i orašaste plodove.Sve što si naveo da možeš da priuštiš sbei i treba da jedeš,samo mislim da treba d apovećaš količine.
Treba da imaš 5-6 obroka dnevno.I poneta je da nabaciš kvalitetnu masu,a ne salo.E sad,zavisi od tvog tela koliko će mu vremena trebati,ali budi spreman da je to duži proces i da će trajati :)
Reci mi vezano za teretanu,šta radiš u njoj? Da li treniraš nešto proed nje?
Sačuvana
ĂDˆĂDÂľĂD²ĂD°ĂD½ ĂD¡ĂD¸ĂDÂĽĂD¸Ñ›
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2013, 10:17:28 pre podne »

E ovako, pocetnik sam, krenuo sam u teretanu pre nekoliko dana, visok sam 188cm i tezak 76 kg i imam 16 godina, inace idem u prepodnevnu srednju skolu.
U teretanu idem ponedeljak, sreda i petak.Imam upalu ispod bicepsa sad me zanima kako da mi prestane ta upala u sto kracem roku??
Za jelo uglavnom u skolu jedem neki tost, burek uz sok i jednu vitanovu cuo sam da je dosta njih uzimaju pre treninga.
Trening mi je od 11:40 do 12:30.
Posle treniga uglavnom jedem meso, oko 5 pojedem nesto sto se brzo metabolise i posle vecera mleko, sir, po neki put pojedem i przeno jaje(ne znam koliko je to zdravo uvece da ga jedem).
Za misicnu masu mogu da priustim sebi osnovne namirnice kao sto su meso, riba(sardine i tunu), jaja, mleko, krompir, sir i jos par nekih drugih.Sad me zanima sta da jedem osim ovih namirnica da bih se ugojio bar nekih 5-8 kg,koliko mi vremena treba za tu kilazu, i ako moze neki savet sta da kupujem da jedem kada sam u skoli? Hvala unapred :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.