TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 11:35:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Super Mass Gainer  (Pročitano 5194 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Decembar 04, 2013, 09:55:45 posle podne »

Sa ishranom nemam problema, tj jedem dosta hrane ( ne kazem bas najkvalitetnije) ali moj kalorijski unos je dobar (da ne kazem odlican) , imam otprilike 3-4 obilna obroka na dan, plus neke uzine izmedju sa dosta voca, vitamina itd, kao sto rekoh, nemam problema sa ishranom, jednostavno sam uzeo gejner jer nikad nije dosta ! :D
Nije isto uneti 3000 cal kvalitetnih i 3000 cal iz prostih secera i biljnih masti.Gainer je dobar izbor kao dopuna kalorija nakon samog treninga ili za nekoga ko ima problem da jede.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Decembar 04, 2013, 03:01:09 posle podne »

Pa da, probaj tako jer ako je ishrana sreĂ°ena nećeš imati problema.

Bilo bi dobro i da zapisuješ obime i da se slikaš, kao i da zapisuješ šta jedeš - tako ćeš imati najbolju sliku da li ideš u željenom pravcu ili ne
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2013, 09:45:56 posle podne »

Ako je tako kako kažeš, onda je dovoljno da gejner uzimaš samo nakon treninga, i to kao što ti reče Mo - 70 do 100 g.
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2013, 07:37:38 posle podne »

Sa ishranom nemam problema, tj jedem dosta hrane ( ne kazem bas najkvalitetnije) ali moj kalorijski unos je dobar (da ne kazem odlican) , imam otprilike 3-4 obilna obroka na dan, plus neke uzine izmedju sa dosta voca, vitamina itd, kao sto rekoh, nemam problema sa ishranom, jednostavno sam uzeo gejner jer nikad nije dosta ! :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2013, 07:31:58 posle podne »

Pozdrav, ja bih ti savetovala da jednu, do jedne ipo porcije popiješ posle treninga, sa vodom.  To je najbitnije.
Koliko ćeš i da li ćeš piti u toku dana zavisi od potrebe, tj. od tvoje ishrane. Ukoliko uspeš njome da uneseš dovoljno kvalitetnih kalorija nema potrebe da preteruješ sa unosom suplemenata, tj gejnera. U svakom slučaju, pošto dodaješ kalorije ne bi bilo loše uzeti gejner još jednom u toku dana, npr ujutru izmeĂ°u obroka, to je dodatnih 300 kcal.

Gejner ne sme da ti ubije apetit, mora da ostane "prostora" za hranu.

Kako izgleda tvoj dnevni meni inače?
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2013, 07:23:54 posle podne »

Pozdrav svima, kupio sam Super Mass Gainer koji je na promociji, i zelim da postavim jednostavno pitanje, koliko puta na dan, u kolikoj meri, kao sto pise na proizvodu : Preporučena upotreba: sadržaj jedne porcije (74 g = 5 ravnih supenih kašika) rastvoriti u 150-200 ml vode ili hladnog mleka. ili ipak imate neko bolje uputstvo od preporucenog.

Unapred hvala.  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.