TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 07:40:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebni saveti HVALA  (Pročitano 3309 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: Mart 06, 2014, 07:21:20 pre podne »

Evo da se ubacim i ja sa mojim pitanjem :D uzeo sam NO explode i animal pak, da li tome treba jos nesto dodati? (Radim na masi) :)
Whey,monohidrat i dex u PWM ili Volumass 35 kao pwm u dobrim dozama.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #9 poslato: Mart 06, 2014, 12:10:28 pre podne »

Evo da se ubacim i ja sa mojim pitanjem :D uzeo sam NO explode i animal pak, da li tome treba jos nesto dodati? (Radim na masi) :)
Pa ja bi tu dodao i whey protein ili neki gejner :)
Sačuvana
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #8 poslato: Mart 05, 2014, 04:11:20 posle podne »

Evo da se ubacim i ja sa mojim pitanjem :D uzeo sam NO explode i animal pak, da li tome treba jos nesto dodati? (Radim na masi) :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Decembar 18, 2013, 12:23:28 posle podne »

Ovako radim mozda vec 3 nedelje.
Dan mi izgleda ovako.U zavisnosti da li izadjem iz nocne ili idem u nocnu.... Nekad ranije trcim nekad kasnije uglavnom posle spavanja.
Kada se probudim dyma burn i trcanje pa nekih 8.5 km/h 10-12km kako mi govori program na fonu :) Nakon toga popijem protein pola merice/ mericu i popijem dobru kolicinu cedevite :)
I pola sata kasnije rucak koji baziram na mesu i nekom povrcu, jogurt i sl... U zavisnosti od vremena odredim kada treniram uvece u teretani.
Sad 45min do 1h pre treninga popijem opet pola merice sa jednom bananom izblendujem i mlekom. Popijem Shotgun i trening.
Radim minimum 7 vezbi sve u zavisnosti koliko snage imam, primetio sam, da li zbog ishrane ili jakog kardia da nemam snage koliko sam imao. :)
U toku treninga pijem neku cedeviticu, a ponekad i proteina opet pola doze.
Posle treninga 1 doza proteina a povremeno i neko meso opet...
Nagradio bih sebe pa bih da kupim amino kiseline i glutamin :)


Slabo unosis ugljene hidrate generalno, a narocitio pre treninga, zato nemas dovoljno snage ( pored smenskog rada koji bez obzira na sve ima svoj udeo ). Nemoj trositi whey pre treninga, ostavi ga samo za posle, i ako bas hoces jos jednu dozu ujutru, tada ima najvise svrhe.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #6 poslato: Decembar 18, 2013, 11:45:48 pre podne »

E ovako,za početak bi trebao nešto da pojedeš pre tog trčanja.Trčiš mnogo bez ikakvog izvora energije,a potom popiješ samo protein.Ok je da popiješ samo protein ukoliko si doručkovao.Moraćeš malo ranije da ustaješ da bi natempirao vreme doručka i uzimanja sagorevača,ali dobro :)
Ručak ti je ok,ali obrok pre teretane ne.Ne znam koliko pre teretane to pojedeš,ali ako je 2h pred,onda ok samo opet bez proteina,nema potrebe.Njega pij samo nakon treninga. Ako bi uzimao kompleks amino kiselina,onda ćeš ih prema uputstvu piti,ali poenta je da ih piješ oko treninga u teretani,mislim da nema potrebe da trošiš na trčanje.Ukoliko bi odvojeno uzimao glutamin i BCAA,ja da sam na tvom mestu bih pio glutamin pre i posle trčanja po 5g , BCAA pre i posle teretane.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Decembar 17, 2013, 10:12:21 posle podne »

Uzmi BCAA 5g pre u toku i nakon treninga,glutamin 10g ujutru ,10g nakon treninga i 10g pre spavanja.kardio trening radi u zoni 65% od maksimalnog srcanog ritma do sat vremena.Ukoliko osecas malaksalost na treningu pojacaj unos slozenih ugljenih hidrata u obrocima pre treninga !
Sačuvana
Kile013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #4 poslato: Decembar 17, 2013, 09:58:58 posle podne »

Ovako radim mozda vec 3 nedelje.
Dan mi izgleda ovako.U zavisnosti da li izadjem iz nocne ili idem u nocnu.... Nekad ranije trcim nekad kasnije uglavnom posle spavanja.
Kada se probudim dyma burn i trcanje pa nekih 8.5 km/h 10-12km kako mi govori program na fonu :) Nakon toga popijem protein pola merice/ mericu i popijem dobru kolicinu cedevite :)
I pola sata kasnije rucak koji baziram na mesu i nekom povrcu, jogurt i sl... U zavisnosti od vremena odredim kada treniram uvece u teretani.
Sad 45min do 1h pre treninga popijem opet pola merice sa jednom bananom izblendujem i mlekom. Popijem Shotgun i trening.
Radim minimum 7 vezbi sve u zavisnosti koliko snage imam, primetio sam, da li zbog ishrane ili jakog kardia da nemam snage koliko sam imao. :)
U toku treninga pijem neku cedeviticu, a ponekad i proteina opet pola doze.
Posle treninga 1 doza proteina a povremeno i neko meso opet...
Nagradio bih sebe pa bih da kupim amino kiseline i glutamin :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #3 poslato: Decembar 16, 2013, 11:21:24 pre podne »

Mene zanima kojim intenzitetom trčiš,kolikokm? Kakav ti je poslepodnevni trening?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: Decembar 16, 2013, 12:56:21 pre podne »

Pozdrav svima... Radim u smeni pa sam vremenski ogranicen. Treba mi pomoc oko suplementacije Hteo bih da uzmem glutamin i BCAA.
Pre trcanja ujutru popijem dyma burn, a u kasnijim satima shotgun -  no reaktor. Imam 170 i 75 kg. Treniram dakle dva puta dnevno uz to da treniram 3 dana pa mi je 4 dan pauza kada radim dnevnu smenu. Dok u nocnu idem posle treninga :) DRZAVNI POSAO :)))
Zanima me da ubacim BCAA I GLUTAMIN kada da ih uzimam i koliko cesto. Ishranu baziram na proteinima osim pre treninga sto pojedem neku bananu sa 30 grama proteina.... Imam 23 i razmisljam takodje da ukljucim i tribulus terestis. Hvala vam unpred puno.

Pozdrav,

ti hoces da smrsas, ako sam dobro razumela. Mene zanima kako ti izgleda ishrana u toku jednog dana, a sto se suplementacije tice mislim da ti tribulus ne treba u tim godinama. Da li imas protein? On ti je isplatljivija opcija od amino kiselina. Koliko dugo pijes sagorevac i NO reaktor?
Sačuvana
Kile013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #1 poslato: Decembar 15, 2013, 09:52:47 posle podne »

Pozdrav svima... Radim u smeni pa sam vremenski ogranicen. Treba mi pomoc oko suplementacije Hteo bih da uzmem glutamin i BCAA.
Pre trcanja ujutru popijem dyma burn, a u kasnijim satima shotgun -  no reaktor. Imam 170 i 75 kg. Treniram dakle dva puta dnevno uz to da treniram 3 dana pa mi je 4 dan pauza kada radim dnevnu smenu. Dok u nocnu idem posle treninga :) DRZAVNI POSAO :)))
Zanima me da ubacim BCAA I GLUTAMIN kada da ih uzimam i koliko cesto. Ishranu baziram na proteinima osim pre treninga sto pojedem neku bananu sa 30 grama proteina.... Imam 23 i razmisljam takodje da ukljucim i tribulus terestis. Hvala vam unpred puno.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 17 upita.