TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:38:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: koji gejner?  (Pročitano 8888 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #52 poslato: Januar 06, 2014, 05:23:57 posle podne »

a pojma nemam kakav sam. :D jer moj roditelji do 21-22 godine su bili isto jako mrsavi i od tada maltene nesto malo vise pojedu nego inace i odmah se goje.svi se muce u kuci da skinu tezinu a ja da nabacim. videcemo sta ce biti dalje samnom. ali mnogo lepse se osecam od kada sam se ugojio i mnogo bolje.

mada moraš biti svestan toga da navike u ishrani i navike po pitanju fizičke aktivnosti utiču znatno više na zdravlje i izgled nego genetika ;)  genetika je, nažalost, vrlo često samo izgovor.
Sačuvana
Misika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #51 poslato: Januar 06, 2014, 03:36:39 posle podne »

a pojma nemam kakav sam. :D jer moj roditelji do 21-22 godine su bili isto jako mrsavi i od tada maltene nesto malo vise pojedu nego inace i odmah se goje.svi se muce u kuci da skinu tezinu a ja da nabacim. videcemo sta ce biti dalje samnom. ali mnogo lepse se osecam od kada sam se ugojio i mnogo bolje.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #50 poslato: Januar 06, 2014, 01:46:10 posle podne »

znam da ce kratko trajati samo da ja dobijem na tezini. ;D
i ja msm da cu morati isto kasnije da se mucim samo da bih odrzavao kilazu kada dodjem do zeljene.najvise se plasim da to posle nekog vremena ne pocne da mi pada.
bio tech ja sam skontao da kazem gojenje je kao i sa treningom ne mozes biti veci ako ne jedes ili ne dizes vise.ako stalno isto jedes onda samo to odrzavas mozda si zato usporio ne poricem da se na pocetku vidi najvise ali konstantno moras da kazem pomerati svoje granice.tako makar ja.uvek max jedem tako i treniram i gledam da povecavam malo po malo.

tako je to... imaš tu sreću ili nesreću da ti je takva genetika :)   moraš puno da jedeš da bi povećao težinu i to tako prihvati.... 

nemoj u startu da imaš negativan stav... ako već unapred isprogramiraš mozak da će biti teško ili skoro nedostižno, nećeš imati motivaciju da se trudiš dalje.... samo napred, moguće je! Momci sa foruma svojim primerom to dokazuju...

moje mišljenje je da je promena navika i životnog stila najbitnija stvar, a tu su i promene navika u ishrani koje utiču najviše na tvoj napredak... a i kada treniraš imaćeš veći apetit ;)

samo napred i nemoj da se obeshrabruješ!
Sačuvana
Misika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #49 poslato: Januar 05, 2014, 02:49:55 pre podne »

znam da ce kratko trajati samo da ja dobijem na tezini. ;D
i ja msm da cu morati isto kasnije da se mucim samo da bih odrzavao kilazu kada dodjem do zeljene.najvise se plasim da to posle nekog vremena ne pocne da mi pada.
bio tech ja sam skontao da kazem gojenje je kao i sa treningom ne mozes biti veci ako ne jedes ili ne dizes vise.ako stalno isto jedes onda samo to odrzavas mozda si zato usporio ne poricem da se na pocetku vidi najvise ali konstantno moras da kazem pomerati svoje granice.tako makar ja.uvek max jedem tako i treniram i gledam da povecavam malo po malo.
« Poslednja izmena: Januar 05, 2014, 02:53:48 pre podne od strane Misika » Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #48 poslato: Januar 05, 2014, 12:08:06 pre podne »

Dobro onda ja sam mislio da je lose jer u odnosu kada sam bio mali ovo je nista. Kad sam bio tamo 6-7 godina bukvalno sta god pojedem gojio sam se ko prase. Cak nisam smeo ni jesti kasno uvece ali sada bogu hvala nista mi nije ako jedem kasno :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #47 poslato: Januar 05, 2014, 12:05:14 pre podne »

Ako si za 4-5 meseci dobio 7-8 kg, to je fin napredak. Naravno, veliku ulogu u tome igralo je to što si bio početnik. Tada se dosta lakše napreduje, maltene šta god radio i jeo. Posle već sve sporije ide, sa svakom godinom staža u teretani. Onda već kreću ozbiljnija planiranja.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #46 poslato: Januar 04, 2014, 11:50:36 posle podne »

Nisam,iskreno napredovao sam dosta u odnosu na pre (ali u odnosu na prvih 2 meseca slabije napredujem) jel sam na samom pocetku imao 67-8kg a sada trenutno imam oko 75 i to za otprilike 4,5 meseci. Najvise sam dobio na grudima  i ramenima(to je ono sto sam ja primetio). Radim dosta dobre treninge i uvek radim maximalne tezine koje mogu a  pritome da ispravno uradim vezbu. Jel ovo dobar napredak ili ne?  :D
« Poslednja izmena: Januar 04, 2014, 11:52:25 posle podne od strane BioTech » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #45 poslato: Januar 04, 2014, 11:45:37 posle podne »

Jesi li računao koliko kalorija ti je potrebno, a koliko unosiš? Malo je čudno da možeš jesti bez problema, a ne napreduješ... Barem bi na kilaži morao dobijati, ako ne na mišićnoj masi (za slučaj da je trening slab). :)
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #44 poslato: Januar 04, 2014, 11:35:58 posle podne »

Hahaha  meni je zanimljivo zato sto imam apetita i mogu jest ali tesko dobijam na masi. Meni gejner takodje pomaze :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #43 poslato: Januar 04, 2014, 11:31:04 posle podne »

Zaista moramo unositi ogromne količine hrane, milom ili silom. Kod mene često mora i silom. Baš sam nešto računao i došao do zaključka da moj "normalan" apetit bude zadovoljan sa svega oko 2.000 kalorija, a sve preko toga (1.000-1.500) ide na silu. Em ektomorf, em slab apetit, pa se stalno dovijam na razorazne načine kako da unesem dovoljno kalorija. Uspevam da se snalazim bez gejnera, ali znam da on značajno olakšava posao, tako da razumem one koji unosi 200-300 g praha dnevno.

I onda još neko da kaže "blago tebi". ;D :D
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #42 poslato: Januar 04, 2014, 10:08:26 posle podne »

Apsolutno tacno Robert. Ja imam i po 6 obroka dnevno, sve pare koje imam - pojedem :-D Izuzetno tesko se gojim ali makar je tu definicija.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #41 poslato: Januar 04, 2014, 09:51:23 posle podne »

Nemoj da želiš tako nešto. :D Tako je i meni pričala  moja devojka u fazi upoznavanja, dok nije videla koje količine hrane moram da unosim samo da bih održavao težinu. :D Ona ima spor metabolizam, i redovno se muči sa kojim kg viška. I dan danas se krsti kad vidi moje pločice na stomaku, a zna da jedem po 600-ak grama pirinča dnevno. :D
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 571

« Odgovor #40 poslato: Januar 04, 2014, 09:20:53 posle podne »

Jooj,sto ja nisam hardgainer! :( :D
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #39 poslato: Januar 04, 2014, 07:19:58 posle podne »

Mass fusion i jeste jedan od najsladjih gejnera, pogotovo cokolada, dok Super mass ima slican ukus Elite-u. Mislim da ti je ta doza prevelika, ako pijes bas svakog dana to veliko pakovanje ce ti trajati samo 3 nedelje.
Sačuvana
Misika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #38 poslato: Januar 04, 2014, 06:44:32 posle podne »

hvala na brzom odgovoru! :D odo sada u teretanu. :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.