TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:40:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: flex formula  (Pročitano 13891 puta)
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #72 poslato: Januar 26, 2014, 11:47:31 pre podne »

slazem se...evo idem 2 dana na terapuije i vec mi je mnogo bolje
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #71 poslato: Januar 24, 2014, 12:58:32 pre podne »

Morate razgraniciti doktora i doktora sportske medicine.Kod ovog prvog bolje je ne ici a kod drugog je uglavnom druga situacija i bolje i nas razumeju kao licnosti a i strucniji su od ostalih.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #70 poslato: Januar 23, 2014, 09:37:20 posle podne »

Ako ti finansije nisu problem,naĂ°i lekara i neka ti zada vežbe.Na takvim stvarima ne treba štedeti :)
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #69 poslato: Januar 23, 2014, 05:56:15 posle podne »

javljam vam obavezno za animal..cekam da skupim malo novca posto je malo skuplji i da potrosim formulu flex ...
iz novog pazara sam..
sto se tice teretane raspitivao sam se kod  svog terapeuta u novopazarskoj banji
« Poslednja izmena: Januar 23, 2014, 06:00:05 posle podne od strane miniLO » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #68 poslato: Januar 23, 2014, 04:39:16 posle podne »

Cim se skinem i potvrdno odgovorim na pitanje "Je l' bildujes?" na neki neobican nacin mi povezu sve probleme sa vezbanjem. Ravni tabani,dioptrija,sve sam to zakacio ''bildujuci''. Zato vise verujem flex-u.

Mnogi od nas imaju baš takva iskustva sa lekarima. Suplementi, teretana... "Ah, to ti je od toga. Prestani s tim." - o čemu god da se radi.  :-\
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #67 poslato: Januar 23, 2014, 04:16:45 posle podne »

danas sam pitao terapeuta u vezi teretane i rekao mi je isto sto i vi,da je cak i pozeljno da idem kako bih ojacao misece ,ali postepeno i polako..pitao sam za animal flex i rekao je da je skorz ok suplement

molim te javi nam tvoja iskustva sa Animal Flex-om :)   ne da je ok, nego je fantastičan :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #66 poslato: Januar 23, 2014, 02:03:58 posle podne »

To je problem sa lekarima.Zato su sportski odlični,jer se većina njih bavila sportom,pa razumeju zbog čega treba ići i u teretanu.
A odakle ste?
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #65 poslato: Januar 23, 2014, 01:05:18 posle podne »

danas sam pitao terapeuta u vezi teretane i rekao mi je isto sto i vi,da je cak i pozeljno da idem kako bih ojacao misece ,ali postepeno i polako..pitao sam za animal flex i rekao je da je skorz ok suplement
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #64 poslato: Januar 23, 2014, 09:49:36 pre podne »

Cim se skinem i potvrdno odgovorim na pitanje "Je l' bildujes?" na neki neobican nacin mi povezu sve probleme sa vezbanjem. Ravni tabani,dioptrija,sve sam to zakacio ''bildujuci''. Zato vise verujem flex-u.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #63 poslato: Januar 23, 2014, 09:46:15 pre podne »

Sportskog lekara nemamo ovde,a kod obicnog ne idem jer su im stavovi po pitanju vezbanja u teretani strasni.

Morate otići tamo gde ima jer od njih jedino vredi čuti savete.Mada i tu ima raznih...
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #62 poslato: Januar 22, 2014, 03:33:12 posle podne »

ni kod mene nema sportskog lekara..
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #61 poslato: Januar 22, 2014, 07:21:29 pre podne »

Sportskog lekara nemamo ovde,a kod obicnog ne idem jer su im stavovi po pitanju vezbanja u teretani strasni.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #60 poslato: Januar 21, 2014, 04:00:25 posle podne »

Imam pitanje za obojicu :D U redu,ići ćete na terapije i super je što ste se rešili na tu vrstu suplemenata,jer su stvarno odlični.
Ali da li ste posetili sportskog lekara? Jer mirovanje i terapije imaju veliku ulogu u oporavku,ali odreĂ°ene vežbe za ramena još veću.To je poslednja faza oporavka.
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #59 poslato: Januar 21, 2014, 02:43:44 posle podne »

imam flex jos za koji dan,a onda cu da uzmem animal najverovatnije...imam bol u ramenu kada spavam jer ga navredjujem,a i kada je malo vise pomeram...terapije pocinju za 2 dana,13 dana nakon sto sam skinuo gips sto i nije bas dobro..ja sam je vise kuci sam razradio nego sto cu je razraditi terapijama
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #58 poslato: Januar 21, 2014, 01:02:02 posle podne »

To je nas mentalitet. Ja prvi i kad imam viska para,pre cu uzeti jos proteina,kreatin ili nesto sl.,a ne npr. Flex ili Joint repair. A onda kada dodje do povrede,onda tek posezemo za tim supsima. Moja povreda nije teze prirode,i mislim da bi je samo jedan period mirovanja zalecio. Za sada se i dalje dobro zagrevam i radim sa malim kilazama,nadam se da ce laganiji treninzi u duzi tretman flex-om doneti rezultat. Ustvari,znam da hoce. :)  Mada, kada pogledam iza sebe,dug period nisam imao nikakvih problema sa zglobovima,sigurno 3-4 godine,valjda je i to moralo da se desi. :P
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.