TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:36:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: misljenje o HGH?  (Pročitano 3966 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Januar 06, 2014, 01:43:16 posle podne »

imam 23 god.. imas neku preporuku sta bi mogao da koristim od suplementacije ?

Hej, pa ti imaš 23 godine i hormoni luduju, nikakav stimulans hormona ti ne treba... ono što je tebi potrebno je dovoljno kvalitetna i bogata ishrana i eventualno dopuna osnovnim suplementima poput vitamina, proteina, kreatina, amino kiselina...  uz trud lepo ćeš napredovati sigurno..   nemoj bacati pare na stimulanse.

p.s.  samo bih te podsetila da na ovom forumu sankcionišemo svaku priču o steroidima i doping sredstvima, tako da dok god je tema u domenu suplementacije - ok je :)
Sačuvana
bojan12
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #15 poslato: Januar 05, 2014, 07:53:26 posle podne »

imam 23 god.. imas neku preporuku sta bi mogao da koristim od suplementacije ?
Sačuvana
bojan12
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #14 poslato: Januar 05, 2014, 06:34:37 posle podne »

sta mislis ti o svemu tome ?
Sačuvana
bojan12
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #13 poslato: Januar 05, 2014, 05:07:41 posle podne »

Mogu da jedem sve.. nije problem,nisam probirljiv sto se tice hrane.. a izdvojio bi oko 10 hiljada.. a inace kad sam kuci jedem kvalitetno,sve od mesa,ribe ,jaja,povrca,itd...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Januar 05, 2014, 04:41:41 posle podne »

Što se tiče ishrane, nisi naveo šta tačno jedeš, ali svakako moraš naučiti da spremaš hranu unapred i da nosiš sa sobom (kada si duže van kuće). Možeš poneti i neki proteinski šejk sa sobom, i upravo sada dolazimo do tog dela.

Dakle, što se tiče suplementacije, svakako bih ti preporučio whey. Čak to može biti i neki protein blend, koji ćeš onda moći efikasnije koristiti i kao neku užinu na poslu, ali i posle treninga. Da bih ti još nešto preporučio, morao bih znati koliko novca imaš na raspolaganju. I, naravno, obrati pažnju na to da zbog troškova oko suplementacije nikako ne trpi ishrana. Bez dodataka ishrani se može fino napredovati, ali bez dobre klope teško. :)
Sačuvana
bojan12
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #11 poslato: Januar 05, 2014, 01:49:06 posle podne »

evo ovako.. imam 23 god,81 kg i 185 sam visok... volim da treniram za sebe ,nista profesionalno,ali tezim ka vecoj masi i boljem izgledu,treniram redovno,minumum 5 dana u nedelji ,jer nekad nmg da stignem sve zbog posla kojim se bavim,a i tu malo utice ishrana ,jer ja na poslu nmg da se hranim kvalitetno ,nekad sam i umoran i ne stizem sve..  zato me interesuje sta bi mogao da koristim da mi pomogne u ishrani kad nekad ne stignem da jedem,ali opet da imam dobre rezultate u teretani.. nadam se da me razumes sta hocu da kazem..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Januar 05, 2014, 01:40:38 posle podne »

Napisao si da imaš 81 kg, a koliko si visok? Koji su tvoji ciljevi u teretani? Koliko imaš godina? Da li uspevaš kvalitetno da se hraniš i da li uopšte znaš osnove kvalitetne ishrane?

Prvo o tome da popričamo, pošto je to najbitniji deo, pa ćemo onda o suplementima. :)
Sačuvana
bojan12
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #9 poslato: Januar 05, 2014, 12:59:04 posle podne »

da,na to... ne bih da zurim,zato sam ovde da se posavetujem ,sta treba da radim i koje suplemente bi mogao da koristim...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Januar 05, 2014, 11:29:17 pre podne »

Verovatno si mislio na ovaj preparat, ali već si dobio dobra objašnjenja o načinu delovanja i efektu ove grupe suplemenata.

Tek si počeo da treniraš, tek sklapaš sve kockice priče o izgradnji mišićne mase... Ne žuri. Osnova je u hrani, a što se tiče suplementacije - i tu postoje mnogo prioritetnije stvari od GH stimulatora.
Sačuvana
bojan12
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #7 poslato: Januar 04, 2014, 07:13:15 posle podne »

aha.. raspitacu se jos o svemu :) hvala ti na savetima :)
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 474


« Odgovor #6 poslato: Januar 04, 2014, 07:07:42 posle podne »

Nisu stetne za organizam , tvoje drugo pitanje je isto kao i da si me pitao da li smes da pijes tablete i da jedes meso :D Aminokiseline su ti zapravo proteini kada se svare , svaki izvor proteina ima svoj aminokiselniski profil odnosno koliko kojih aminokiselina ispusta u krvotok  ... A sto se tice tog "trenera" mislim da bi trebalo da obracas paznju koga slusas i da bi pod hitno trebalo da uzimas kvalitetnu literaturu u ruke ako mislis ista da uradis po ovom pitanju :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
bojan12
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #5 poslato: Januar 04, 2014, 07:03:00 posle podne »

jesu li stetne za organizam ? i sta mislis o kombinaciji ovih tableta sa amino kiselinama ?? pricao sam dosta sa deckom iz teretane koji radi tu kao trener i on mi to preporucuje zato sto smatra da ne mogu da koristim svu suplementaciju zbog moje krvne grupe,smatra da necu postici nista,tipa kreatin,,no reaktore..
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 474


« Odgovor #4 poslato: Januar 04, 2014, 06:44:59 posle podne »

Pogresno si shvatio celu tu pricu , u Pansportu mozes da nadjes prirodne tablete za povecavanje lucenja sopstvenog hormona rasta kojeg imas u svom telu , te tablete u glavnom sadrze neke od minerala - vitamina , prirodnih ekstrakta iz odredjenih biljka , pa i neke od aminokiselina za koje se smatra da mogu pomoci u minornom povecanju lucenja hormona rasta ... Imam, pirinac i piletina u velikim kolicinama , jaja , ovsene pahuljice i uopsteno sve sto sadrzi kalorije koje su ti potrebne , trening 3-5 puta nedeljno je vise nego dovoljno , 8-9 sati kvalitetnog nocnog sna , bez kardio treninga i preteranih aktivnosti , osnovne vezbe sa sipkama i i povremeno povecavanje intenziteta treninga (kroz povecanje tezina , smanjenja odmora izmedju serija , povecanje ponavljanja , i ostalih metoda ) ... I to ti je sve sto ti treba , vrlo jednostavno :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
bojan12
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #3 poslato: Januar 04, 2014, 06:31:08 posle podne »

malo sam citao o tome i cak su mi rekli da  hgh moze da se nadje u pansportu u vidu tableta i da nisu skupi par hiljada.. ne mislim na prava , previse je skupo :) jel imas ti neku preporuku za nabacivanje misicne mase ?
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 474


« Odgovor #2 poslato: Januar 04, 2014, 06:14:01 posle podne »

Ako mislis sa ove prirodne hGH booster-e , onda ti ne treba i razocaraces se ... A ako mislis na pravi hGH onda spremi jedno citavo malo bogatsvo , par hiljada evrica :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 19 upita.