TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394578 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:48:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplementi  (Pročitano 6065 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13 poslato: Januar 10, 2014, 02:36:01 posle podne »

Secam se da sam na kesici Light badema onog procitao da je preporucena dnevna kolicina 42 gr. Znaci,otp. 5o grama koje ti je Mo preporucila je skroz okeej.  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Januar 10, 2014, 02:20:46 posle podne »

u potpunosti se slazem sa tobom.. samo me zanima koliko grama  kostunjavog voca  treba da jedem, u principu sve od zitarica volim i od  kostunjavog voca .

jedna šaka, ili 50-ak grama je više nego dovoljno po obroku... :)  dosta su kalorični.  Gledaj da uzimaš razne - orah, badem, lešnik, brazilski orah (on se uzima samo 1-2 kom dnevno), indijski orah, i dr...

svi koštunjavci su jako dobri i zdravi... umereno i svakodnevno je najbolje
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #11 poslato: Januar 10, 2014, 07:18:00 pre podne »

 :D  :D  :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Januar 10, 2014, 12:51:34 pre podne »

Pa sve si stavke ispunio pa te muci samo koliko gr badema da ubacis da bi procvetao :D Brini se o mesu, badem je na nekom tamo 10tom mestu za tebe po hitnosti :)
Sačuvana
Gesa95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2014, 08:09:38 posle podne »

u potpunosti se slazem sa tobom.. samo me zanima koliko grama  kostunjavog voca  treba da jedem, u principu sve od zitarica volim i od  kostunjavog voca .
Sačuvana
Masa je Masa :DD
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2014, 07:52:20 posle podne »

Ja cu ti za pocetak napisati nekoliko stavki,ubacice se kasniej i ostali:
- meso se jede bar 2 puta dnevno,4-5 puta nedeljno nije dovoljno za dobijanje misicne mase
- jaja su super za dorucak,samo pazi kod izbora zitarica uz njih,ako ne volis ovsene,galete od pirinca su best choice
- taj sejk ne znam bas koliko je svrsishodan,posto pominjes kupovinu sups-a,tu ti je bolje onda whey sa kreatinom i dex-om
- zuti secer je neopevana glupost za koju se ''u nas Srba pripoveda'' da je zdraviji od belog,sto je glupost,zuti je karamelizovani beli secer i nema nikakve razlike
- potrebno je da jedes mnogo povrca i da ubacis malo kostunjavog voca (orasi,lesnici ili bademi)
- za uzinu ili nosi u skolu nesto bolje od sendvica,ili bar ako kupujes uzmi nesto sa rostilja,mada sam ja uvek za opciju nosenja od kuce(int hleb sa tunjevinom,nekim crvenim ili belim mesom,nemasni jogurt i sl.)
- treba ti 4-5 obroka u toku dana
- za misicnu masu ti je od suplementacije,kak osam ti vec napisao,kombinacija whey-a,kreatina i dekstroze osnova i neko pravilo
Sačuvana
Gesa95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2014, 07:37:30 posle podne »

pa sad... da kazem svasta... krenimo od mesa: meso jedem barem 4-5 puta nedeljno, jaja i zitarice uvek za dorucak, onda posto idem u skolu tamo kupujem neke ''sendvice'' sa sunkom i sa pecenicom, kad dodjem iz skole onda rucam sta mi Mama spremi tj da kazem obican rucak raznovrsan nikad ne jedem isto, za veceru tacnije posle treninga popijem jedan sejk sto ga ja pravim (4 jajeta bez zumanca,1 banana, oko 400ml mleka i zuti secer) a za veceru opet da kazem sta mi se spremi.. E sad kolicinski normalno za 1 osobu.. Ako nije problem vas predlog kada koliko i sta da jedem  :)
Sačuvana
Masa je Masa :DD
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Januar 09, 2014, 01:01:02 posle podne »

kada budeš krenuo sa suplementacijom, prvo kreni od osnovnog ... nikakva magična imena suplemenata, ultra mega formule i NO reaktori -  nego protein, kreatin, vitamini i minerali....

A pre svega toga moraš biti svestan da je ishrana bar 70% uspeha i da od toga najviše zavisi da li ćeš postići cilj ili ne. Baš zbog toga toliko detaljišemo oko klope... Tebi treba brdo kvalitetnih kalorija, na prvom mestu.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #5 poslato: Januar 09, 2014, 07:29:08 pre podne »

Napisi sta jedes,kada i koliko.
Sačuvana
Gesa95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2014, 12:00:27 pre podne »

Pa ovako. cilj mi je da postignem sto vecu masu u skladu sa svojom visinom, a moja visina je 187/80kg s'tim sto su mi koske pretezno teske i izgledam kad da imam 60 kg. a hranim se normalno 3 obroka dnevno, jedem kaloricnu hranu, nego sto te kalorije brzo istrosim jer mi je bas brz metabolizam. pio sam gainer-e i kao pomogli mi nesto pa se vratim u normali, pio sam proteine i oni isto, pio no reaktore i oni me odrzavaju tj po malo dobijam na masi ali je potrebno vremena, trenutno nemam nista jer nisam nesto trenirao u decembru zbog putovanja. A sto se tice treninga pa 3 dana treninga  pa 1 dan pauza. :)
« Poslednja izmena: Januar 09, 2014, 12:05:45 pre podne od strane Gesa95 » Sačuvana
Masa je Masa :DD
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Januar 06, 2014, 01:18:02 posle podne »

Pre nego što naĂ°emo adekvatnu zamenu koja postoji, kaži nam više informacija o tebi - koji su ti ciljevi, kako se hraniš, kako treniraš i da li imaš još nešto od suplementacije?  da li si do sada koristio nešto od suplemenata?

U pansportu postoji ogromna paleta proizvoda,  NO reaktori, ugljeni hidrati, amino kiseline... sve to imamo.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2014, 10:18:54 pre podne »

Pile i tele rade kvalitetnu zamenu, provereno :)
Sačuvana
Gesa95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2014, 04:27:20 pre podne »

pozdrav zanima me da li imate ove proizvode ili neke koji mogu da ih zamene? 12 Gauge Shotgun,CarbonX Super Carb Matrix proizvodom za pre treninga za dostizanje brze resinteza ATP-a, poboljšanog kapaciteta i izdržljivosti. Power Shock Amino Acid Nitrates tokom treninga za povećanu sintezu belančevina. Potom,NO-sinthesize nakon treninga. ::)  ::) ???
Sačuvana
Masa je Masa :DD
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 18 upita.