TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 10:08:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: BA i program  (Pročitano 4245 puta)
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #4 poslato: Januar 06, 2014, 11:48:00 posle podne »

znaci odmah da pocnem tako... posto trenutno uzimam bcaa, takodje pre i posle, jel ne smeta da ih "uparim"?
i jos nesto, posle treninga pijem kako ja to zovem 'home made whey' (surutka u prahu, belance u prahu) jel mogu sa tim da pomesam BA posle treninga i pijem zajedno?

Da ti kazem moje misljenje...iskreno ne vidim svrhu uzimanja BA,pogotovo ako sam dobro shvatio ides samo u teretanu,ne bavis se nekim sportom...posto vidim da nemas Whey,ja bih iskreno prije kupio jedan "normalan" protein,pa onda sve ostalo,ali protein neka bude primaran...naravno ishrana se podrazumijeva...a sto je tebi uopste cilj sa Beta alaninom,sta ocekujes ? :)
Sačuvana
INKed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #3 poslato: Januar 06, 2014, 11:21:59 posle podne »

znaci odmah da pocnem tako... posto trenutno uzimam bcaa, takodje pre i posle, jel ne smeta da ih "uparim"?
i jos nesto, posle treninga pijem kako ja to zovem 'home made whey' (surutka u prahu, belance u prahu) jel mogu sa tim da pomesam BA posle treninga i pijem zajedno?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2014, 10:40:43 posle podne »

Najbolje da ides 2 g pre treninga i 2 g nakon treninga.
Sačuvana
INKed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2014, 07:35:26 posle podne »

Pozdrav, posle praznika planiram da pocnem sa koriscenjem Beta Alanina (po prvi put) i to ovaj koji je trenutno u ponudi http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-performansi/Ostalo/PL1036-Beta-Alanin-Extreme.html
Posto prvi put koristim BA, citao sam nesto o njemu, pa me zanima da li je dovoljno 4g dnevno? planirao sam da prvu nedelju uzimam 4x1g, a na dalje 2x2g pre i posle treninga.
Posto idem u teretanu godinu dana, bilo bi mi od pomoci ako neko ko ima vremena i volje se javi u porukama, oko nekih saveta i mojih dodatnih pitanja da ne davim ovde ljude :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 18 upita.