TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:23:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Peckanje po telu! (HITNO!!!)  (Pročitano 28187 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #58 poslato: April 22, 2018, 03:36:36 posle podne »

Polako sa teorijama zavere...

Jesi li bio kod dermatologa?

Gde se javljaju promene na koži? Slabine? Pazuh? Šire se? Koliko dugo to već traje? Svrab, crvenilo, bubuljice...i koji su to ostali simptomi?  Pojačano znojenje?
Sačuvana
Bara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #57 poslato: April 21, 2018, 10:47:37 pre podne »

Tema je stara ali ovo o čemu je riječ je potpuno novo i strano .Od prilike prije godinu dana kada sam počeo da primjećujem crvenilo,svrabež,bobuljice i ostale simptome zabrinuo sam se pa sam sam počeo da razotkrivam o čemu se radi iz početka sam mislio da je šugarac ili neka druga kožna bolest pa ustanovim da nije ništa od toga i zakljičim da je nešto u mom tijelu za šta se nepriča i nezna mnogo ja sam 1994 godište i mnogo vremena sam proveo u sportu tokom godina pa samim tim osjetim i najmanju promjenu na tijelu...odlučio sam da idem do kraja da provalim o čemu je riječ čitajući komentare oboljelih i vas što imate problem kao ja predpostavljam da smo svi oboljeli od neke labaratoriske bolesti o kojoj liječnici pojma nemaju i samim tim govore da je na psihičkoj fazi ili ipak neki znaju  ponešto ali će radije šutjeti ....pregledao sam mnogo tema videa dokumentaraca o takozvanim parazitima koje imamo u tijelu ali ovo što mi imamo u tijelu je mnogo stravičnije i opasnije od parazita koji se nalaze u okolini...našao sam dijelove od mikroskopa koristeći ih kao lupu i otkrivam elastične niti koje koje izlaze iz kože nalik na djeçiju glistu samo što ovo podsjeća na neki sintetički materijal.iz početka sam mislio da se radi o nekom otpadu kada se tijelo čisti od toksina al skidajući majicu koja je sintetička primjetim u donjem djelu majice gdje su leđa bila i u predjelu pazuha mnogo niti koje kao pokušavaju pobjeći kroz majicu kao da nemaju zraka jer sam se mnogo oznojao.dolazeći do nekih ličnih zaključaka iskustva i vaših priča mislim da se radi o bolesti koja je namjerno puštena da bi farmaceutika imala koristi ...vjerovatno smo zatrovani putem zraka a simptome osjećamo kada se desi promjena vjerovatno konzumirajući neke od supstanci koje se nalaze u hrani,preparatima za trening,pićima i slično pa je bitno da shvatimo kada nešto konzumiramo ako osjetimo promjene da podijelimo znanje jer neće vam sigurno niko od strane dermatologa reći o ceme je riječ jer nisu upoznati sa masovnom manipulacijom i zatrovanjima kao oni koji su prisiljeni da otkriju i žele da znaju...hvala na razumijevanju
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #56 poslato: Maj 09, 2016, 02:26:18 posle podne »

pozdrav svima - ne znam o čemu se radi.... ali u svakom slučaju - takav način komunikacije nije karakteristika Pansport foruma...
svako mišljenje pozitivno ili negativno je dobrodošlo - svrha foruma je i debata i razmena mišljenja, informacija....
alli svi znamo šta je pristojno, normalno, kulturno....
Sačuvana
jovan96gm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #55 poslato: Maj 08, 2016, 10:31:54 pre podne »



Dusane, shvatam da ste uznemireni zbog drugih ljudi koji ne cene Vas trud da im pomognete, ali znajte da takodje ima puno nas koji zaista zelimo da resimo isti problem koji ste vi do skoro imali (ovom prilikom vam cestitam i zelim puno zdravlja) i potrebna nam je Vasa pomoc. Zato Vas molim da ponovo napisete resenje problema. Unapred hvala!
« Poslednja izmena: Maj 09, 2016, 02:22:28 posle podne od strane Ognjen Pedja Tutorov » Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #54 poslato: April 28, 2016, 10:20:08 posle podne »

I ja nisam upucen....

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Sačuvana
dusansigurnjak9
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


Život umire kada se borba za njim završi.

Facebook
« Odgovor #53 poslato: Novembar 27, 2015, 05:10:38 posle podne »

Hvala Vama jos jednom, sve najbolje! :)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #52 poslato: Novembar 27, 2015, 02:26:57 posle podne »

hvala Dušane što si se javio  :)
drago nam je da si bolje i da si rešio problem  :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #51 poslato: Maj 24, 2015, 06:42:20 posle podne »

Postovani,
kao doktor opste medicine i  iznosim svoj slucaj, ne u smislu da bih nekog vrijedjala i da bi se raspravljala na ovom forumu. Prije par mjeseci isto je bio pokusaj koristenja istog da bi nakon dvije mjerice pokazivalo alergiju nakon prestanka se sve smirilo. Krajem aprila na nagovor takodjer profesionalnog bodybildera i vlasnika jednog od lanaca prodavnica  suplemenata sam pokusala opet, nakon 6 mjerica doslo je velikog problema poslije kojeg sam zavrsila n klinici na pretragama, gdje su mi ustanovili navedeni problem i uzrocnik.
Javila sam se u nadi da ce djecak sa istim problemom da mi se javi, uspjela sam jos na dva foruma pronaci isti slucaj.


Odlično koleginice, onda sa nama možete detaljnije podeliti vaš slučaj, siguran sam da bi to bilo od opšte koristi, kako za naše forumaše tako i za članove "Pansport tima"...pomenuću samo da su neke od "mogućih reakcija" na suplemente, ipak, rezultat induvidualne preostetljivosti na neke od sastojaka suplemenata( što zavisi i od proizvoĂ°ačke specifikacije i sl.), dakle, nadam se nećemo vršiti nepotrebna uopštavanja...jer svako od nas drugačije reaguje na razne iritanse iz hrane, tj. životne sredine, tako i suplemente, tj. sastojke istih( veštačke zaslaĂ°ivače, ako ih ima; same proteine, tj. način obrade istih, koji mogu biti uzrok nekih alergijskih ispoljavanja, prisustvo laktoze i sl.)...

Bilo bi lepo da budete konkretniji?! Radna dijagnoza? Terpija? Da li je "reakcija" bila prisutna samo kod whey izolata? Niste mi odgovorili o kom se prozvoĂ°aču radilo? Naziv suplementa?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #50 poslato: Maj 24, 2015, 06:41:41 posle podne »

Lady niko se ovde ne raspravlja sa tobom ili bilo sta slicno. Ti prvo kazes da si pro bilder a sada doktorka opste medicine ? Ili si i jesno i drugo ?
lepo sam te pitao za slike jer si profi pa me zanima kako izgledaa ? A i postavio sam pitanje kako se cistis od hemije, koju sigurno koristis jer si PRO, mozda mi bude od koristi jednog dana. I pitao sam kako to suplementi sakupljaju toksine u telu ? To mi moze znaciti od danas odmah jer evo posle 2 i po godine i dalje to ne znam. A bas me zanima.
Hvala.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
lady
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #49 poslato: Maj 24, 2015, 06:07:35 posle podne »

Postovani,
kao doktor opste medicine i  iznosim svoj slucaj, ne u smislu da bih nekog vrijedjala i da bi se raspravljala na ovom forumu. Prije par mjeseci isto je bio pokusaj koristenja istog da bi nakon dvije mjerice pokazivalo alergiju nakon prestanka se sve smirilo. Krajem aprila na nagovor takodjer profesionalnog bodybildera i vlasnika jednog od lanaca prodavnica  suplemenata sam pokusala opet, nakon 6 mjerica doslo je velikog problema poslije kojeg sam zavrsila n klinici na pretragama, gdje su mi ustanovili navedeni problem i uzrocnik.
Javila sam se u nadi da ce djecak sa istim problemom da mi se javi, uspjela sam jos na dva foruma pronaci isti slucaj.



Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #48 poslato: Maj 24, 2015, 03:00:05 posle podne »

bavim se bodybuildingom profesionalno 4 godine, doslo je do promjene suplementacije  konkretnije eksperimentisanjem sa izolatom.
nakon cega je doslo do gusenja, zacepljenja znojnih zlijezda i osipa koji doticni spominje.
radjene su pretrage na osnovu kojih i iznosim ovo, i vidim da nas ima jos .


Poštovana, kao što vidite tema je stara više od godinu dana...inače, uzroci peckanja po koži mogu biti različiti, od neuroloških( neurodermatitisi raznih uzroka, nekada i dijabetička neuropatija daje slične simptome...), do alergijskih manifestacija( nakit, sapuni, šamponi, kreme, puder, kućne hemikalije, graĂ°evinski materijal, sintetička vlakna u garderobi...dakle, "kontaktne promene"), pa i u slučajevima "holestaze"(laički rečeno, protok žuči se zaustavi ili uspori, to izaziva nagomilavanje žučnih kiselina u jetri, koje obično odlaze u krvotok i tada nastaje svrab, uzroci holestaze su različiti od kamena u žučnoj kesi, hormonskih poremećaja, do uticaja nekih lekova), uzroci "peckanja po telu" mogu biti vezani i za poremećaj rada štitne žlezde...nekada i anemija može izazvati slične manifestacije...

Olako svaljivanje krivice samo na suplementaciju ili "inkriminisani" whey izolat je "moguća" zabluda, ako je bez konkretne "osnove"...tj. dokaza...

Koje ste pretrage radili, i došli do zaključka da je baš whey izolat uzrok svih vaših problema? Kao, lekar, siguran sam da vas mogu detaljnije upututi u problematiku i ponuditi "opipljivije" rešenje i objašnjenje...kao i terapiju!

Da li ste se obratili dermatologu? Koju ste terapiju dobili? Šta ste uzmali sve od suplementacije? Neke druge bolesti?

Koji ste whey izolat koristili, proizvoĂ°ač? Koliko dugo? Posle koliko vremena ste primetili simptome?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #47 poslato: Maj 24, 2015, 01:58:43 posle podne »

za ciscenje jetre se koristi ulje zutog nocurka, vitamin E , beta karoten, citrofit, acidophilus, kalinji, sirova veganska hrana , caj od koprive itd.
naravno uz konsultaciju doktora. ovo pisem kako bih jos nekome bilo od koristi sa ovim i sl.problemom .
ako se ovako cistis od suplemenata, kako se onda cistis od hemije ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #46 poslato: Maj 24, 2015, 01:55:47 posle podne »

Moze neka slika da vidimo profija ?

Ja i dalje ne kontam kako npr. protein nakuplja toksine u telu, znaci da smanjim meso i jaja jer cu nakupiti previse toksina ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
lady
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #45 poslato: Maj 24, 2015, 11:15:13 pre podne »

za ciscenje jetre se koristi ulje zutog nocurka, vitamin E , beta karoten, citrofit, acidophilus, kalinji, sirova veganska hrana , caj od koprive itd.
naravno uz konsultaciju doktora. ovo pisem kako bih jos nekome bilo od koristi sa ovim i sl.problemom .
Sačuvana
lady
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #44 poslato: Maj 24, 2015, 11:04:25 pre podne »

bavim se bodybuildingom profesionalno 4 godine, doslo je do promjene suplementacije  konkretnije eksperimentisanjem sa izolatom.
nakon cega je doslo do gusenja, zacepljenja znojnih zlijezda i osipa koji doticni spominje.
radjene su pretrage na osnovu kojih i iznosim ovo, i vidim da nas ima jos .
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.