TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 01:05:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko vas radi i gornji i donji deo tela pri treniranju u teretani?  (Pročitano 14856 puta)
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #20 poslato: Februar 09, 2015, 01:23:33 posle podne »

Meni je omiljeni trening za grudi,ali ni noge ne preskacem nikada : )
Sačuvana
Nenad Glisovic
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #19 poslato: Januar 09, 2014, 11:53:19 posle podne »

Isto i kod mene u teretani skoro niko ne radi noge, cak i mrtvo izbegavaju. Meni su mrtvo i cucanja omiljene vezbe, jedine gde dizem vise od svoje telesne tezine.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Januar 09, 2014, 11:49:45 posle podne »

To mi je deo posla, šta ću. :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Januar 09, 2014, 11:49:21 posle podne »

Robert je doktor, zna sve teme napamet :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Januar 09, 2014, 11:48:31 posle podne »

Inače, o tom biciklisti imamo temu na forumu. :)

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=162481.0
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #15 poslato: Januar 09, 2014, 11:47:27 posle podne »

A ima i druga strana  :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Januar 09, 2014, 11:46:37 posle podne »

Istina, neke je čak sramota i da se zagrevaju sa nekim malim težinama, a da ne pričamo o postepenoj piramidi kod radnih serija. Znam i zašto je to tako. Kad stavim neku malu kilažu (nebitna vežba) i krenem seriju zagrevanja, često se naĂ°e neko ko zbunjeno posmatra, misleći da mi je to neka radna serija. Čim završim, eto njega preda mnom sa glupavim pitanjem: brate, a što tako malo kila guraš? :D

Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Januar 09, 2014, 11:42:39 posle podne »

Imam ja lika klinca koji svakodnevno radi benc, obim struka mu je 140 cm,a obim grudi 120 cm, i gruva li gruva tezine kao mazga sa solo galenika kurom od 10 evra :D Sta radi ta galenika pleme mu, skakucu li skakucu , sve sile i muzjaci se prave od nje :).. pogotovu sto kuru prate sa burecima i pastetama, ali nema veze bitno da kilaze na bencu rastu, a za formu who cares :)
2013 je obelezila galenika, mislim da ce tokom 2014 biti nestasica insulina kakvo se vreme sprema :DDDD
« Poslednja izmena: Januar 09, 2014, 11:44:10 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #12 poslato: Januar 09, 2014, 11:31:03 posle podne »

Baš juče u teretani gledam dva lika spremaju se da rade čučanj.I jedan od njih stavlja za zagrevanje 60kg a ovaj drugi  kao se buni ne zna dal može sa 60 bolje da stave prvo 40kg.I tako se oni raspravljaju da li da se zagrevaju sa 60kg kao 40kg je malo za zagrevanje i ja se ubacim u razgovor:kao momci ne znam koliki je vaš max ali ja čučanj radim izmedu 160i 180kg a zagrevam se samo sa sipkom pa onda dodajem po 15-20kg i tako postepeno povećavam,mislim da ni vi ne bi trebali odmah sa 60kg.Iskuliraju oni mene,stavi ovaj prvi 60kg i uradi 2 polučučnja i to nije mogao sam nego mu drugi pomaže,posle ovaj drugi smanji na 40kg i uradi jedva 3 polučučnja.I tako oni završe svoje zagrevanje i  shvate da je bolje da preĂ°u na prednji i zadnji šut...
Koliko sam ja shvatio nih je sramota da rade sa manjom kilažom od 60kg(kako oni to kažu sa dvadeseticama sa strane) pa onda nerade vežbe gde ne mogu da podignu 60kg a ako čak i mogu da podignu onda sa tim kreću bez zagrevanja.

Ma ni ja nisam radio noge 4 godine uopšte,samo sam radio gornji deo tela.Počeo sam tek ove godine u junu i tada sam mogao 60kg 3-5x da čučnem i to je užasno izgledalo i posle mesec i 5 dana ja čučnem na takmičenju 157,5kg :D
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #11 poslato: Januar 09, 2014, 10:45:46 posle podne »

Ја сам од пре месец дана почео да радим и ноге редовно, не гурам много на чучњу, али опет радим... :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #10 poslato: Januar 09, 2014, 08:59:11 posle podne »

Kod mene ima ekipa koja radi otprilke ovakav split

pon benc
utorak benc ramena
sreda benc triceps biceps
cetvrtak benc
petak benc ledja
subota benc
nedelja off

 :D :D :D

i obavezno mi svaki put kad radim noge kazu " Opet radis noge a?" a radim ih jednom nedeljno  :D :D :D

Ahahahahahahaahahah,to je taj rad :D  Sad kad si već kod beča.Ono kada uĂ°e lik u teretanu,presvuče se i domah legne na klupu i stavi 60 kg za "zagrevanje",a 70 mu max :D
DA DA DA! To ja vidjam svaki dan kod mene u teretani.. Onaj nas prvak u bendzu (i svetski prvak), zaboravih mu ime, valjda bese Rade.. nisam siguran, (verovatno znate na koga mislim). Covek se zagreva sa 60 kila.. Znaci kod mene u gymu sve svetski prvaci jbt...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2014, 08:59:01 posle podne »


i obavezno mi svaki put kad radim noge kazu " Opet radis noge a?" a radim ih jednom nedeljno  :D :D :D

Identično. :D Ne mogu da verujem kako njima brzo doĂ°e tuĂ° leg day, a njihov im ne doĂ°e nikada. :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2014, 08:55:11 posle podne »

Kod mene ima ekipa koja radi otprilke ovakav split

pon benc
utorak benc ramena
sreda benc triceps biceps
cetvrtak benc
petak benc ledja
subota benc
nedelja off

 :D :D :D

i obavezno mi svaki put kad radim noge kazu " Opet radis noge a?" a radim ih jednom nedeljno  :D :D :D

Ahahahahahahaahahah,to je taj rad :D  Sad kad si već kod benča.Ono kada uĂ°e lik u teretanu,presvuče se i domah legne na klupu i stavi 60 kg za "zagrevanje",a 70 mu max :D
« Poslednja izmena: Januar 09, 2014, 09:21:31 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2014, 08:50:02 posle podne »

Kod mene ima ekipa koja radi otprilke ovakav split

pon benc
utorak benc ramena
sreda benc triceps biceps
cetvrtak benc
petak benc ledja
subota benc
nedelja off

 :D :D :D

i obavezno mi svaki put kad radim noge kazu " Opet radis noge a?" a radim ih jednom nedeljno  :D :D :D
  hahaha... :D.  Sad but true..
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #6 poslato: Januar 09, 2014, 08:47:10 posle podne »

Kod mene ima ekipa koja radi otprilke ovakav split

pon benc
utorak benc ramena
sreda benc triceps biceps
cetvrtak benc
petak benc ledja
subota benc
nedelja off

 :D :D :D

i obavezno mi svaki put kad radim noge kazu " Opet radis noge a?" a radim ih jednom nedeljno  :D :D :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.