TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395036 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:48:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li je ovo sprava dobra stvar?  (Pročitano 7782 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Januar 11, 2014, 11:00:23 pre podne »

Sve zavisi koliko si težak? Ukoliko imaš više od 80kg ova sprava će se brzo rasklimati. To nije problem, ako umeš da ju održavaš, ali uvek će nešto da škripi i da se klima na sve strane. Naravno, što si lakši i sama mašina te lakše podnosi. Nije ni blizu ove heavy duti sprave koja je napravljena da se koristi napolju, ali je princip rada isti, samo je kvalitet izrade drugačiji.

U svakom slučaju, ako želiš dobro da otreniraš to možeš postići i na ovom trenažeru bez obzira koliko je možda amaterski napravljen. Uostalom ova sprava može biti samo jedan od dodataka koje možete zajedno da koristite u svojoj kući/stanu. Ima još dosta toga što možete da si priuštite i sasvim dobro da odvežbate.

Da li uopšte vežbate sada ili se tek odlučujete na taj korak? :D

PS dobrodošao na forum ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2014, 01:47:55 posle podne »

Nekvalitetne su jako, ja sam je imao, i posle par meseci sve zivo se sjebalo, i bacio sam je na otpad, koliko para tolko muzike, tako da ako je nesto  jeftino automatski znaj da ce trajati kratko..po meni je pametnije da taj novac ulozis u neki osrednji bajs, jer isti efekat ces imati, sa svim tim spravama radis aerobne aktivnosti, i svejedno je uglavnom koju god spravu da radis..ne ocekuj da ces oblikovati telo i zameniti vezbe sa tegovima i teretanu :)
Sačuvana
onua
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2014, 10:26:30 pre podne »

Poštovani,

ovo je moj prvi post na forumu :)

Interesuje me sledeće, zbog radnog vremena koje je nepredvidivo, primorani smo devojka i ja da započnemo neki trening kod kuće i odlučili smo se za nordijsko skijanje. Probali smo jednu tu spravu na jednoj teretani na otvorenom i baš nam se dopalo. E sad, na sajtu kp smo pronašli za dosta malo para ovu spravu.



Da li je to isto što i ovo i koja je po vama bolja?



Mislim na efekat treninga na toj manjoj spravi, da li će biti isti kao i na ovoj velikoj?

Nadam se da me razumete :)
« Poslednja izmena: Januar 10, 2014, 10:29:49 pre podne od strane onua » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.