TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 08:30:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ostar bol izmedju tricepsa i lakta  (Pročitano 23580 puta)
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2014, 06:06:56 posle podne »

Pozdrav.Vise od nedelju dana ima od kako sam se povredio.Verovatno je u pitanju tetiva koja spaja triceps sa vrhom lakta. http://goo.gl/FtPN0G http://goo.gl/2iSfNU
Na prvoj slici oznaceno sa 'Triceps tendon' a na drugoj samo 'Tendon'
To je tacno taj deo koji me boli.Mozda i gresim da je to tetiva,ali ovako na prvi pogled mi se tako cini.I pri opruzanju ruke do kraja taj bol se pojavi tu.Jako zaboli,dovoljno da ne mogu da ga zanemarim.Poslednji trening pre povrede sam radio sklekove i propadanja i verovatno sam preterao.Istegao sam se,sve normalno i tek sutradan se ovo javilo vrlo malo.Posle toga sam vezbao jos jednom i primetio sam da me posle tog treninga boli jace nego prvi put.Pa sam odlucio malo da odmorim.Tu sam odmorio 7 dana,stavljao sam led na bolno mesto i mazao sam ben-gay mast.Do juce je sve bilo normalno nisam osetio nikakav bol.Mislio sam da me je proslo posto pri opruzanju nisam osetio nista.Pa sam odlucio da malo vezbam ,ali zgibove,da za svaki slucaj ne povratim taj bol,medjutim bol se vratio i jaci je nego pre.Osetim taj bol kada ispruzim ruku u laktu ili kada pritisnem prstima taj deo (tu zaboli jace).Bilo kakvo ispruzanje ruke do kraja,ja osetim taj bol.Ako je neko imao slicnu povredu,ako moze da mi kaze sta se u ovom slucaju radi,znacilo bi mi puno.Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.331 sekundi sa 17 upita.