TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395108 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 09:34:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevac masti,odluka?  (Pročitano 7894 puta)
branar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #5 poslato: Januar 11, 2014, 10:56:50 pre podne »

I da,visok sam 180 i imam 88 kg,jako lepo izgledam i ovako samo sto stomak odslace od ostalih delova tela. Inace sam bio jako debeo pre pet godina,imao sam cak i 115 kg i to sam skinuo trcanjem uz dyma burn,malo mi je bilo gadno kada sam ga gutao,jer ima neprijatan ukus a i miris,ali msm da je extra delovao,za mesec dana necu da lazem ali jako sam puno kila izgubio,preterano sam se znojao,non stop sam isao u wc,nisam bio gladan,...ali sam pored toga tada pio puno koka kole i jeo sam sta sam stigao,...
Sačuvana
branar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #4 poslato: Januar 11, 2014, 10:49:42 pre podne »

Pa ovako,prvo da kazem da sam od januara izbacio u potpunosti koka kolu koju sam unosio oko 3L dnevno i sad se osecam mnogo bolje i msm da vise nemam onaj gadan osecaj u stomaku od kad unosim puno vode,koju pre nisam unosio sem za vreme treninga.
Da krenem od dorucka,sad zadnjih mesec dana gledam da jedem susam i suvo voce sa vocnim jogurtom,to mut u maloj spljici kafe.Rucak mi bude u menzi,ne jedem hleb,kao dezert uvek voce uzimam,a kao glavno jelo bio to rucak ili vecera uzimam neko povrce sa mesom,sad sto meso nije kuveno ili belo,tu ja vec ne mogu puno.
Sto se tice treninga,treniram 4 puta nedeljno,prvi trening biceps/ramena,drugi triceps/grudi,treci ledja/noge i tako u krug,posle svakog treninga radim trbusnjake i obavezan kardio,gledam da trcim brzo,merilo su mi minimalnih 20 min ili 300 kalorija.
U teretani se zadrzavam,tj trening mi traje 2 sata.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Januar 11, 2014, 09:52:11 pre podne »

i pored toga, kako izgledaju tvoji treninzi?  radiš li samo teretanu ili i kardio? kojim intenzitetom, koliko dugo traje?

da li si do sada koristio nešto od suplementacije?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Januar 11, 2014, 09:14:53 pre podne »

Hmmmm.... Ukoliko ishranu ne možeš da središ bolje, sagorevač ti neće puno (ako uopšte) pomoći. Kako otprilike izgleda tvoja ishrana? Koliko si visok/težak? Da vidimo najpre da li se i kakve promene tu mogu načiniti, jer je ishrana apsolutno najbniji deo priče, a naročito kada se radi na što nižem procentu masti, tj. vidljivim trbušnjacima.
Sačuvana
branar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2014, 12:08:08 pre podne »

Idem u teretanu godinu dana,sve sam sredio,al imam problem posto sam student i hranim se u menzi gde hrana i nije neka,..
Posto mi samo mast na stomaku ostala,zelim i nje da se resim i stignem do trbusnjaka,...
Odlucio sam se na potez kupovine sagorevaca i zeleo bih da pitam koji bi ste vi preporucili i sta imate da kazete o njemu?
Ja se razmisljam izmedju dyma burn extreme,ripped fuel extreme i mp shared matrix?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.066 sekundi sa 19 upita.