TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:19:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim moderatora da obrise izvesne uvredljive poruke  (Pročitano 4570 puta)
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #10 poslato: Februar 17, 2008, 07:23:12 posle podne »

Ne mogu da saljem niti citam privatne poruke jer imam manje od 150 postova. A i ne znam kakav bi mi odgovor mogao slati jer nista nisam pitao niti sam to mogao?!

Eto, je l' sad trebam da pocnem da spamujem naokolo kako bih nakupio dovoljan broj poruka da bih mogao pristupati privatnim porukama?! Pa, ne radi se to tako.

Necu vise nista pisati ovde da ne bih preterao i sam otisao u off. Oprosti, Marijana, a i vi ostali, ako sam po prvi put otisao u off.


tek sam sad prowalio da nemas pp...nema weze, kad skupis postowe stici ce ti moja poruka, kad je procitas, prowalices na sta sam mislio...pozzzzz
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Februar 17, 2008, 07:18:45 posle podne »

Ne mogu da saljem niti citam privatne poruke jer imam manje od 150 postova. A i ne znam kakav bi mi odgovor mogao slati jer nista nisam pitao niti sam to mogao?!

Eto, je l' sad trebam da pocnem da spamujem naokolo kako bih nakupio dovoljan broj poruka da bih mogao pristupati privatnim porukama?! Pa, ne radi se to tako.

Necu vise nista pisati ovde da ne bih preterao i sam otisao u off. Oprosti, Marijana, a i vi ostali, ako sam po prvi put otisao u off.
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #8 poslato: Februar 17, 2008, 07:10:44 posle podne »

Da moderatori obracaju paznju tebe bi Stefy odavno banovali......



sto? ja nisam nakoga wredjao....

Nisi vredjao nikog ali, prijatelju, pises sve i svasta i na svakom mestu.
Mislim, ne znam koju brojku postova si naumio da uhvatis ali to se tako ne radi.

Nemoguce da nisi primetio da su ti mnogi skrenuli paznju na to. Sta god neko napise ti su tu da kazes "right", "slazem se", "potpuno si u pravu", stavis koji smajli i sl. Ako nemas sta da dodas na neku temu, svaki drugi komentar je neumesan i nepotreban.

The Mickey je upravo na to  mislio a ne na vredjanje. Jos bi i to trebalo da pocnes da radi i stavio bi tacku na i. A cesto se i posvadjas sa nekim. Evo, recimo, ovaj komentar na post Marijane021 ti je vise nego nepotreban. Ne pravi se ovde peticija pa da se svi javimo vec je devojka skrenula paznju moderatorima na potencijalne uvrede nanete njoj. Znaci, ovo je nesto izmedju nje i urednistva i nema nista sa nama.

Ti znas da sam ja u Marijaninoj temi odmah skrenuo paznju moderatorima da nije lepo govoriti nesto protiv jezika drugih nacija ali nisam dosao ovde i rekao "da, Marijana, u pravu si, slazem se" jer time niko nista ne postize osim broja postova. Da sam imao nesto novo i korisno da kazem na ovaj Marijanin post, rekao bih ali to nikako nije "slazem se" i sl.

Znaci, ovo ti je prijateljski receno. Sa mnom nisi ulazio ni u kakve konflikte i nema drugih povoda za ovakav moj komentar.
Zarad ocuvanja kvalitetnih odnosa sa svim ostalim forumasima, a nadam se da imas to na umu, molim te da obratis paznju na sadrzinu svojih postova.





shwatio sam twoj sawet...drzacu se njega...
p.s. poslao sam ti odgowor na priwatne poruke...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Februar 17, 2008, 06:57:47 posle podne »

Da moderatori obracaju paznju tebe bi Stefy odavno banovali......



sto? ja nisam nakoga wredjao....

Nisi vredjao nikog ali, prijatelju, pises sve i svasta i na svakom mestu.
Mislim, ne znam koju brojku postova si naumio da uhvatis ali to se tako ne radi.

Nemoguce da nisi primetio da su ti mnogi skrenuli paznju na to. Sta god neko napise ti su tu da kazes "right", "slazem se", "potpuno si u pravu", stavis koji smajli i sl. Ako nemas sta da dodas na neku temu, svaki drugi komentar je neumesan i nepotreban.

The Mickey je upravo na to  mislio a ne na vredjanje. Jos bi i to trebalo da pocnes da radi i stavio bi tacku na i. A cesto se i posvadjas sa nekim. Evo, recimo, ovaj komentar na post Marijane021 ti je vise nego nepotreban. Ne pravi se ovde peticija pa da se svi javimo vec je devojka skrenula paznju moderatorima na potencijalne uvrede nanete njoj. Znaci, ovo je nesto izmedju nje i urednistva i nema nista sa nama.

Ti znas da sam ja u Marijaninoj temi odmah skrenuo paznju moderatorima da nije lepo govoriti nesto protiv jezika drugih nacija ali nisam dosao ovde i rekao "da, Marijana, u pravu si, slazem se" jer time niko nista ne postize osim broja postova. Da sam imao nesto novo i korisno da kazem na ovaj Marijanin post, rekao bih ali to nikako nije "slazem se" i sl.

Znaci, ovo ti je prijateljski receno. Sa mnom nisi ulazio ni u kakve konflikte i nema drugih povoda za ovakav moj komentar.
Zarad ocuvanja kvalitetnih odnosa sa svim ostalim forumasima, a nadam se da imas to na umu, molim te da obratis paznju na sadrzinu svojih postova.

Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #6 poslato: Februar 17, 2008, 06:49:34 posle podne »

nisi vredjao ali su ti 99% postova spam   :-\


dobro, to i mozda jeste istina, ali sam u nekim postowima preprawljao, tj od 3 naprawio 1...a i desawa se da spamujem neswesno...sad cu maximalno da se trudim da ne spamujem!


od mene nema wise spamowanja, ali samo da dodam, nisam jedini koji spamujem...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
jojevta
Gost
« Odgovor #5 poslato: Februar 17, 2008, 06:44:47 posle podne »

nisi vredjao ali su ti 99% postova spam   :-\
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #4 poslato: Februar 17, 2008, 06:09:04 posle podne »

Da moderatori obracaju paznju tebe bi Stefy odavno banovali......



sto? ja nisam nakoga wredjao....
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #3 poslato: Februar 17, 2008, 06:00:39 posle podne »

Da moderatori obracaju paznju tebe bi Stefy odavno banovali......
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #2 poslato: Februar 17, 2008, 05:51:25 posle podne »

Molim moderatore da izbrisu izvesne uvredljive poruke koje su pojedini clanovi pisali na moj poslednji topic-Voce, povrce i nasi organi.
Tipa-`Sto me nervira taj hrvatski...inache licno mislim da ta ''narodna tumacenja'' voca i povrcja nisu mnogo blizu istini...`
Pa nadalje.
Ako odredjene persone nervira jezik ne moraju ni citati moj topic.
Takve komentare neka ubuduce zadrze za sebe, ipak ovaj sajt posecuju i osobe iz susednih zemalja i nije umesno a ni fer da naidju na takve poruke.




u prawu si...moderatori trebalo bi malo da obratite paznju...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
marijana021
Gost
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2008, 05:10:55 posle podne »

Molim moderatore da izbrisu izvesne uvredljive poruke koje su pojedini clanovi pisali na moj poslednji topic-Voce, povrce i nasi organi.
Tipa-`Sto me nervira taj hrvatski...inache licno mislim da ta ''narodna tumacenja'' voca i povrcja nisu mnogo blizu istini...`
Pa nadalje.
Ako odredjene persone nervira jezik ne moraju ni citati moj topic.
Takve komentare neka ubuduce zadrze za sebe, ipak ovaj sajt posecuju i osobe iz susednih zemalja i nije umesno a ni fer da naidju na takve poruke.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 18 upita.