TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:34:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: RASPRAVE  (Pročitano 3671 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Januar 14, 2014, 08:41:13 posle podne »

Pa nisi valjda mislio da se medju mladicima pokazujemo :D
  Ma jok, to je tako retro..  E, odo da jedem sardinu pa idem da radim u ćutre.. Zelim vam svako dobro, i žustru raspravu.

Procedi je dobro da mi se ne zamastis :D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #18 poslato: Januar 14, 2014, 08:40:04 posle podne »

Pa nisi valjda mislio da se medju mladicima pokazujemo :D
  Ma jok, to je tako retro..  E, odo da jedem sardinu pa idem da radim u ćutre.. Zelim vam svako dobro, i žustru raspravu.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Januar 14, 2014, 08:29:32 posle podne »

Kupio sam nov triko, ne sekiraj se :D Pa nisi valjda mislio da se medju mladicima pokazujemo :D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #16 poslato: Januar 14, 2014, 08:26:51 posle podne »

Naravno tebra, ja se vec uveliko spremam za taj trening.. Kupih onomad gejner i dekstozu, mesam i pijem da se nagruvam da bih mogo da ti pariram... Ne vezba se sa bratom pedjonijem svaki dan. :D E, idemo u neku bildaonu koju takodje posecuju i osobe zenskog pola.. Da im pokazem gornji deo grudi.. Taj deo mi je bas... onako dobar, bas.. Obuci i ti nesto sexy pedjoni.. :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Januar 14, 2014, 08:16:44 posle podne »

Mislio sam da niko nece provaliti ali tvom profi oku ne moze nista da promakne  ;) inace u pitanju su integralni cvarci i slanina od mangulice tako da rezulati moraju biti full  :D :D :D

i nisam radio keto to ostavljam za kraj samo sam rotirao pauflek sa rebrima svaki dan  ;) :D


Dobra je mangulica, radi boost bolje od tribestana :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Januar 14, 2014, 08:15:29 posle podne »

Izbegavajte sarkazam, kao i direktno ili indirektno uvredljivo pisanje. Držite priljateljski i kvalitetan nivo diskusije, i poštujte druge članove. Može se i takvom komunikacijom razmenjivati mišljenje i učiti nove stvari. Hvala.

ETo tebra ja te postujem, odradicemo jedan zajednicki trening  februara, obecavam :D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #13 poslato: Januar 14, 2014, 08:14:04 posle podne »

Izbegavajte sarkazam, kao i direktno ili indirektno uvredljivo pisanje. Držite priljateljski i kvalitetan nivo diskusije, i poštujte druge članove. Može se i takvom komunikacijom razmenjivati mišljenje i učiti nove stvari. Hvala.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #12 poslato: Januar 14, 2014, 08:07:58 posle podne »

Mislio sam da niko nece provaliti ali tvom profi oku ne moze nista da promakne  ;) inace u pitanju su integralni cvarci i slanina od mangulice tako da rezulati moraju biti full  :D :D :D

i nisam radio keto to ostavljam za kraj samo sam rotirao pauflek sa rebrima svaki dan  ;) :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Januar 14, 2014, 07:54:50 posle podne »

Nego teror krenuo na rotaciju pred Bozic pa se uslikao otpozadi , cenim ga da je i na keto bio dva dana da poboljsa formu ,ccc :D a ovde neki cvarci slanina na meniju,eeee :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Januar 14, 2014, 07:51:07 posle podne »

Pa mnogo su strogi, sem nane i uvinog caja ne sme covek nista da pomene sto se tice vaskularnosti :D
Sačuvana
pumping iron
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #9 poslato: Januar 14, 2014, 07:37:56 posle podne »

ova tema je trebala odavno da postoji... da moze covek da kaze sta hoce i kad hoce a da neskacu moderatori a i sto kaze covek, da nekvarimo druge teme,mozda malo i ozivi ovaj  forum koji je postao jedno poprilicno  suvoparno i bajato mesto... :)....
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #8 poslato: Januar 14, 2014, 07:33:19 posle podne »

Sta ti je dobar marketing ...kako sam vas navukao na temu :D

Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Januar 14, 2014, 05:21:44 posle podne »

Odlicna tema. Ovde mozemo da lecimo frustracije, opstipacije, zafrkancije, mozemo imati i dosta edukacije i tako.. Mozemo i pametovati i da privucemo sto vise gurua i biohemicara iz celog sveta :) Mada sta ce nam iz celog sveta gurui, kad su srpski najbolji, mi smo nebeski narod pun znanja, skoro sam citao neku studiju o tome da je prva ameba bila srpska :D

Mislim i da su coveciju ribicu prosvercovali iz Potpecke pecine u Postojnu, negooo, ti stvarno verujes da verbalna dijareja moze da leci opstipaciju?

Pravo da ti kazem od jedne malopredjasnje verbalne dijareje na jednoj drugoj temi zaglavih u klonji sat vremena :D Verujem itekako, dakako, svakako :D

Elem ,teror ja bih bcaa bolje da se isechem, whey je postao komercijala, ako imas neki tamo na lageru , makar mu i rok isteko u prasnjavom podrumu tu sam :D
« Poslednja izmena: Januar 14, 2014, 05:24:01 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #6 poslato: Januar 14, 2014, 04:49:47 posle podne »

Odlicna tema. Ovde mozemo da lecimo frustracije, opstipacije, zafrkancije, mozemo imati i dosta edukacije i tako.. Mozemo i pametovati i da privucemo sto vise gurua i biohemicara iz celog sveta :) Mada sta ce nam iz celog sveta gurui, kad su srpski najbolji, mi smo nebeski narod pun znanja, skoro sam citao neku studiju o tome da je prva ameba bila srpska :D

Mislim i da su coveciju ribicu prosvercovali iz Potpecke pecine u Postojnu, negooo, ti stvarno verujes da verbalna dijareja moze da leci opstipaciju?
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #5 poslato: Januar 14, 2014, 04:35:48 posle podne »

saljem kanticu i lopaticu ... :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 18 upita.