TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 07:11:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povreda noge  (Pročitano 5530 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #11 poslato: Januar 25, 2014, 09:58:16 pre podne »

pri kojim pokretima sada boli koleno?
u kom delu kolena se javlja bol?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #10 poslato: Januar 25, 2014, 09:57:27 pre podne »

kako si povredio koleno, pri kom pokretu?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #9 poslato: Januar 25, 2014, 09:55:55 pre podne »

kad polazeš test?
Sačuvana
11lexo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #8 poslato: Januar 23, 2014, 04:48:27 posle podne »

A studiram na kriminalisticko-policijskoj akademiji, i kao deo ispita polazem Kuperov test, moram istrcati minimum 2700 km za 12 min... zbog toga mi sve ovo i jeste veliki problem, jer ne mogu da polazem ni jedan drugi ispit  dok to ne polozim, sto znaci da postoji sansa da obnovim godinu ukoliko to u sto skorije vreme ne sredim...  :(
Sačuvana
11lexo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #7 poslato: Januar 23, 2014, 04:38:51 posle podne »

Pre svega, hvala na javljanju... ovako... zadnju lozu sam povredio na treningu kada sam bez prethodnog zagrevanja pao odjednom u spagu, znaci ne polako nego odjednom... tada sam osetio kao da mi je cela noga ispala iz svog lezista u predelu ispod zadnjice i nisam mogao da hodam nedelju dana, a to se desilo u januaru prosle godine... vremenom se to oporavljalo i poceo sam da hodam normalno, sve cool, samo prilikom trcanja pocinje da se javlja bol u predelu ispod zadnjice i deo iznad jame kolena, i to nakon samo 600 m predjenih... a pre 5 dana sam povredio koleno na fudbalu, prvi dan nakon povrede nisam mogao ni da hodam, i do danas se oporavilo pa mogu da hodam, doduse ne najbolje... ne mogu da ispravim nogu u potpunosti, nesto me koci u kolenu, cak i kada se trudim da je ispravim skroz osetim bol... otok je skoro pa spao, a ne boli me na dodir... a visok sam oko 180, a tezak oko 90 kg, s tim sto mi je telo malo neproporcionalno u pogledu znatne debljine butina i velicine zadjnice :D
 
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Januar 22, 2014, 10:51:48 posle podne »

opiši mi tačno nacin kako je nastala povreda?
da li ima bol kolena u nekom delu?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #5 poslato: Januar 22, 2014, 10:50:46 posle podne »

kolkko si visok, težak?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Januar 22, 2014, 10:50:11 posle podne »

pozdrav alx, nisam stigao pre da ti odg...
imaš nekoliko problema, 2 najveća - zadnja loza i koleno. treba da rešiš oba.
koliko je prošlo od povrede kolena?
da lk ima otoka?
Sačuvana
11lexo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #3 poslato: Januar 20, 2014, 12:31:26 posle podne »

znam, ali sam i u stisci sa vremenom, a i nisam finansijski bas obezbedjen da mogu toliko da placam sporskog lekara,msm ne znam koliko sve to kosta, ali kontam da nije jeftino... da li imas ti neki program za mene, nesto sto ce mi u sto kracem vremenskom periodu pomoci da se oporavim i istovremeno dodjem do neke kondicije? Uzgred, hvala ti puno na odgovoru :) i ako ima jos neko neki savet, nesto sto misli da moze da mi pomogne, neka napise, u ovom trenutku mi sve znaci...  :-\
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #2 poslato: Januar 19, 2014, 11:49:52 posle podne »

Nisi trcao ko zna koliko, fudbal nisi odigrao 1,5 godinu i rovit odes da odigras fudbal u fullu... Pa povreda je neminovna... Nece ti fudbal steci kondiciju za noge dok ih prvo ne sredis u teretani, ne ojacas sve skupine misica sa adekvatnim programom. Ako imas povredu koja traje 11 meseci, ne mozes je izleciti za 10 dana terapije. Nemoj se zezati i idi kod ozbiljnog sportskog lekara da te uzme pod svoje dok se ne ubogaljis jos vise :)
Ako si iz okoline Zrenjanina tu ti je Pedja, ako si iz okoline NS idi kod Borka Vukosava.
Sačuvana
11lexo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #1 poslato: Januar 19, 2014, 10:59:06 pre podne »

Pozdrav
Pre nekih 11 meseci sam na treningu odjednom pao u spagu i gadno povredio zadnju lozu leve noge, tacnije bol najvise osecam u predelu ispod zadnjice koji se proteze duz cele natkolenice do jame kolena, i to samo prilikom trcanja. U pocetku nisam tome pridavao neku veliku vaznost, ocekivao sam da ce proci samo od sebe, nisam isao ni kod lekara, ali evo, vec je proslo 11 meseci i jos uvek imam problem sa trcanjem, a moram da polazem Kuperov test na ispitu...pre 5 meseci sam otisao na terapije od 10 dana, ali nisu mi mnogo pomogle, jos uvek isto. Pritom sam dobio i na kilazi, nemam kondicije, a sve mi zavisi od ove godine, moram da polozim taj ispit. Kako bi sve bilo jos gore, juce sam otisao na fudbal prvi put posle godinu i po, nadajuci se da ce to biti dobra stvar po moje noge, da cu tako najbrze steci kondiciju, i povredim koleno, takodje leve noge . Nisam siguran da li sam nezgodno stao, ali koleno kao da je iskocilo iz nekog svog lezista, i u nekim trenucima nisam mogao da ga kontrolisem, jednostavno padnem. Danas, kad se sve to ohladilo, ne mogu da se oslonim na tu nogu,  ne mogu da je ispravim, a ispit je tu, ja moram da ga polozim do aprila najkasnije... Planiram sutra da odem kod lekara i da ponovo krenem sa nekim terapijama, ali mimo toga, da li vi mozete nekako da mi pomognete, da mi objasnite sta mi je zapravo s nogom, nesto da mi preporucite, neki savet ili slicno?
S postovanjem,
Aleksandar
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.137 sekundi sa 17 upita.