TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395152 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 09:07:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gaineri moguc razlog prouzrkovanja bola?  (Pročitano 1861 puta)
Kobac2396
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #7 poslato: Januar 25, 2014, 01:32:24 posle podne »

Vazi, hvala puno ljudi :))
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #6 poslato: Januar 24, 2014, 07:30:39 pre podne »

I ja mislim da je neki virus. Kod mene na poslu su svi nesto bolesni ovih dana.  :P
Ali ako kazes doktoru da si uzeo "Mutant Mass Gainer" sigurno ce ti reci da je od toga.  :(
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2014, 07:01:41 posle podne »

Tebe je izgleda uhvatio neki virus...nisam jos cuo da moze izazivati ovakve tegobe.mada sta znam...svakako sad ga nemoj piti,pa vidi kako ce se situacija odvijati.
Sačuvana
Kobac2396
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Januar 23, 2014, 02:54:32 posle podne »

Nikada do sada nisam koristio suplementaciju niti sam promenio nacin ishrane, ali dosta je kvalitetna. Zeleo bih da dodam da nakon posta od juce sam povracao 2 puta, i sve sto pojedem povratim, moze li gainer biti uzrok ovoga? Za koji min idem do lekara za svaki slucaj!
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2014, 12:06:46 posle podne »

Pozdrav svima!
Imam 17 godina, visina 189 i 78kg, poceo sam pre 4 dana da koristim Mutant Mass Gainer, uzimam ga odmah posle treninga, a kad ne treniram izmedju obroka.Stvar je u tome sto sam primetio cudan osecaj kad sam ga juce popio, jer je pocelo da me "pecka" nesto sa leve strane od pupka, tj. tacno u ravni sa njim, od prilike malo iznad v-cut misica na levoj strani tela. I evo dok ovo pisem imam taj cudan osecaj, recimo to je nesto slicno bolu al' nije sad da kazem toliko jako da ne mogu da obavaljam motorne funkcije ali zeleo sam da podelim to ovde i cujem savet strucnjaka.Da li bih treba ici lekaru ? Uzimam jednu i po mericu na pola litre vode ! Unapred zahvalan.

Pozdrav,

jesi li do sada koristio nesto od suplemenata? jesi li menjao nesto u ishrani od kad koristis gejner?

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2014, 08:15:19 pre podne »

Pozdrav. Ja sumnjam da gejner izaziva neko peckanje,on ti je mesavina proteina i UH-a,znaci hrana. Ali mozda bolje ako neko od lekara odgovori na tvoje pitanje.
Sačuvana
Kobac2396
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Januar 22, 2014, 02:05:34 posle podne »

Pozdrav svima!
Imam 17 godina, visina 189 i 78kg, poceo sam pre 4 dana da koristim Mutant Mass Gainer, uzimam ga odmah posle treninga, a kad ne treniram izmedju obroka.Stvar je u tome sto sam primetio cudan osecaj kad sam ga juce popio, jer je pocelo da me "pecka" nesto sa leve strane od pupka, tj. tacno u ravni sa njim, od prilike malo iznad v-cut misica na levoj strani tela. I evo dok ovo pisem imam taj cudan osecaj, recimo to je nesto slicno bolu al' nije sad da kazem toliko jako da ne mogu da obavaljam motorne funkcije ali zeleo sam da podelim to ovde i cujem savet strucnjaka.Da li bih treba ici lekaru ? Uzimam jednu i po mericu na pola litre vode ! Unapred zahvalan.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.