TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:02:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 3-4kg misica za 3 meseca?  (Pročitano 1744 puta)
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2014, 09:26:38 posle podne »

Brur ne opterecuj se previse suplementima :D Ja udaram Protein,glutamin,kreatin i krealkalin menjam ... Nema greske nikakve,samo napredujem :D
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Crn1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2014, 09:16:56 posle podne »

Ja sam malo stur bio u svom odgovoru sto se ishrane tice...
Tokom dana uvek imam 3 glavna obroka i bar 2 uzine (voce ili orasasti plodovi).
Rucak jeste po sistemu "sta mama skuva" ali se prvenstveno zasniva na mesu (vecinom, na moje insistiranje, belom), pirincem i krombirom, takodje i mahunarke su dosta zastupljene.
Vecera mozda jeste problem..

U svakom slucaju, razumem sta hoces da mi kazes.

U principu, ja sam relativno zadovoljan svojim sadasnjim izgledom, tkd mi je cilj da sve ostane kako jeste, (naravno da nemam nista protiv i da naraste) ali samo za nijansu vece, ako me razumes :-)

Teretanom se bavim rekreativno, nisam bodibilder, vise sam za fitnes varijantu, tj nesto izmedju toga.

E sad, da li bi bilo dobro da uzmem reaktor sl mesec, buduci da i on ima dosta kreatina u sebi, a sada vec uzimam kreatin u ovom sejk ili da sl mesec uzmem nesto drugu (sta?) u kombinaciji s proteinom, pa onda treci mesec NO i protein?

Voleo bih kada bi mi dao neki predlog suplementacije za preostala 2-3 meseca.
 Hvala na odgovorima.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Januar 23, 2014, 07:02:18 posle podne »

To nije ok ishrana. Rekao bih da vrlo slabo jedeš i da nema ništa od 3-4 kg mišića. Moraš imati barem 3 proteinska obroka dnevno, nek to budu barem 2 obroka sa po 200-ak grama mesa i jedan obrok sa nekim drugim izvorom proteina. Nemaš proteine za doručak, za ručak ne može baš "šta mama skuva", osim ako tu nema puno mesa, nego moraš sam nešto kvalitetno spremiiti. Za večeru isto treba da bude proteina. Pored ta 3 glavna obroka, poželjne su i 1-2 užine.

Ovo je bukvalno naj, najkraće i najosnovije što sam ti napisao o ishrani. Mnogo toga mižeš naći na ovom linku, a detaljnije o tome može i naša doktorka.
http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=611.0

Ishrana ti je glavni deo. Sa lošom i/ili nedovoljnom ishranom samo uzalud trošiš novac na suplemente. Kažem ti sve ovo na vreme, da se kasnije ne bi razočarao ako ne postigneš ništa a uložiš dosta novca u suplemente, pa ćeš se možda pitati kako se to desilo. Jesi li me razumeo? :)

Suplementi su mala i lako rešiva stavka u ovom mozaiku. Da, kasnije možeš ubaciti i neki NO uz protein, kad si već pitao. :)
Sačuvana
Crn1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2014, 06:37:30 posle podne »

Ishrana je ok. Doruckujem ovsene, razene pahuljice i slicno. Rucak je uvek nesto kuvano. Vecera kako kad..nekad to sto ostane od rucka, ali u manjim kolicinama i pazim da ne veceram 2-3h pre spavanja..
Imam srece da mi je genetika dobra tkd nisam sklon gojenju, cak suprotno, tesko se gojim.

Razmisljam jod da u ovaj sejk dodam i dekstrozu, ali samo posle treninga.

Znaci, s proteinom nastaviti i ostala 2 meseca, to je ok.
Mozda bih drugi ili treci mesec pojacao sa nekim NO reaktorom.
Dakle, sta dodati proteinu naredna 2 meseca, kada zavrsim sa ovom kombinacijom?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2014, 06:11:58 posle podne »

Protein, kratin, glutamin - dobra kombinaciija. Što se tiče nastavka suplementacije, protein svakako gledaj da zadržiš, a ostalo je opciono. Možda i neki multivitamin da ubaciš...

Koliko će ti kvalitetna biti masa najviše zavisi od ishrane. Kako tu stoje stvari? Kako se hraniš?
Sačuvana
Crn1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2014, 06:00:18 posle podne »

Dakle, treniram oko 2 god i za to vreme sam povremeno pio protein.
Sad krecem u ozbiljniji napad :-)
Isobolik + glutabolik + kreatin (twinlab)
To mi je suplementacija za ovaj, mesec, tj od sledece nedelje krecem sa tim.

Moje pitanje je - da li i sledeci mesec (kad popijem ovo) da nastavim sa ovim ili da uzmem nesto drugo?

Planiram tromesecnu suplementaciju, ovo je za prvi mesec. Dakle, sta uzeti drugi i treci mesec?

Cilj mi je da nabacim 2-4 kg, sto cistije..
Visok sam 175cm i tezak 74 kg.
Trening i ishrana su ok.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.