TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 11:34:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko dijete zarad smanjenja kilograma  (Pročitano 3319 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #8 poslato: Februar 01, 2014, 11:13:12 pre podne »

Ostavi suplemente po strani za pocetak, da vidimo prvo sta mozes promeniti u ishrani. Kad malo sredis ishranu krenuce i kilogrami dole, tako da ti sagorevac u tom pocetnom periodu ne treba, a mozes ga ukljuciti kad krene zastoj u mrsavljenju.

Ajde napisi nam kako ti ishrana izgleda, par dana odprilike, sta pojedes u toku dana pa cemo na primeru videti sta mozes dodati ili izbaciti.
Sačuvana
Luka Obradovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #7 poslato: Januar 30, 2014, 04:27:45 posle podne »

pa ogranicen sam u finansijskom pogledu, ali u mogucnosti sam da pruzam sebi neku osrednju potrosnju ...
 
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2014, 10:47:37 pre podne »

Da li imaš mogućnost da jedeš šta god želiš ili si ograničen u nekom pogledu,finansijki itd? :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2014, 10:23:36 pre podne »

Kardio trening moras raditi do sat vremena 65% od maksimalnog srcanog ritma,za tvoje godine to je do 140 puls.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #4 poslato: Januar 29, 2014, 08:08:25 pre podne »

19 godina. nisam jos krenuo sa treningom ali krecem od cetvrtka ili petka... Plan mi je da za pocetak smanjim kilazu, voznjom bicikle, trake za trcanje i sl. posto imam to u kuci i nema potrebe za teretanom... (moja odluka je da jos uvek ne radim po nekom programu koji ukljucuje tegove i sl.). Znaci prvo smanjiti kilazu, kada ona bude na nekom zadovoljavajucom nivou prema mojoj visini onda tek krenuti ka nekom visem cilju... planiram da radim najmanje 5 dana nedeljno mozda i 6...

Trening s tegovima ce ti pomoci u gubljenju kilogramima. Par puta nedeljno, par serija, vece misicne grupe
Sačuvana
Luka Obradovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Januar 29, 2014, 02:04:51 pre podne »

19 godina. nisam jos krenuo sa treningom ali krecem od cetvrtka ili petka... Plan mi je da za pocetak smanjim kilazu, voznjom bicikle, trake za trcanje i sl. posto imam to u kuci i nema potrebe za teretanom... (moja odluka je da jos uvek ne radim po nekom programu koji ukljucuje tegove i sl.). Znaci prvo smanjiti kilazu, kada ona bude na nekom zadovoljavajucom nivou prema mojoj visini onda tek krenuti ka nekom visem cilju... planiram da radim najmanje 5 dana nedeljno mozda i 6, zavisi...
Koliko kalorija trenutno unosim, stvarno ne bih znao da vam kazem, ali s obzirom da mi je apetit veoma veliki i da skoro svaki dan jedem ili testeninu ili nesto iz pekare (dosta puta i testeninu i peciva i slatkise u istom danu) i uglavnom nezdravo se hranim, tako da moze se reci da mi je unos kalorija poprilicno visok...
malo sam oduzio i verovatno 'okolisem' puno ali s obzirom da sam nov u svemu ovome to je razumljivo. Hvala unapred.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Januar 28, 2014, 09:54:35 posle podne »

Koliko imas godina?Ne znamo vrednost tvog bazalnog metabolizma,kakav trening imas koliko puta nedeljno,koji intezitet koji obim,koliko kalorija trenutno unosis?
Sačuvana
Luka Obradovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Januar 28, 2014, 04:14:37 posle podne »

E ovako, visok sam 1.84 a tezim oko 95 kg. voleo bih da skinem najmanje 10kg, e sad moja ishrana je totalno nezdrava i verovatno bi trebalo sve da se menja, planiram da krenem sto ranije sa dijetom.
Ako bi mogla mala pomoc (konkretno sta bih trebalo da jedem) da se hranim jednostavno po svakom obruku, po svakom obroku  po nekoliko opcija u odgvoru bio bih zahvalan, i cime bih trebao da se hranim s' obzirom da sam narucio sa sajta amino kiseline i sagorevace masti, hvala unapred
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.14 sekundi sa 17 upita.