TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:30:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoć oko izbora gejnera!  (Pročitano 7372 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #6 poslato: Februar 02, 2014, 04:10:10 pre podne »

Mi tebi možemo preporučiti gejner,ali je tebi ishrana loša.Veruj mi da je bitno kakvu ćeš masu nabaciti,a ne samo da je nabaciš.
Taj silni majonez,testa,salame i slatkiši nisu dobri po tebe,tvoje zdravlje.Trebaju ti kvalitetne kalorije,a ne bilo kakve.
Činjenica je da imaš odličan metabolizam,ali treba ishranu da promeniš :)
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #5 poslato: Februar 02, 2014, 02:06:34 pre podne »

Evo ovako: Doručak-obično jaja(2-3),jogurt oko 2dl,neko meso(slanina,pršuta),majonez(obavezno) i neka vrsta sira(topljeni,mladi,krem sir itd.) ponekad ubacim paštetu ili tako nešto. Užina-obično nešto slatko(mada ne volim slatkiše,tako da mi keva sprema ono što jedem,par vrsta kolača ili neke torte) Ručak-čorba ili supa,neko meso,prilozi,salata i vrlo često majonez. Posle ručka opet nešto slatko(najčešće džem i margarin),večera- testa,jaja ili meso(obično neki fastfood),jogurt 2dl,sir i majonez,a ponekad imam i slatku večeru. Posle večere neke grickalice(obično kokice) i pred spavanje sutlija to sam jedino meri nekih pola kilograma,a nekad i više.
što se gejnera i vode tiče to znam,ali mi ima toliko odvratan ukus da ne mogu da popijem. A da probao sam i ovsene ali mi ne odgovaraju. Hranim se ovako već duže vreme,ali dok nisam počeo da pijem gejner nisam imao napredak. Inače hvala na javljanju već sam pomislio da mi niko neće napisati nešto.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #4 poslato: Februar 02, 2014, 12:52:44 pre podne »

Pozdrav ljudi,
Imam jedno pitanje. Odmah da naglasim da sam već čitao slične postove na forumu. Ali nigde nisam naišao na zadovoljavajući odgovor. Mene zanima uz pomoć kog gejnera ću najviše dobiti na masi. Mene ne zanimaju mišići već salo. Za mišiće se piju proteini. Visok sam 170cm i imam 57 kg. Treba mi još nekih 8kg. Do sada sam pio hyper mass 5000,kreatin monohidrat i bcaa(sve od bioteha). Bcaa sam uzeo pre 7 dana. Treniram oko 2h(3radim pa dan pauze). Raspored je sledeći odmah posle doručak hyper+mleko.  Uveče,pre treninga,u vodi kreatin+dex+1bcaa. A posle treninga u vodi kreatin+dex+2bcaa i u mleku hyper. Ja inače imam super graĂ°u(genetika) a i trenirao sam karate. Hyper i kreatin koristim aktivno nekih 2 meseca i dobio sam oko 5kg. Sve se to sjajno raspodelilo,grudi,ruke i nešto malo u stomak. TakoĂ°e ishranu sam sredio. Imam 4-5 obroka dnevno. Jedem dosta belog mesa(baš danas sam za ručak pojeo oko pola kg),crvenog mesa,krompira,pirinča,hleba,pijem dosta mleka. ReĂ°e jedem tunjevinu jer je nevolim,kao i slatkiše(osim džema i margarina,to jedem gotovo svaki dan). Dnevno pojedem više hrane nego ćale koji ima blizu 100kg. Ali i pored svega toga sam i dalje zaista zaista mršav. Tako da mi je potreban gejner koji će mi dati kilažu,zaista mi nisu važni mišići. To ću posle tek kada nabacim kilažu. Za gejner sam spreman da izdvojim 5000 din i potrebno je da mi traje 30 dana(naravno da ima efekta) bili bi poželjno da ima bcaa u sebi,da posebni ne trošim pare na bcaa. A posle tih 30 dana neće mi biti problem ni da izdvojim 5000din za gejner koji traje 15 dana(sezonski posao,čeka se početak sezone). Nadam se direktnom odg i svaka sugestija je dobrodošla. Unapred hvala.

Bilo bi lepo kad bi nam napisao kako se hraniš,opiši nam detaljno kako izgleda jedan tvoj dan što se tiče ishrane.Jer ako hoćeš masu ona se gradi u kuhinji a ne suplementima,oni su tu samo kao pomoć.Jedna zamerka koja je odmah uočljiva, gejner posle treninga mešaj sa vodom a ne sa mlekom :)
« Poslednja izmena: Februar 02, 2014, 04:02:23 pre podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #3 poslato: Februar 01, 2014, 12:24:07 posle podne »

22. I mršav sam od kada znam za sebe. >:(
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Februar 01, 2014, 11:04:00 pre podne »

Pozdrav, koliko ti imaš godina?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #1 poslato: Januar 31, 2014, 05:59:57 posle podne »

Pozdrav ljudi,
Imam jedno pitanje. Odmah da naglasim da sam već čitao slične postove na forumu. Ali nigde nisam naišao na zadovoljavajući odgovor. Mene zanima uz pomoć kog gejnera ću najviše dobiti na masi. Mene ne zanimaju mišići već salo. Za mišiće se piju proteini. Visok sam 170cm i imam 57 kg. Treba mi još nekih 8kg. Do sada sam pio hyper mass 5000,kreatin monohidrat i bcaa(sve od bioteha). Bcaa sam uzeo pre 7 dana. Treniram oko 2h(3radim pa dan pauze). Raspored je sledeći odmah posle doručak hyper+mleko.  Uveče,pre treninga,u vodi kreatin+dex+1bcaa. A posle treninga u vodi kreatin+dex+2bcaa i u mleku hyper. Ja inače imam super graĂ°u(genetika) a i trenirao sam karate. Hyper i kreatin koristim aktivno nekih 2 meseca i dobio sam oko 5kg. Sve se to sjajno raspodelilo,grudi,ruke i nešto malo u stomak. TakoĂ°e ishranu sam sredio. Imam 4-5 obroka dnevno. Jedem dosta belog mesa(baš danas sam za ručak pojeo oko pola kg),crvenog mesa,krompira,pirinča,hleba,pijem dosta mleka. ReĂ°e jedem tunjevinu jer je nevolim,kao i slatkiše(osim džema i margarina,to jedem gotovo svaki dan). Dnevno pojedem više hrane nego ćale koji ima blizu 100kg. Ali i pored svega toga sam i dalje zaista zaista mršav. Tako da mi je potreban gejner koji će mi dati kilažu,zaista mi nisu važni mišići. To ću posle tek kada nabacim kilažu. Za gejner sam spreman da izdvojim 5000 din i potrebno je da mi traje 30 dana(naravno da ima efekta) bili bi poželjno da ima bcaa u sebi,da posebni ne trošim pare na bcaa. A posle tih 30 dana neće mi biti problem ni da izdvojim 5000din za gejner koji traje 15 dana(sezonski posao,čeka se početak sezone). Nadam se direktnom odg i svaka sugestija je dobrodošla. Unapred hvala.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 17 upita.