TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:36:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoć oko izbora gejnera!  (Pročitano 7375 puta)
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #36 poslato: Februar 03, 2014, 10:08:32 pre podne »

A ti si vec uzeo bcaa? Kako to mislis da sprecis razgradnju kreatina?
Da već koristim bcaa nekih 7 dana. Loše sam se izrazio,mislim na razgradnju mišića.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #35 poslato: Februar 03, 2014, 07:34:18 pre podne »

A ti si vec uzeo bcaa? Kako to mislis da sprecis razgradnju kreatina?
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #34 poslato: Februar 03, 2014, 12:12:13 pre podne »

Ako već nemaš problem sa apetitom onda poslušaj Roberta i povećaj dozu gejnera posle treninga,a što se tiče bcaa mislim da nemaš potrebe za njima.Pre bih kupio neke vitamine i minerale da sam na tvom mestu :)
Ok.onda ću ovako. Ujutru 50gr i posle treninga 120gr. A bcaa sam uzeo zbog kreatina,da sprečim razgradnju. 
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #33 poslato: Februar 03, 2014, 12:03:49 pre podne »

Ako već nemaš problem sa apetitom onda poslušaj Roberta i povećaj dozu gejnera posle treninga,a što se tiče bcaa mislim da nemaš potrebe za njima.Pre bih kupio neke vitamine i minerale da sam na tvom mestu :)
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #32 poslato: Februar 02, 2014, 11:47:46 posle podne »

ne baš nemam problema sa apetitom. E da imam još dva pitanja: u dane odmora kako da pijem bcaa? I da li da uzmem bcaa kada kupim super mass ili da ubacim nešto drugo pošto bcaa ima u samom gejneru? :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Februar 02, 2014, 11:39:11 posle podne »

Ako ti ne zatvara apetit, a to ćeš videti kada ga budeš probao, pojačaj dozu posle treninga. Čisto da imaš više proteina tada.Povećaj na račun one doze pre spavanja, koja ti nije potrebna. Ako ti veća doza ubija apetit, onda nema druge nego da ostaneš na planiranoj. :)
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #30 poslato: Februar 02, 2014, 11:12:18 posle podne »

pa ništa onda ću uzeti ovaj super mass i piti ga sa mlekom(sa vodom mi je odvratno bar je hyper mass bio). to je oko +900kal uz kreatin i dex i bcaa.
Da, sve zavisi od ukupnog kalorijskog unosa (čvrsta hrana + suplementi). Ako neko baš slabo jede, onda ga ni 200 g gejnera dnevno neće izvaditi i  neće nešto dobiti. A, neko drugi, ko već ima obilniju ishranu, imaće vidljiv napredak od tih dodatnih hiljadu kalorija.

Dešava se i da ovi što slabo jedu naprave grešku tako što i neki od tih postojećih obroka zamene gejnerom, umesto da ga dodaju na sve to.





Ja već imam dosta obroka,obimnih ali ne preterano zdravih(to mi je doktorka rekla,ima moja ishrana u odgovorima na ovoj temi). Tako da su mi suplementi samo dodatak. Kao što sam napisao sa hyperom sam imao napredak ali bih sada probao nešto bolje. Planiram da gejner pijem 3x55gr dnevno,ujutru,posle treninga i pre spavanja. Mislim da tako mogu da nabacim kakvu takvu kilažu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Februar 02, 2014, 10:58:26 posle podne »

Da, sve zavisi od ukupnog kalorijskog unosa (čvrsta hrana + suplementi). Ako neko baš slabo jede, onda ga ni 200 g gejnera dnevno neće izvaditi i  neće nešto dobiti. A, neko drugi, ko već ima obilniju ishranu, imaće vidljiv napredak od tih dodatnih hiljadu kalorija.

Dešava se i da ovi što slabo jedu naprave grešku tako što i neki od tih postojećih obroka zamene gejnerom, umesto da ga dodaju na sve to.




« Poslednja izmena: Februar 02, 2014, 11:00:22 posle podne od strane Robert » Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #28 poslato: Februar 02, 2014, 10:48:52 posle podne »

Mislim da ti je to sve subjektivno, sve zavisi kako se hranis jer je gejner samo dodatak ishrani. Ja pijem posle treniga sa vodom jednu mericu, a u danima kada ne vezbam mericu sa mlekom, obicno ujutru uz dorucak.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #27 poslato: Februar 02, 2014, 10:48:12 posle podne »

Ne punim je do vrha, uzimam nekih 100-120 g kao PWM.

Vec trece pakovanje Super mass-a koristim i trenutno je po meni odnos kvalitet / cena najbolji. Koristio sam i Mass fusion i najbolje je koristiti ta veca pakovanja jer se najvise isplate.

Mass Fusion je zaista odličan. Fin sastav, ogromno pakovanje i dobra cena. Nije presladak, vrlo lepo se rastavara i to u malo vode. Preporučujem ga i ja. :)
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #26 poslato: Februar 02, 2014, 10:43:32 posle podne »

Vec trece pakovanje Super mass-a koristim i trenutno je po meni odnos kvalitet / cena najbolji. Koristio sam i Mass fusion i najbolje je koristiti ta veca pakovanja jer se najvise isplate.
Koji je prosek dobijenih kilograma po kutiji(nešto okvirno). I ako ti nije problem da mi kažeš kako si ga koristio tj. Dnevne doze. :D
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #25 poslato: Februar 02, 2014, 10:38:48 posle podne »

To je Super Mass Gainer, Mega Gainera nema više. Baš ga i ja testiram trenutno, pošto ga nikada ranije nisam probao. :)



Ima veoma puno uglj. hidrata, tako da obrati pažnju na doziranje. Ja ga uzimam samo posle treninga, čisto kao zamenu kombinaciji whey + dekstroza.


A jel koristiš celu  mericu(čini mi se 165gr)? Gledao sam to što ima zaista malo kalorija na tu mericu mada kombinacija sa mlekom mi je ok(valjda oko 950 kal).
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #24 poslato: Februar 02, 2014, 10:37:49 posle podne »

Vec trece pakovanje Super mass-a koristim i trenutno je po meni odnos kvalitet / cena najbolji. Koristio sam i Mass fusion i najbolje je koristiti ta veca pakovanja jer se najvise isplate.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Februar 02, 2014, 10:21:03 posle podne »

To je Super Mass Gainer, Mega Gainera nema više. Baš ga i ja testiram trenutno, pošto ga nikada ranije nisam probao. :)



Ima veoma puno uglj. hidrata, tako da obrati pažnju na doziranje. Ja ga uzimam samo posle treninga, čisto kao zamenu kombinaciji whey + dekstroza.

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #22 poslato: Februar 02, 2014, 10:18:25 posle podne »

Ja ga kombinujem sa Hyper whey i traje mi više od mesec dana jer pijem po jednu mericu dnevno :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 18 upita.