TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:38:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mix za mrsavljenje, kvalitetnije treninge i fit izgled  (Pročitano 4061 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #7 poslato: Februar 06, 2014, 12:12:30 posle podne »

Dobro,ishrana ti je super,samo tako nastavi. Ja da sam na tvom mestu ,ne bih uzimao NO dok ne doĂ°em na željenu kilažu...
Lipo je odličan sagorevač,ali imaš i Grenade koji su mi dosta njih pohvalili .
Sačuvana
Morted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69


« Odgovor #6 poslato: Februar 06, 2014, 11:26:58 pre podne »

Način ishrane:

Šećer izbačen u potpunosti od nove godine, izbačen i hleb.
 
Doručak: 100gr ovsenih pahuljica sa 30-50gr suvog grožĂ°a sa mlekom

Ručak: Kuvano jelo ( pasulj, grasak, boranija, Ă°uveč itd ) šta je već tog dana na meniju, ili pirinač i belo meso. Od salate kisele paprike ili kis.kupus.

Večera: Baren krompir sa malo mesa, ili neka lagana salata, ili šta se već naĂ°e.

Uz to što maksimalno izbegavam brašno, masno i slatko. Čak sam i kafu počeo da pijem bez šećera. Kad ogladim izmeĂ°u obroka tu je ili šaka kirikirija ili narandža/jabuka.

Trenutno ( zadnjih mesec dana ) radim Alenove principe treninga: http://www.pansport.rs/tekstoteka/vezbanje/alen-radosevic-moji-principi-treninga.html
U meĂ°uvremenu sam dobio na snazi i kondiciji tako da planiram da proširim program.

Inače povratink sam u teretani, vežbao sam 4 godine, pa sam zatim imao pauzu od dve ipo, i sada sam se vratio da vežbam. Koristio sam davno još Universal Fat Burner, zatim Whey + KreAlkalyn i Dymatize Extreme L-Carnitine. Sada trenutno koristim samo Dymatize L-Carnitine ( zadnjih mesec dana ).

Nakon čitanja po netu, i različitih preporuka odlučio sam da probam Lipo6 Ultimate. Pa kad završim sa njim, onda ću možda NO reaktor :D

Inače visina: 177
Težina: ~96 ( odokativno, nisam stao na vagu godinu dana )
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Februar 03, 2014, 04:06:07 posle podne »

pre nego što krenemo u priču oko suplementacije, daj nam više podataka o sebi - način ishrane i treninga, dosadašnje vežbačko isksutvo, visina, težina, da li si koristio nešto od suplemenata..

jer ovako mi deluje na prvi pogled da si u priču krenuo prilično naglo i da očekuješ brže rezultate :)

polako i naoružaj se strpljenjem
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2014, 10:34:49 pre podne »

Dakle,ne možeš uzimati i sagorevač i NO reaktor :D
Nisi prvi koji bi to uradio,ali se zajebavate sa srcem. Uzmi sagorevač,Animal je odličan ,ali i Grenade ti je super.
I uzmi protein.A od amino kiselina bi bilo najbolje da uzmeš kompleks svih najbitnijih kao npr. Amino 4 hour.
Kakve si treninge isplanirao?
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #3 poslato: Februar 02, 2014, 11:24:50 posle podne »

Mrsavljenje sa NO reaktorom, prvi put cujem. Umesto, NO reaktora i sagorevaca uzmi Whey i bcaa.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #2 poslato: Februar 02, 2014, 11:15:47 posle podne »

Ne bih da se mesam i pametujem samo ti kazem ako budes uzimao NO ja bih na tvom mestu uzeo Xpand 2x (koji pijem trenutno i prezadovoljan sam njime) ili Assault kojeg mnogi hvale.  :D
Sačuvana
Morted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69


« Odgovor #1 poslato: Februar 01, 2014, 05:46:40 pre podne »

Trenutno razmisljam da napravim kombinaciju par preparata.

Hteo bih da uzmem kvalitetniji sagorevac masti, L-glutamin i neki NO reaktor.

Za sagorevace masti sam dobijao preporuke i izabrao Universal Animal Cuts 42 packs. - Cilj skinuti sto je vise moguce sala. Trenutno koristim Dymatize L-Carnitine i sljaka za sad. Ali je pri kraju.

Za L-Glutamin razmisljam izmedju Universal Glutamine 600gr i Dymatize ili mozda BCAA+GLUTAMIN 1200 Iron Maxx 260trikaps ili mozda neki drugi L-Glutamine koji ima razuman odnos cena-kvalitet.  Cilj ovog dodatka je kvalitetniji odmor, da se sto bolje oporavljam od teskih treninga i da se zadrzi i izgradi sto je vise misica moguce. Da li uopste postoji znacajnija razlika izmedju proizvodjaca? Na sta da obratim paznju?

Za NO Reaktor imam najvece nedoumice. Cilj ovde je dobiti na snazi i izdrzljivosti tela da bih sto bolje iskoristio i sagorevace, i ishranu. Razmisljam izmedju:
- 1.M.R
- Attack
- Assoult
- Xpand 2X
Ujedno ovde ne zelim nesto sto ce previse uticati na rad srca i ostalih organa, tako da je potrebno nesto "umereno".
Razmisljao sam i o jack3d ali sam onda citao kako radi, i odustao od njega.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 18 upita.