TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:53:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Novosti iz sveta suplemenata  (Pročitano 25886 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #81 poslato: Septembar 08, 2017, 10:16:27 posle podne »

Onda ja nisam za BCAA već kupi protein, kreatin i eventualno kofein za bolji fokus i kvalitetniji trening.
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #80 poslato: Septembar 08, 2017, 10:14:07 posle podne »

Dule, ovo ce biti osnova, nista nisam uzimao za sada.

Aleksandra, i ja sam citao isto, da multivitaminski komplexi nemaju bitnijih stvari, a imaju dosta onih manje bitnih. Mada sam hteo primarno magnezijum da uzmem.
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #79 poslato: Septembar 08, 2017, 09:57:34 posle podne »

Da li već imaš nešto od suplemenata pa ovim želiš da pojačaš suplementaciju ili će ti ovo biti osnova ?
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #78 poslato: Septembar 08, 2017, 05:37:32 posle podne »

Miki dobar je bcaa express od csitec-a  ;D  vredi uzeti
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #77 poslato: Septembar 08, 2017, 05:36:25 posle podne »

Slavisa, citala sam da ne valja da se uzima kompleks vitamina i minerala.. Da treba da se uzimaju posebno, posebno c vitamin, b vitamin itd... A npr.da je ok da se uzima vezano kalijum i kalcijum, cink i magnezijum. Pa me zanima da li je to tacno??
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #76 poslato: Septembar 08, 2017, 12:07:18 posle podne »

Za BCAA ti se mnogo više isplati varijanta u prahu, ipak, da bi uzeo 5 gr BCAA preračunaj koliko će ti trebati kapsula?

Više sam za neki kompleksniji vitaminsko-mineralni kompleks...nego za solo minerale... https://www.pansport.rs/vitaminsko-mineralni-kompleksi/my-favorite-multipler-energizer

Kreatin je ok   ;)
Pa akcenat sam hteo da stavim na magnezijum, zbog toga i razmisljao o onom.

Za BCAA sam gledao cenu, iskreno, posto nisam pri kinti, pa sam mislio da se uklopim za ovo  ;D

Ako bih mogao da biram, da li je bolje taj kompleks i kreatin, ili samo BCAA ?
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #75 poslato: Septembar 08, 2017, 11:54:10 pre podne »

Za BCAA ti se mnogo više isplati varijanta u prahu, ipak, da bi uzeo 5 gr BCAA preračunaj koliko će ti trebati kapsula?

Više sam za neki kompleksniji vitaminsko-mineralni kompleks...nego za solo minerale... https://www.pansport.rs/vitaminsko-mineralni-kompleksi/my-favorite-multipler-energizer

Kreatin je ok   ;)
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #74 poslato: Septembar 08, 2017, 09:23:09 pre podne »

Pozdrav!

Razmisljam se da na platu, za nedelju dana, uzmem neki od, ili sve od ovih suplemenata, pa me zanima kakva su vasa iskustva, misljenja i preporuke :)

https://www.pansport.rs/amino-kiseline/bcaa/bcaa-x?sku=265

https://www.pansport.rs/kreatin/kreatin-fosfat-monohidrat/100-creatine-monohydrate-3?sku=57

https://www.pansport.rs/minerali/calcium-zinc-magnesium-0?sku=517

Cilj je misicna masa, smanjenje masnih naslaga, bojli oporavak misica.
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #73 poslato: Septembar 01, 2017, 06:20:43 pre podne »

Dopadaju mi se te boce veće zapremine, nikad da nabavim sebi jednu. Mada mi je neka firma ispala ''smešna'' kada je za svoju navela da osim za vodu, može da se koristi i kao teg za biceps pregib u slobodno vreme. :D
Universal je mogao neki pre-workout ili nešto ozbiljnije od flaše izbaciti povodom jubileja.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #72 poslato: Avgust 31, 2017, 08:49:59 posle podne »

Povodom 40 godina postojanja, Universal predstavlja najjaču i najizdržljiviju bocu na tržištu. Zapremina joj je 1.8 litara, potpuno zaštićena od slučajnog curenja, podjednako zgodna za trening ili kancelariju. Dostupna u ograničenim količinama.

Sačuvana
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #71 poslato: Jun 24, 2016, 01:40:24 posle podne »

Kakva je situacija sa ovim kreatinom jel ovo neki sarena laza tekst ili je ovo najbolji kreatin i da li ga ima ili ce ga imati u ponudi? https://socceroaza.wordpress.com/tag/glutamin/
Tekst:
C.E.O.ceo-240ct-nutrabolics-7

    Veoma brza izgradnja mišićnog tkiva
    Dramatično povećava vašu snagu
    Povećava vašu istrajnost dok vežbate
    Ubrzava oporavak posle vežbanja
    Pojačava sintezu proteina

C.E.O. je Creatine Ester Orotate – revolucionarna treća generacija farmaceutski esterifikovanog kreatina i jedini na svetskom tržištu koji utiče na rast mišićnog tkiva do ekstremnog nivoa. Nasuprot prve generacije običnog kreatina (creatine monohidrat) koji se veoma brzo rastvori u želudcu,C.E.O. je stabilan-na taj način je visoko bio raspoloživ i samo telo ga vrlo lako upija.C.E.O. je savremena treća generacija Creatine Ester Matrix-a,sastavljena od Creatine Ester Orotate (C.E.O.) i Magnesium Creatine Chelate (Mc2),klinički je dokazano da za 400% ima ječe dejstvo od nekadašnje prve generacije običnog kreatina.C.E.O. velikom brzinom iz krvi prelazi direktno u mišićno tkivo,tako da njegov neverovatan efekat i izuzetno snažno dejstvo primećujete nakon jako kratkog vremena. Zapravo C.E.O. je toliko jak da u samom organizmu opoziva „creatine non-responders“ (creatine neodgovarač) i samim tim povećava se količinski i jačinski i veoma je istrajan. Najveći svetski naučnici i medicinski istraživači su nazvali C.E.O. – PERFEKTAN KREATIN!! Najbolje od svega da se sa C.E.O. ne treba puniti kao što je to nekada bilo potrebno sa prvom generacijom običnog creatine monohidrat.C.E.O. je toliko jak da trenutno deluje na ogromno povećanje vaše snage i mišićne mase.

    E.O. je naučno dokazan u veoma brzoj izgradnji mišićnog tkiva. Nijedan drugi kreatin produkt nije kao ovaj,što je naučno dokazano u čitavom svetu. C.E.O. je najefektniji kreatin na planeti.
    E.O. izgraĂ°uje čisto masivno i veoma tvrdo mišićno tkivo-od svake upotrebljene doze C.E.O. ulazi u mišićno tkivo veoma brzo,izazivajući pri tome neverovatan rast mišićnog tkiva.
    E.O. dramatično povećava vašu snagu,dopuštajući vam da podignete ekstremne terete,izazivajući pri tome maksimalan anabolički i volumizirajući efekat u mišićima.
    E.O. povećava vašu istrajnost dok vežbate,ponašajući se kao snažan odbojnik mlečne kiseline omogućava vam da vežbate jače i duže.
    E.O. ubrzava oporavak posle vežbanja i redukuje vaš osećaj umora tako da ćete biti u stanju da se ponovo vratite vežbanju znatno pre nego što ste očekivali.

Upotreba:

    Prvih mesec dana uzimajte 4 kapsule C.E.O. 15 minuta pre treninga,a zatim još 4 nakon treninga. Za ekstremne rezultate C.E.O. možete uzimati maksimalno 6 nedelja,a nakon toga napravite razliku 2 nedelje,nakon čega možete započeti noviciklus.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #70 poslato: Jun 23, 2016, 06:28:37 posle podne »

Pa dobro, možda ovo ne ispadne tako loše.
A kada je Nutrabolics  u pitanju meni se nikad nisu sviĂ°ala njihova tamna pakovanja.
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #69 poslato: Jun 23, 2016, 06:28:36 pre podne »

Ovo će biti velika promena  :o  ...video sam kako je to Nutrabolics uradio i uopšte mi se ne dopada...

+1

Očaj tebra...
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #68 poslato: Jun 23, 2016, 06:02:45 pre podne »

Ovo će biti velika promena  :o  ...video sam kako je to Nutrabolics uradio i uopšte mi se ne dopada...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #67 poslato: Jun 22, 2016, 11:35:06 posle podne »

Ovoga leta Dymatize će predstaviti novi izgled svojih proizvoda.

Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 18 upita.