TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397356 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 07:28:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cell Tech hardcore pro series  (Pročitano 3588 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Februar 20, 2014, 06:01:39 posle podne »

Eto, konačno razjasnismo. :D Sad kreni u nabavku, pa nam prenesi utiske o suplementaciji  kroz nedelju - dve. :)
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #18 poslato: Februar 19, 2014, 10:42:50 posle podne »

Pa, napisao sam ti to još u prvom postu u ovoj temi - 5 dana traje faza punjenja. :D
e ok    hvala :D
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Februar 19, 2014, 10:11:45 posle podne »

Pa, napisao sam ti to još u prvom postu u ovoj temi - 5 dana traje faza punjenja. :D
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #16 poslato: Februar 19, 2014, 09:10:03 posle podne »

Daki, kako vidim, na kraju ćeš samog sebe zbuniti. :D

Znači, faza punjenja - 2 puta dnevno piješ CellTech, i nakon toga ide faza održavanja - jednom dnevno piješ. :)


  ja sam se vec zbunio :D haha         koliko to traje da pijem dva puta dnevno?
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Februar 19, 2014, 08:25:27 posle podne »

Daki, kako vidim, na kraju ćeš samog sebe zbuniti. :D

Znači, faza punjenja - 2 puta dnevno piješ CellTech, i nakon toga ide faza održavanja - jednom dnevno piješ. :)

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Februar 19, 2014, 06:36:14 posle podne »

možeš popiti i ujutru, ali nakon treninga je najbitnije... tada su mišići kao "sunĂ°eri" koji upijaju
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #13 poslato: Februar 19, 2014, 05:20:57 posle podne »

ja bih probala ovako:  cell tech neposredno nakon treninga i kroz 20-ak minuta protein sa vodom,  čisto da ti ne bude "žurka" u stomaku.  Videćeš da li ti odgovara tako.

I obrati pažnju da li možeš posle normalno da jedeš ili ti umanji apetit... mada ne bi trebalo.
  Robert mi napisao da uzimam cell tech ujutru   i posle treninga   ili  samo posle treninga da uzimam?
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Februar 19, 2014, 02:54:32 posle podne »

ja bih probala ovako:  cell tech neposredno nakon treninga i kroz 20-ak minuta protein sa vodom,  čisto da ti ne bude "žurka" u stomaku.  Videćeš da li ti odgovara tako.

I obrati pažnju da li možeš posle normalno da jedeš ili ti umanji apetit... mada ne bi trebalo.
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #11 poslato: Februar 19, 2014, 01:00:36 pre podne »

I nećeš pogrešiti. Odličan proizvod, sa preko 80% proteina u svom sastavu.
    znam da necu :D  samo mi reci  ovaj cell tech znam sad kako se pije,  a ako uzmem protein  kako njega da pijem posle treninga ili ?
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Februar 18, 2014, 09:12:11 posle podne »

I nećeš pogrešiti. Odličan proizvod, sa preko 80% proteina u svom sastavu.
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #9 poslato: Februar 18, 2014, 08:48:39 posle podne »

Da, imaš u pakovanju mericu, 2 merice su jedno serviranje/porcija. Prvih 5 dana se radi punjenje, tada se uzimaju dve porcije, a posle toga se nastavlja samo sa jednom.

Super bi bilo da ukombinuješ i whey. Ako ništa drugo, makar uzmi neko pakovanje od 500 g, i koristi ga samo u dane treninga.
   http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-izolati-proteina-surutke-whey/BI339-100-Iso-Whey.html     ja mislim da cu imati da skupim makar za ovo
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Februar 18, 2014, 07:50:03 posle podne »

Da, imaš u pakovanju mericu, 2 merice su jedno serviranje/porcija. Prvih 5 dana se radi punjenje, tada se uzimaju dve porcije, a posle toga se nastavlja samo sa jednom.

Super bi bilo da ukombinuješ i whey. Ako ništa drugo, makar uzmi neko pakovanje od 500 g, i koristi ga samo u dane treninga.
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #7 poslato: Februar 18, 2014, 07:33:52 posle podne »

A protein, nesto za oporavak posle treninga....?   malo mi je nelogicno imati samo Cell tech, posto ne spada u osnovne suplemente...
u svakom slucaju probaj ga, odlican je
Hteo sam ja da uzmem to i whey protein   videcu koliko cu jos love da skupim  pa mozda uzmem oboje :D
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #6 poslato: Februar 18, 2014, 07:32:32 posle podne »

Super stvar. Baš i ja razmišljam da ga opet kupim, pošto je vrlo povoljna cena.

Evo uputstva sa sajta:

1.Tokom prvih 5 dana upotrebe preparata Cell-Tech™ Hardcore, uzimati 2 porcije dnevno, jednu ujutru nakon što se probudite, a drugu neposredno posle treninga.Ukoliko ne trenirate neki od tih prvih pet dana upotrebe Cell-Tech™ Hardcore, prvu porciju uzmite ujutru nakon što se probudite, a drugu 12 sati kasnije.
2. Uzeti jednu porciju neposredno posle treninga.Ukoliko ne trenirate taj dan porciju uzmite ujutru nakon što se probudite

*1 porcija = 2 dozera.

   Znaci ovako kad se probudim  popijem i odmah posle treninga  jel imam ja u pakovanju mericu  i kolika je ta merica 5/10/15gr        i napisali ste prvih 5 dana  jel se posle pije drugacije ili ?
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Februar 18, 2014, 06:44:50 posle podne »

A protein, nesto za oporavak posle treninga....?   malo mi je nelogicno imati samo Cell tech, posto ne spada u osnovne suplemente...
u svakom slucaju probaj ga, odlican je
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.211 sekundi sa 18 upita.