TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:27:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li je moguce???  (Pročitano 7320 puta)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #25 poslato: Februar 28, 2007, 11:41:52 posle podne »

Hocu naravno jedan ili 2 treninga sigurno :D zavisi koliko ostanem pooz
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
mikiveliki
Gost
« Odgovor #24 poslato: Februar 28, 2007, 08:48:52 posle podne »

hheheh hvala Miki.........Videcemo se u B. Topoli ako ne i ranije jer cu verovatno doci 16tog u NS na 2-3 dana kod devojcice no o tome ako budem dolazio......pozzzz

javi se da odtreniramo zajedno!
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #23 poslato: Februar 28, 2007, 10:19:54 pre podne »

hheheh hvala Miki.........Videcemo se u B. Topoli ako ne i ranije jer cu verovatno doci 16tog u NS na 2-3 dana kod devojcice no o tome ako budem dolazio......pozzzz
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
mikiveliki
Gost
« Odgovor #22 poslato: Februar 28, 2007, 01:04:49 pre podne »

Da Miki jos jednom se slazem sa tobom..............Naravno da ce publika i sudije reci svoje,ali evo da se pozalim danas sam pazario po srebrnim cenama zbog takmicenja u Pancevu i kupio sam glutamin 300g DYM i SC od 360 kao i volumass i ZMA i animal pak i PUKAO SAM 10700...........Znaci ovo je jako skuo sport,ali jbg volim ga


Imas moju podrsku samo napred!
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #21 poslato: Februar 27, 2007, 11:24:17 posle podne »

Da Miki jos jednom se slazem sa tobom..............Naravno da ce publika i sudije reci svoje,ali evo da se pozalim danas sam pazario po srebrnim cenama zbog takmicenja u Pancevu i kupio sam glutamin 300g DYM i SC od 360 kao i volumass i ZMA i animal pak i PUKAO SAM 10700...........Znaci ovo je jako skuo sport,ali jbg volim ga
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
mikiveliki
Gost
« Odgovor #20 poslato: Februar 27, 2007, 11:16:37 posle podne »

Najbolji naciin da razresimo ovu uslovnu receno dilemu je da Steler izadje na takmicenje i pokaze sta zna! Sudije ce dati svoju rec a i publika bogami!
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #19 poslato: Februar 27, 2007, 07:52:00 posle podne »

Pazi moj stav je zivi zdravo hrani se ispravno......Znaci nema potrebe da unosim neke MEGA doze nego kako pise tako cu i uzumati...........Genetika mi je skroz OK..............A i nista drugo ne radim osim sto treniram jedem,gutam praskove i tablete i ucim za faks............
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #18 poslato: Februar 27, 2007, 02:20:06 posle podne »

pa sa takvim stavom ces "takav" i uspeh da imas  :-\
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #17 poslato: Februar 27, 2007, 01:00:38 posle podne »

Ma kakve mega doze jb.... mi se normalan trening malo odricanja dosta suplemenata pravilno koriscenje i to je to.......Naravno kvalitetna ishrana :D
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
mikiveliki
Gost
« Odgovor #16 poslato: Februar 27, 2007, 11:18:11 pre podne »

wow nije mi jasno znaci ako ja konstantno pijem npr za masu volumass i menjam kreatin pa glutamin pa animal pak pa zma sve u normalnim dozama da ce to vise da mi narusi zdravlje nego npr kada bi uzeo metan za masu........Malo mi je ovo konfuzno....

Mislio sam na maksimalno odricanje i mega doze koje ti jos nisi ni poceo da uzimas jer rec je ovde o pokusaju da se telo prirodnim putem sto vise priblizi izgledu isecenih takmicara na bini
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #15 poslato: Februar 27, 2007, 10:39:17 pre podne »

wow nije mi jasno znaci ako ja konstantno pijem npr za masu volumass i menjam kreatin pa glutamin pa animal pak pa zma sve u normalnim dozama da ce to vise da mi narusi zdravlje nego npr kada bi uzeo metan za masu........Malo mi je ovo konfuzno....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
mikiveliki
Gost
« Odgovor #14 poslato: Februar 27, 2007, 12:46:39 pre podne »

Jako me zanima da li je danas moguce da se neko takmici a da ne koristi steriode? Da li je to bas neophodno za bilo kakav uspeh na takmicenjima? Razumem kategoriju preko 90 kila ali zanimaju me ovi momci do 75 i 80 kila? Ja mislim da to nije nedostizno ali mozda gresim, recimo ja imam 80 kila na visinu od 174, kada bih do recimo do maja nabacio 7-8 kila pa se skresao 10 kila kontam da bih bio dobar. Voleo bih da se Miki i Danijela ukljuce u ovo i da me savetuju! Miki jel kategorija do 75 kila uzima hemiju? PS: ovaj gari u sredini je sa nekog americkog takmicenja u kategoriji do 75, kontam da bih mogao da budem bolji!
ne bih da te razocaram ali:
e sad ko zna dal bi bio bolji od tog lika sa slika pa sve i da uzimas hemiju.

ti bi da se kao takmicis a da ne uzimas steroide, vjerovatno da navodno ne bi sjebo zdravlje. znaci da bi postigo takvu tip top takmicarsku formu bez hemije (pod uslovom da nisi neki sega-mega-turbogenetik-marvel comiks naturalac) bi eventualno postigao enormnim unosima proteina i suplemenata uz ko zna koliki vremenski rok (uz podrsku ko zna koliko jata zlatnih ribica i ko zna koliko grladi dobrih vila sto ispunjavaju zelje dobroj decici).

e ajmo sad racunicu na sto:
sta je tu opasnije,da bi se postigla takva forma kao na slici?
koriscenje hemije kao sto svaki ozbiljniji profi il amaterski takmicar radi ili sado-mazo perverzije sa hranom i suplementima.
postoje te dvije metode,
optimizam,naucnu fantaskitku i epsku liriku ostavimo po strani ...
 


UPRAVO PRETHODNO IZRECENO je sutina price!!!!!

Bojim se da ce sa "naturalnim metodom" opterecenja organizma u teznji da se dosegne priblizno pokazana takmicarska forma mnogo vise narusiti zdravllje nego sto bi to bilo sa umerenim dozama uzimanja steroida. Ne bih zelo da me pogresno shvatite i pomislite da odobravam ili vas stimulisem da to i probate no ovde se prica poveal o takmicarskom BB-u.
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #13 poslato: Novembar 14, 2006, 12:56:15 posle podne »

Donekle se slazem...Tesko ce to ici bez aas...Mozes napraviti odlicnu formu i sa ne tako mnogo suplemenata,ali takmicarsku,tesko.Mnogo bi tu para trebalo...a i vremena.kratak ti plan-do leta.znaci imas jos 3 meseca da nabacis tih 10kg(ja bih rekao 15kg) i onda tortura jos toliko da sve skines i izvajas...ako ti uspe bez aas,rodjen si za ovo!
Sačuvana
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #12 poslato: Novembar 14, 2006, 10:53:49 pre podne »

Jako me zanima da li je danas moguce da se neko takmici a da ne koristi steriode? Da li je to bas neophodno za bilo kakav uspeh na takmicenjima? Razumem kategoriju preko 90 kila ali zanimaju me ovi momci do 75 i 80 kila? Ja mislim da to nije nedostizno ali mozda gresim, recimo ja imam 80 kila na visinu od 174, kada bih do recimo do maja nabacio 7-8 kila pa se skresao 10 kila kontam da bih bio dobar. Voleo bih da se Miki i Danijela ukljuce u ovo i da me savetuju! Miki jel kategorija do 75 kila uzima hemiju? PS: ovaj gari u sredini je sa nekog americkog takmicenja u kategoriji do 75, kontam da bih mogao da budem bolji!
ne bih da te razocaram ali:
e sad ko zna dal bi bio bolji od tog lika sa slika pa sve i da uzimas hemiju.

ti bi da se kao takmicis a da ne uzimas steroide, vjerovatno da navodno ne bi sjebo zdravlje. znaci da bi postigo takvu tip top takmicarsku formu bez hemije (pod uslovom da nisi neki sega-mega-turbogenetik-marvel comiks naturalac) bi eventualno postigao enormnim unosima proteina i suplemenata uz ko zna koliki vremenski rok (uz podrsku ko zna koliko jata zlatnih ribica i ko zna koliko grladi dobrih vila sto ispunjavaju zelje dobroj decici).

e ajmo sad racunicu na sto:
sta je tu opasnije,da bi se postigla takva forma kao na slici?
koriscenje hemije kao sto svaki ozbiljniji profi il amaterski takmicar radi ili sado-mazo perverzije sa hranom i suplementima.
postoje te dvije metode,
optimizam,naucnu fantaskitku i epsku liriku ostavimo po strani ...
 
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2006, 10:55:54 pre podne od strane H2SO4 » Sačuvana
bojanlepojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #11 poslato: Novembar 12, 2006, 01:36:03 posle podne »

koliko sam ja shvatio steroidi se uzimaju da bi ljudima olaksali da skidaju velike kolicine masnih naslaga u kratkom roku, svi se slazete u jednom a to je da se ne moze osvojiti neko znacajnije mesto u bodibuildingu bez aas, pa ni u kategoriji do budjavih 75 kila. Meni nije bilo jasno cemu tako nagle promene,zasto neko ne bih mogao cele godine da bude u nekoj dobroj formi i da radi na kvalitetu, simetriji i onda za takmicenje skine jedno 5-7 kila i to je to. J sam letos skinuo 5 kila za mesec dana sa animalom, Nije tesko odrzavati 80 kila tokom godine. Dobar ti je moto i ja hocu da probam sve ali steroide jos necu!
Nikada ne mozes ni blizu biti nivoa kao na aas, ne skidaju oni samo masti mnooooogooo vise ima tu price da bih odgovorio jednim postom, procitaj malo na forumu o tome, sigurno ima sta da se nauci!
Ne treba da ti bude imperativ takmicenje! NIKADA, ako nisi za aas, ok je to ako se takmicis sa samim sobom, onda budes realan i zadovoljis se nizim plasmanom ako ga bude..evo ja u ns-u nisam ni usao u finale, ali sam prezadovoljan svojom formom i onim sto sam bez aas postigao, radis za sebe, budi faca i udri po klopi i tegovima, opet na binu izadjes za sebe i ti si kralj bine kako god prosao..
Inace, fotke su ti jako dobre, imas dobru punocu misica, obrati paznju na donja ledja i punocu istih, kao i na ramena, ostalo je JAKO DOBRO..pozz
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.