TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 03:17:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li je moguce???  (Pročitano 7321 puta)
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #10 poslato: Novembar 12, 2006, 11:22:47 pre podne »

Za sve se ima vremena naravno da stereoide ne treba uzimati. Ja cu probati verovatno ali ne uskoro jer sam neke stvari radio i lako sam se od njih odvojio.

Inace ja bih stvarno voleo odes na neko od takmicenja (na to sam i najvise mislio sa mojim motom ;D )
i eventualno osvojis neko od boljih mesta.
Video si da sada postoji bodibilding klasik kategorija tu bi mogao da se okušaš. Kao sto si video fanatic nije uzimao nista od stereoida i ako se dobro secam zauzeo je 5 mesto i on je sa sobom zadovoljan mada naravno oce jos da napreduje ne bi li uzeo neko od boljih mesta.
Ja ti preporucujem ako imas vremena i novca da okušaš u takmičarskom bodibildingu pa kad budes tamo sve ces shvatiti sta je i kakvo je i videces da li imas sanse.
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #9 poslato: Novembar 12, 2006, 11:13:08 pre podne »

koliko sam ja shvatio steroidi se uzimaju da bi ljudima olaksali da skidaju velike kolicine masnih naslaga u kratkom roku, svi se slazete u jednom a to je da se ne moze osvojiti neko znacajnije mesto u bodibuildingu bez aas, pa ni u kategoriji do budjavih 75 kila. Meni nije bilo jasno cemu tako nagle promene,zasto neko ne bih mogao cele godine da bude u nekoj dobroj formi i da radi na kvalitetu, simetriji i onda za takmicenje skine jedno 5-7 kila i to je to. J sam letos skinuo 5 kila za mesec dana sa animalom, Nije tesko odrzavati 80 kila tokom godine. Dobar ti je moto i ja hocu da probam sve ali steroide jos necu!
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #8 poslato: Novembar 11, 2006, 05:40:27 posle podne »

Pazi moguce je nesto da uradis ali nista posebno.
E sad da li je vredno da se ti bas iscimavas oko nekih stvari a da imas taj neki mali uspeh, kao sto kazes, samo odluci.
Znaci potrosices brdo para na hranu i suplement zauzeces neku pozicija (ali najverovatnije ne prvo mesto) ... i sta onda!?
Toliko iscimavanja a nista posebno nisi uradio.
Mada ovo ima svoju dobru stranu. Osecaces se mnogo zadovoljnije i izgledaces mnogo bolje nego da ne ides na takmicenje ;)
Evo moja dva mota koji ti mogu pomoci ili odmoci ;D

Sve se u životu treba probati.

Kad radis nesto ... idi do kraja!

Sportski pozdrav.
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Novembar 11, 2006, 05:01:44 posle podne »

U Bodi bildingu tesko da ces to uspeti bez hemije! Kao prvo razlog je taj sto 99% takmicara  koristi hemiju.To ti je postalo kao dobar dan i vise se i ne krije.Ovde kod nas jos i mozes imati nekog uspeha i to sa ogromnom kolicinom suplemenata i savrsenom ishranom plus da ti je genetika ekstra! Medjutim ako i nekim cudom udjes u reprezentaciju i odes na inostrana takmicenja konkurencija ce te oduvati jer su tamo ali bas svi na hemiji.
Znaci iskreno i bez laganja...sanse za neki blagi uspeh postoje.Ali da budes prvi to nema teorije.
Iz tog razloga sam ja bas u BBK.Ne pada mi na pamet hemiju da koristim,vec idem ovako natural jer to mogu.
Ali ne gubi nadu! Moj ti je savet da probas sa dobrom klopom i dobrim suplementima da se uradis.Da vidis koliki ti je tada maksimum pa sam odluci sta ces dalje.
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #6 poslato: Novembar 10, 2006, 02:31:30 posle podne »

Ali kao si nizak,i odrzavas neku solidnu formu tokom cele godine,i pred takmicenje se dodatno iseces,to je prava stvar,Ali onda nema oscilacija u tezini,uvek je recimo drzis na 75,ali ne nabacujes u off preko 80,nego dobijas polako kvalitetno i ne svinjis se nego jedes normalno,a pred takmicenje se baas potrudis...ali stvarno mislim da je to mnogo tesko...aas se uzimaju da bi ti bilo lakse.
Sačuvana
milovan puric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #5 poslato: Novembar 10, 2006, 11:08:34 pre podne »

Pa pazi za 75 kg ovaj ortak je na granici, znaci ne moze nesto znacajnije od toga, mada ne znam mu visinu ipak, ali znas i sam da bez kg nema ni velicine, a sto se tice steroida, uzimaju ih i oni u najnizoj klasi jer oni jednostavno kao i bilo koji drugi bodybuilder-i moraju da dobijaju i gube velike kilaze u roku od par nedelja/ meseci, a to je jednostavno bez aas veoma veoma tesko cak i neostvarljivo za tako kratke periode.....
Sačuvana
Train hard !
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #4 poslato: Novembar 10, 2006, 09:55:08 pre podne »

Da moguce je, ali nimalo lako ostvarljivo. Vec smo pominjali Kovu iz Hrvatske koji se takmici a naturalac je, tacnije uzimao je samo efedrin koji mnogi i ne smatraju steroidom. Momak izgleda odlino, i ucestvuje na takmicenjima ali ne moze bas da parira momcima koji se bore za neko od prva tri mesta u odredjenoj kategoriji.
Postoje i takmicenja naturalaca, pa pokusaj da nadjes slike sa takvih takmicenja na netu. Mada je tu pitanje, i koliko su ti ljudi zaista natural. Ko ih proverava i slicno....
Sačuvana
100% NATURAL.
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #3 poslato: Novembar 10, 2006, 02:45:17 pre podne »

Ja mislim da moze,skrsi dosta novca na animal cut,a pre toga nabaci solidnu masu na mestima gde si najslabiji,i sou moze da pocne!
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #2 poslato: Novembar 09, 2006, 11:30:22 posle podne »

Ja licno mislim da je moguce al tesko, i to treba da spizdis velike novce na suplemente
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #1 poslato: Novembar 09, 2006, 10:36:06 posle podne »

Jako me zanima da li je danas moguce da se neko takmici a da ne koristi steriode? Da li je to bas neophodno za bilo kakav uspeh na takmicenjima? Razumem kategoriju preko 90 kila ali zanimaju me ovi momci do 75 i 80 kila? Ja mislim da to nije nedostizno ali mozda gresim, recimo ja imam 80 kila na visinu od 174, kada bih do recimo do maja nabacio 7-8 kila pa se skresao 10 kila kontam da bih bio dobar. Voleo bih da se Miki i Danijela ukljuce u ovo i da me savetuju! Miki jel kategorija do 75 kila uzima hemiju? PS: ovaj gari u sredini je sa nekog americkog takmicenja u kategoriji do 75, kontam da bih mogao da budem bolji!

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 17 upita.