TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:37:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zašto ne radi?!  (Pročitano 8320 puta)
RadioAktivan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #14 poslato: Mart 11, 2014, 10:12:27 pre podne »

Mislim da sam trebao pauzu praviti dok sam pio assault. Nisam trebao celu kantu odjednom. Moguce da me ni on sad ne bi bolje radio. Zato sam i hteo drugi da probam, razmisljam mozda sam se navikao na njega. S xpandom sam bas razocaran ali nije puno para tako da sta je tu je.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13 poslato: Mart 11, 2014, 07:32:50 pre podne »

Po meni je bolje , kod NO reaktora, uzimati full dozu koja te radi svaki drugi trening,znaci 2-3 puta nedeljno. Tako bi ti i xpand trajao 5 nedelja, a i telo bi ti bolje reagovalo. Cesta upotreba brzo navikava telo. Ja tako radim poslednjih godinu dana. Mnogo mi vise odgovara,a o ekonomicnosti da i ne govorim.
Sačuvana
RadioAktivan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #12 poslato: Mart 11, 2014, 02:46:40 pre podne »

Da podelim i ja svoje skromno iskustvo sa NO.
Dakle u januaru sam popio Assault 736G, pio sam po jednu mericu 23g i vec od prve doze osetio sam bum, bukvalno. Dakle povecao tezine i izdrzljivost. I tako sve dok nisam prepolovio kantu. Druga polovina mi je davala pumpu, nisam se nesto ni zamarao, ali nije snagu kao u pocetku.
Popio sam to dakle pre tacno mesec dana, pre par dana uzmem Xpand 2x! Moj utisak je da je Xpand ili velika prevara ili meni ne odgovara. Tamo pise uzeti od 1-3 doze kako kome odgovara. Prvi trening uzmem 1 dozu, osim sto sma osetio malo peckanja odmah nakon uzimanja, posle par desetina min kao da nista popio nisam! Kao sok. Sl trening uzmem 2 doze, nije dao snage ni izdrzljivosti, i umor je bio tu, samo je radila pumpa. Istina bas sam lepo otekao. Ali to nije dovoljno! Assault mi je dao i snagu i pumpu! Popicu i 3 doze u cetvrtak kad budem radio ramena, do tad pauziram, pa javljam utiske. U glavnom, mnogo je slabiji od assaulta, ta 2 sam samo i probao. Dakle fazoni jeftin, 36 porcija, isplativ, zaboravite. Da bi vas radio trba vam 2-3 doze sto svodi na svega 10-15 upotreba.
« Poslednja izmena: Mart 11, 2014, 02:59:44 pre podne od strane RadioAktivan » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #11 poslato: Mart 06, 2014, 07:16:44 pre podne »

Jedino da probas da na skroz prazan stomak uzmes najvecu propisanu dozu. Meni to uvek radi.
Ako te ne radi,moj savet je kreatin,kofein 2oo-4oo mg i 4 gr. L-arginina.
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #10 poslato: Mart 06, 2014, 12:22:07 pre podne »

Ne radi me ništa! Kao čašu vode da sam popio. Beta alanin sam pio po 6-8 grama,
peckanje sam osetio, znači sve u fulu, odličan preparat. Kofein nisam pio nikad zasebno.
Ne pijem kafu ni energetska pića tako da kontam i da liznem kofein u NO, trebao bi da ga osetim.
Možda treba organizam da mi se navikne da prepozna NO, nemam pojma. Uzeću još jednom-dva puta,
ako ništa, bataliću pa ću kreatin da cepam. Možda kasnije uzmem kofein u tableti pa sa kreatinom da cepam,
dosta njih kaže da je to odlična opcija naspram redovnog NO. A tu čuvenu pumpu ni u najavi nisam osetio.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #9 poslato: Mart 05, 2014, 10:36:38 posle podne »

Pozdrav,
Prvi put sam probao NO, za prvi sam uzeo Biotech nitrox i ništa, 2x i ništa.
Onda sam uzeo od Ćaleta Xpand isto 2x i ništa. Jedino prvi put je radio kreatin koji
mi je naduvao stomak i osušio usta ko pesak da sam jeo što je ok.
Od tih stvarčica jedino sam probao beta alanin koji je odličan.
Nije mi jasno kako je moguće da ne radi?! Ako piše da ima kreatin, beta alanin,
arginin, kofein(u dobroj dozi) šta se tačno desi da mene ništa od toga ne pipne?
Ne ide mi u glavu majke mi. Da batalim to i da gruvam samo kreatin?
Ako moram da uzmem 5 dozera da bi nešto osetio onda priča gubi smisao.

Je l te ne radi stimulans ili misliš da ti en radi pumpu?
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #8 poslato: Mart 05, 2014, 09:54:15 posle podne »

Kalonji moj savet ti je da batalis NO svih vrsta :D Ja sam isto isprobavao sve i svasta u svakakvim dozama ... I na kraju sam zavrsio na 2 merice starog Hemo Rage-a + 1 merica Xpand 2x kao intra workout :) I onda sam resio da batalim , ne vredi ... :>
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #7 poslato: Mart 05, 2014, 09:38:33 posle podne »

Hvala  onda ce biti shock (procitao sam kompletnu tvoju temu o utiscima 2 puta ali i dan danas je volim posetiti)  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Mart 05, 2014, 09:35:37 posle podne »

Mislim da posle Xpand 2x nećeš osetiti rad Attack-a. Shock bih ti već preporučio, relativno skoro sam ga pio. Pisao sam o njemu u mojoj temi ovde, možeš pogledati utiske. :)
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #5 poslato: Mart 05, 2014, 09:20:36 posle podne »

Ovo mi tek bila prva kutija a sledeci tamo negde u aprilu ce biti Shock Therapy ili Assault mada bi mozda mogao i nesto slabije da uzmem kao npr attack :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Mart 05, 2014, 09:16:43 posle podne »

Kod mene je obrnuto, ne osećam kofein do 400 mg (preko toga nisam želeo testirati), a BA osetim na oko 3-4 grama. Ti si srećan što ti odgovara nepun dozer NO reaktora. Nastavi da redovno praviš pauze nakon svake kutije, tako ćeš što duže uspevati da budeša zadovoljan "normalnim" serviranjima. :)
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2014, 09:08:00 posle podne »

Ja reagujem na NO jako dobro i kofein mi izaziva nesanicu. Ali npr ne osetim peckanje koje govore da prouzrokuje beta alanin. Meni je pola doza-3/4 dozera xpanda ektra ali jedan prepunjen dozer mi vec puno imao sam cudan osecaj mucnine u stomaku.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2014, 08:46:33 posle podne »

Verovatno si nešto tolerantniji na stimulanse, ništa neobično. U kojim dozama si pio Beta Alanin? Jesi li pio čist kofein?
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2014, 08:00:53 posle podne »

Pozdrav,
Prvi put sam probao NO, za prvi sam uzeo Biotech nitrox i ništa, 2x i ništa.
Onda sam uzeo od Ćaleta Xpand isto 2x i ništa. Jedino prvi put je radio kreatin koji
mi je naduvao stomak i osušio usta ko pesak da sam jeo što je ok.
Od tih stvarčica jedino sam probao beta alanin koji je odličan.
Nije mi jasno kako je moguće da ne radi?! Ako piše da ima kreatin, beta alanin,
arginin, kofein(u dobroj dozi) šta se tačno desi da mene ništa od toga ne pipne?
Ne ide mi u glavu majke mi. Da batalim to i da gruvam samo kreatin?
Ako moram da uzmem 5 dozera da bi nešto osetio onda priča gubi smisao.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 18 upita.