TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 10:05:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Olimp Gain Bolic 6000- iskustva?  (Pročitano 13618 puta)
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #5 poslato: Jul 28, 2017, 01:45:58 posle podne »

Jel imao ko iskustva sa ovim gejnerom? Dobio sam veliko pakovanje kao poklon iz teretane (izgleda im smeta sto sam stalno na dijeti :D )pa me zanima kakav je...naravno kombinovao bih ga sa kreatinom i wheyom....


Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Mart 15, 2014, 02:13:13 posle podne »

hrana koju si nabrojao je generalno ok, e sad pitanje je koliko sve to količinski unosiš.... i koliko kalorija ti je potrebno u toku dana, koliko trošiš itd...  za to bi bilo dobro da znaš vrednost bazalnog metabolizma i potrošnju kalorija na treningu, ostalo je samo okvirno - nagaĂ°anje...

ako i pored "jake" ishrane ne možeš nikako da se ugojiš, onda razumem da ti je potreban gejner... iz naše ponude mogu da ti preporučim Scitec VOlumass 35 npr, koji sadrži nešto više proteina od ostalih gejnera, ima lep sastav.  Ili Super mass gainer koji si već probao.
Sačuvana
Dymatize
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


Work HARD or go HOME!

« Odgovor #3 poslato: Mart 15, 2014, 12:23:19 posle podne »

Pa hteo bih da se ugojim,koristio sam Mutant Mass gainer i Super Mass Gainer i nabacio sam 11 kila za skoro tri meseca,ali sam onda prestao trenirati na vise od pola godine i naravno smrsao sam jako. Sad imam 70kg a visok sam 188cm.  Nema poseban razlog zbog cega zelim taj gainer. Sto se tice ishrane, dorucak obicno ovsene sa mlekom,uzina sejk i neko voce,rucak meso,krompir,pirinac,pasulj...uzina opet isto sejk i neko voce i vecera posle treninga riba,jaja,pirinac,sejk.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Mart 15, 2014, 10:39:13 pre podne »

Ćao!

taj proizvod konkretno nemamo u ponudi, ali vidim da je u pitanju "hardgainer" formula.   

Kakvi su tvoji ciljevi, šta želiš da postigneš?  Da li si do sada koristio nešto od preparata za povećanje telesne težine? Da li postoji neki poseban razlog zbog čega ti je pažnju privukao baš ovaj preparat?
Sačuvana
Dymatize
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


Work HARD or go HOME!

« Odgovor #1 poslato: Mart 15, 2014, 10:25:22 pre podne »

Pozdrav,da li je neko imao iskustva sa navedenim proizvodom,i sta misli o njemu?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.