TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 06:54:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Amino whey  (Pročitano 2903 puta)
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #4 poslato: April 07, 2014, 08:45:16 posle podne »

Pricate o Amino Hydro wheyu od The nutritiona ?

Veceras sam ga kupio,inace brat mi je popio jednu kuiju,sto da kazem whey ko whey,medjutim nije mu se bas ukus svidio (cokolada) pa je sada uzeo nekoh "provjerenijeg" proizvodjaca,medjutim ja sam ga probao i ukus mi nije nimalo los,sasvim solidna cokolada (a pio sam Olimpov,Prostarov whey sa cokoladom,sa njima ga mogu uporediti),a jos ako uzmemo u obzir da sam prethodnih mjeseci pio mjesavinu Wheya i Soje u razmjeri 1:1 takodje Olimpov proizvod (ukus je dosta los,a tek miris,odvratnijeg mirisa u zivotu nisam osjetio),tako da mi sada ovaj Amino dodje kao premija

Sve u svemu,da dobijete Whey koji na 30 gr ima 24 gr proteina,koji kosta 6.500 din. a ima 3,5 kg,dosta visoka cistoca proteina,sastav odlican,bukvalno imate dva mjeseca da pijete po 2 puta dnevno,to je po meni ubjedljivo najbolja i najisplativija kupovina...a zasto je tako jeftino,nemam pojma,vjerovatno sto se proizvodi kod nas (sto nije slucaj sa drugim suplementima)  tj. u Belgiji
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Mart 28, 2014, 11:04:15 posle podne »

Dovoljno je bilo da uradiš pretragu preko proizvoĂ°ača i uštedeo bi mnogo vremena. :)



Dakle, nemamo ga u ponudi, ali slobodno nek podele utiske oni koji su ga koristili.
Sačuvana
isotec1
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2014, 09:27:36 posle podne »

I mene zanima ovaj protein. Ubih se trazeci i nema ga nigde u vasoj internet prodavnici. :P
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2014, 09:16:59 posle podne »

Da li je neko koristio ovaj protein i kakvi su utisci, posto deluje kao isplatljiva varijanta..
Ima 3,5kg i kosta oko 6.500 din.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.