TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:39:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban savet  (Pročitano 7061 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #16 poslato: April 01, 2014, 09:08:12 pre podne »

Da ali ne verujem da daje pumpu snagu izdrzljivost,kad sam napisao da mi daje volju mislio sam na sve ovo i na na sve sto se dobija upotrebom NO-a...ali ako daje rado cu zameniti NO sa kofeinom :)                                                                                 

Ne može se porediti NO i kofein jer je NO mnogo kompleksniji i boljeg sastava.Kofein je isključivo za energiju i kod većine vežbača otklanja na veštački način osećaj umora i to je sve.Pumpa je moguća ali u retkim slučajevima i to nije njegov efekat već samoga vežbača.Od kofeina ti nećeš biti zadovoljan i u to sam siguran.NO jeste skuplji ali ima sem kofeina i dosta drugih veoma korisnih stvari pogotovu ove novije generacije a to su aminokiseline i mnogi drugi stimulansi koji čine trening lakšim i boljim.Probao sam mnogo toga i odgovorno tvrdim da se ova dva suplementa ne mogu porediti.
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #15 poslato: Mart 31, 2014, 11:30:52 posle podne »

Nista onda cu probati tako pa cemo videti kakvi ce biti rezultati...hvala na savetu :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #14 poslato: Mart 31, 2014, 01:39:59 posle podne »

Ja koristim ovaj,evo link :
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-performansi/Stimulanti-na-bazi-kofeina-i-taurina/NI460-High-coffeine-200mg.html
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #13 poslato: Mart 31, 2014, 01:38:17 posle podne »

Vidi to ti nije neki trošak,u odnosu na NO koji kosta skoro 5000din i traje mesec dana ovo kosta 900din i može da ti traje par meseci zato probaj pa ćeš videti.
Pošto prvi put piješ probaj sa 1 tabletom ako te ne radi uzmi dve.
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2014, 01:06:42 posle podne »

Sad si me bacio u razmilsljanje :) Sta mi ti preporucujes koji da uzmem,po koliko tableta da pijem isto dve pre treninga ili manje posto ga nikad nisam pio?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #11 poslato: Mart 31, 2014, 12:56:46 posle podne »

Ja mogu samo da ti kažem da sam posle par meseci korišćenja kofeina(2 tablete)  pre treninga  probao NO i bio jako jako razočaran.Gotovo da nisam ništa osetio od NO-a,čak sam pio i po 4-5 merica Superpumpa i ništa ni da me takne :D
I evo vratio se dobrom jeftinom kofeinu i sve je super...
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #10 poslato: Mart 31, 2014, 12:45:03 posle podne »

Blago tebi ja kad vezbam bez NO-a bukvalno se osecam nemocno u teretani,da li je to zato sto sam mozda navikao na NO posto ga zadnjih par meseci konzumiram stalno pa se mozda organizam i navikao na njega.Zadnjih 15ak dana od kad vezbam i pijem kre-akalyn samo nisam zadovoljan treninzima uopste,nemam motivaciju.Msm ne opadam ja sa kilazama na trenignu i ne gubim na misicnoj masi sve je isto ali ipak nije to to kao sa reaktorom :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #9 poslato: Mart 31, 2014, 12:28:38 posle podne »

Meni daje :D
Milism,ja prirodno imam jako bolesnu pumpu tako da taj efekat NO-a nikad ni ne osetim.Pošto pumpu već imam kofein odradi motivaciju tako da se pojave i snaga i izdržljivost.
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #8 poslato: Mart 31, 2014, 12:21:02 posle podne »

Da ali ne verujem da daje pumpu snagu izdrzljivost,kad sam napisao da mi daje volju mislio sam na sve ovo i na na sve sto se dobija upotrebom NO-a...ali ako daje rado cu zameniti NO sa kofeinom :)                                                                                  
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #7 poslato: Mart 31, 2014, 12:11:05 posle podne »

Što se tiče volje na treningu taj posao odlično radi u kofein a dosta je jeftiniji od NO-a.
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #6 poslato: Mart 31, 2014, 11:25:32 pre podne »

Ne bih voleo da mi spadne misicna masa koju trenutno imam,tih 4-5kg viska koje imam su na stomaku i to mi je cilj da skinem,inace ne jurim neku ne znam kakvu definiciju vise sam od onih koji su za masu,mada i malo definicije nije na odmet :) .
No pijem zato sto mi daje volju na treningu koju nemam nesto specijalno bez njega a whey sam mislio posle treninga da ne bih gubio na misicnoj masi koju sam do sad nabacio i kao zamenu za veceru i da tako pokusam da skinem taj visak i naravno regulisao bih ishranu u toku dana maximalno.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Mart 31, 2014, 09:24:07 pre podne »

Ukoliko se vodi računa oko unosa hidrata to jest prai konstantno ona količina koja samo vama odgovara neće se navući višak vode i može da se radi definicija samo je možda za nekoga ko još nema iskustva to teže.Mogućnost navlačenja vode taa je veća li i ne mora da bude, samo treba voditi računa i biće sve ok.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Mart 31, 2014, 06:36:57 pre podne »

Ne znam koliko je dobra ideja za skidanje kilaze da kombinujes NO,kreatin i whey.
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #3 poslato: Mart 30, 2014, 09:20:41 posle podne »

Pa sto se tice ishrane mogu da kazem da je normalna sa obzirom kako sam se ranije nezdravo hranio...jedem 3-4 puta dnevno,ali u sustini ne vodim bas preterano racuna o ishrani,na poslu jedem sta stignem dok kad sam kuci vodim racuna...izbacio sam hleb slatkise gazirane sokove i slicne stvari.
sad imam oko 100kg,a hteo bih da spustim na nekih 95 sa ovom kombinacijom ako je moguce i promenjenom ishranom naravno :)
a sto se tice vitamina i minerala ne pijem nista,da li bi trebalo i njih da uzmem?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #2 poslato: Mart 30, 2014, 09:10:44 posle podne »

Moj predlog ti je:
No pre treninga a whey sa dekstrozom  i kre-alkalyn posle.
Kakva ti je ishrana,da li si nju sredio kada si se vec odlucio za ovu suplementaciju ?
I da li pijes neki vitamine i minerale ?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 17 upita.