TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396120 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 12, 2024, 04:54:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1353280 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10386 poslato: Januar 07, 2009, 03:59:03 posle podne »

retard jbt hhhhhhhhh
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #10385 poslato: Januar 07, 2009, 03:54:32 posle podne »

ono prvo je fail  :D
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #10384 poslato: Januar 07, 2009, 03:51:38 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=wMPdjt-4ew8


jbt poglej ovo jbem ti boles :D

Nesto slicno ko ona debilna igrica guitar hero :D

http://www.youtube.com/watch?v=Ua3hZXfNZOE Retard :D

Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Nitro
Gost
« Odgovor #10383 poslato: Januar 07, 2009, 03:03:50 posle podne »

hahaha o boze
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10382 poslato: Januar 07, 2009, 02:43:54 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=wMPdjt-4ew8


jbt poglej ovo jbem ti boles :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #10381 poslato: Januar 07, 2009, 02:37:42 posle podne »

Ma silovala ga četa vojnika pa nema snage da se dovuče do kompa :D
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10380 poslato: Januar 07, 2009, 02:25:24 posle podne »

eeee jbt de je on??

ostavio je juche jedan post i nema ga opet


sad kad mi treba nema ga :(
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #10379 poslato: Januar 07, 2009, 02:22:46 posle podne »

Tako je Hans.
I krstaši ubijali u ime Boga, i pravoslavci, jevreji, muslimani... ali ne svi, to što je neko radio sa svojom ludom glavom ne treba sad ceo narod da trpi tu generalizaciju i da kažu ne valja ovaj, onaj...
Da se ogradim opet ja jesam nacionalista ali nisam šovinista, volim svoj narod ali moram da priznam i njegove greške ali isto tako ne mrzim ni Hrvate, niti Muslimane... nevolim samo majmune koji nemaju ljudskosti u sebi a predstavljaju se kao vernici, uzorni članovi društva...

Nego odosmo predaleko...

Čuo sam da je JOJEVTU zatrpala lavina na Zlatiboru :D, ode nam uvaženi GAY aktivista  :'(
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #10378 poslato: Januar 07, 2009, 02:21:45 posle podne »

Kucko :D
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10377 poslato: Januar 07, 2009, 02:21:19 posle podne »

pa i ne treba :D ja sam samo upitao ko je taj lik i ono svi krenuse na mene :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #10376 poslato: Januar 07, 2009, 02:14:12 posle podne »

Koji ste zrakaci, ne pada mi na pamet da citam ovo.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10375 poslato: Januar 07, 2009, 02:07:46 posle podne »

Zato i mnogi ljudi ne veruju u crkvu ako se to tako moze reci, t.j. ne postuju je niti idu redovno u nju, ali veruju u Boga i visu silu, t.j. u pravdu...
Iako cine te "manje" grehove, sto su mozda Biblijom zabranjeni u Hriscanstvu, ne mora da znaci da ne postuju Boga...
Naravno slozio bih se sa tim da se ljudi dele na dobre i lose i to je to...

Ja znam da odem u crkvu, krstim se i poželim dobro svima, zapalim sveću sa poginule drugare, mrtvu sestru, roĂ°ake...
Ceo život mi je koncipiran da trebam biti večiti pesimista i da stalno mračim (imao rak, sestra umrla nepokretna u 8oj godini života, problemi u porodici, bolesti...)
Ali nisam takav, verujem u moja načela i da bi se držao tih načela ne treba mi stražar koji će visiti meni iznad glave i reći tako moraš, većina samo zbog tog strahopoštovanja što će ih neko kad odu na onaj svet kazniti oterati u pakao, poštuje BOGA kao nešto. A ljudi koji su pravični nemaju tog stražara iznad glave jer nemamo razloga za strah jer ne činimo zlo, i jednom rečju to je BOG kome ću se uvek moliti a ustvari to je nešto moje, sastavni deo mene i svakog od nas treba biti Bog.
Ali bitna razlika kod mene je da ja nikada nebi u ime Boga ubijao, klao...činio zlo, zato uvek svoju veru stavljam po strani i ne poistovećujem se sa "vernicima".
Poštujem ljude koji idu u crkvu/dzamiju, koji ne čine zlo, koji ne otperećuju druge i ne nameću svoje mišljenje u fazonu ili si radikalni vernik ili nisi dobar čovek. E takvi ljudi mi se gade.
Pa ljudi kad mi je sestra umrla 1984 godine, pop je rekao cifru od koje se ljudima zavrti u glavi, popovi pedofiličari... to je gamad ali oni pravične popove, njima se divim i poštujem.

Jednom rečju ne širimo ovu temu više jer će svako da tera po svome a ovo je previše kompleksna tema da bi se o njoj razglabalo u ovako ozbiljnoj temi "CAFFE" :)

Vratimo se dobrom starom gey fazonu jer više nego očigledno tu se svi slažemo super :D


bravo bebac
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10374 poslato: Januar 07, 2009, 02:06:47 posle podne »

Zato i mnogi ljudi ne veruju u crkvu ako se to tako moze reci, t.j. ne postuju je niti idu redovno u nju, ali veruju u Boga i visu silu, t.j. u pravdu...
Iako cine te "manje" grehove, sto su mozda Biblijom zabranjeni u Hriscanstvu, ne mora da znaci da ne postuju Boga...
Naravno slozio bih se sa tim da se ljudi dele na dobre i lose i to je to...


to ti je ono,e Ognjene ja te postujem,izvini sto cu ti svaki dan kresati zenu,i pljuvati u lice,ja te postujem ^^ :D

svatas me...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10373 poslato: Januar 07, 2009, 02:05:34 posle podne »

sto oce mi zabrani neko?Naravno da cu da se sprdam jer 99% tih takozvanih vernika nije ni bibliju procitalo,a ja evo 3put CELU,zanimljiv skup mitova i pricica to je sve...



i gde pise da je pravoslavna drzava?znaci madjari ili neznam muslimani nisu jednaki sa tkzv pravoslavcima? da ste vi pravi pravoslavci postovali biste nesto sto pise u onoj knjizici,a svakodnevno krsite te zapovesti,od mrznje,laganja do preljube i idolisanja,tako da nemoj meni kenjati o necemu dok sam ne pocnes postovati pravila koja si sam sebi,HRISCANINE,zacrtao,jer ne vidim u cemu je neko iole veci pravoslavac od mene kad nista ne postuje ;)

Pravoslavlje nije direktno vezano za bibliju, mi tumacimo bibliju... Dzabe kad neko procita bibliju i kaze odo da palim badnjak na sred ulice i da cirkam pelinkovac ali necu jesti meso do dvanes' ali posle hehee... Tako dosta ljudi, poste i napijaju se za vreme posta, alO Bre - odricanje od zadovoljstava, to mi se nesvidja od ovdasnjih pravoslavaca nekada tumace sve bukvalno a nekada onako po volji kako im zatreba. Nije fora citati bibliju nego se ponasati kao hriscanin pa onda kao pravoslavac, sto je u sustini isto kao posten i dobar ateista ili agnostiki, samo mi verujemo da nas je Bog stvorio i sve dao, a ovi drugi ne znaju kako su nastali i odakle sve ovo.

@Hans: Madjari su nacija, Muslimani religija.
@Ostali: Hristos se rodi, sretan bozic.
@Hakeri: cizoB naterS - ovo je enkriptovana hakerska poruka. :P




ok nisam ni rekao da su madjari religija,ja tebe pitam da li su katolici i muslimani manje vredni posto je drzava pravoslavna,a ne drzava svih naroda i ljudi u njoj?

Koji drugi? Jel su budisti i hinduisti budale?Da li je normalno sto hriscanska crkva ima hiljade,da hiljade,podgrupa??Samo se deliti deliti,i onda evo ga bozic e taj dan cemo ziveti u miru,a ostalih 364 cemo ratovati,jebati tudje zene,voleti sportiste kao bogove,lagati,krasti,varati...znaci moje pitanje je zasto se neko naziva dobrim ili bilo kakvim hriscaninom ako svaki dan krsi neko pravilo koje pise u bibliji? ( inache te zapovesti su DIREKTNO preuzete iz Egipatske politeistichke religije,identicne zapovesti,kao i gomila drugih slicnosti...ustvari jedina razlika izmedju hriscanstva i egipatskih bogova je u veku kada su "dosli" medj nas :D )


Izgleda da mi jos nismo naucili pouke onog starog pisma,i mozda najbitniju prichu o bratoubistvu,a vi pricate o miru i ko zna chemu...ajd pliiiiz

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10372 poslato: Januar 07, 2009, 01:58:27 posle podne »




i gde pise da je pravoslavna drzava?znaci madjari ili neznam muslimani nisu jednaki sa tkzv pravoslavcima? da ste vi pravi pravoslavci postovali biste nesto sto pise u onoj knjizici,a svakodnevno krsite te zapovesti,od mrznje,laganja do preljube i idolisanja,tako da nemoj meni kenjati o necemu dok sam ne pocnes postovati pravila koja si sam sebi,HRISCANINE,zacrtao,jer ne vidim u cemu je neko iole veci pravoslavac od mene kad nista ne postuje ;)


@Hans: Madjari su nacija, Muslimani religija.
@Ostali: Hristos se rodi, sretan bozic.






hahahahahahhaha covek samo tebi nije cestitao bozic .. koji si fail majke mi :D

brate hans jeste ljudi su govna ljudi ne kontaju ... PA ? ima 2% dojaja ljudi nemoj sve redukovati na isti nivo daj malo respecta ...

aj MOLIM TE DAJ NEKI NASH RAT KOJI SMO MI IZAZVALI U IME CRKVE ... ne seri majke ti ....te fore krstashki ratovi i to ... da Toooo je bash oko religije bilo nije oko teritorije i faking para ... pa jbt nisi debil kontash da bi doslo tu do rata i da su svi iste vere bili samo bi se nashao drugi razlog ...

to neposhtovanje stvari .. pa faking isus nije poshtovao sve do kraja .. thats just being human ... razumesh .. . radi se o tome da pokushavash svaki dan da budesh bolji covek nego shto si bio juche .. jbg  matori nemozesh mi reci da taj shto lomi pelin na -10 pored badnjaka i slusha dina merlina svesno radi to .. pa naravno da ne vidi u chemu je njegov fail i da vecina ,,pravoslavaca '' nije 3 puta videla bibliju ni na slici ... shto opet ne znachi da su svi isti ....


e da i ako je for the lolz naravno da je sprdnja ne dozvoljena nego pozeljna :D
shto vishe towarenja hatovanja i lolza u narednoj godini i sve ce biti dojaja biliv mi :D

pa sto d ami cestita,ja ne verujem u fiktivne likove,niko mi ne cestita rodjenje toma i dzerija ;)

kao sto rekoh,citaj istoriju majmune a ne forchen :D

neki nash rat hmmm

1.Arhiepiskopija poziva na "ujedinjenje" "srpskih" teritorija,i ete ga senjor dushan is too happy to oblige,jos i plemici svi srecni sto ce biti sirenja vere ( a jebe im se,oce ljudi jos zemlje)

2.Na ratovanje sa "bezboznim" turcima (veoma tolerantno)

3.Incident u macvi u 15 veku kada su popovi (njih 17) ubili dva turska trgovca u Sent Anderiji

ovo je onako iz prve ruke oko ratobornosti crkve,naravno ima i pre ovoga i kod ranijih Nemanjica i njihovog uskog odnosa sa nasom crkvom ali o tome kad se podsetim tacnih info,necu da pisem napamet datume,imena ljudi i sl.

ne pozivaj se na moju majku,i ne govori da serem

NE nikako nismo samo mi,svi su govna to i pricam da me pogresno ne razumete


isus nije chovek,on je fiktivni lik,personifikacija sunca and thats it! Ne znam zasto prihvatati Grchke bogove kao mit a isusa kao realnog choveka,iako ne postoji nijedan istorijski zapis (oism da se na par mesta pomnije rech Hrist,ali ne u kontekstu imena nego sa znacenjem IZABRANI) a proroka je u to doba bilo ko pleve,lako je moglo da se desi da pratimo ucenja Bar-Kokbe ili nekog drugog pre i post proroka



ja samo odgovaram argumentima,ne siirm temu

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 12 upita.