TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396117 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 11:03:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1352969 puta)
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #11571 poslato: Septembar 21, 2009, 02:11:30 posle podne »

Ja sam ipak za to da se izlemaju malo jer zlo samo batina moze da istera!Setimo se "crne reke"tamo su popovi bili ove narkomane i onda je to neko prijavio i normalno "demokratija"je to zabranila.A roditelji tih narkomana placu i mole da se ponovo pokrene "crna reka"jer je bilo vise napretka nego na ovim klinikama za odvikavanje.

Ps:to je samo moj stav!
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #11570 poslato: Septembar 21, 2009, 02:05:58 posle podne »

Ja sam se zgranula kada sam cula da 200 pandura samo iz KS-a moraju da krenu u BG zbog njihove gluposti i svega.A gde su drugi gradovi,svi ti troskovi i sve da bi oni samo proparadirali i promovisali to sto oni rade...aman,pa to je katastrofa

Ja nemam nista protiv njih niti sam za to da se biju i maltretiraju,ali oni sami traze djavola.Cak sam imala par situacija da su me ribe startovale,i to je njihovo pravo,mislim da pokusaju OK.Fino sam ih odbila kao sto bih i tipa za kojeg nisam zainteresovana,bez psovki i agresija...Ali bas da paradiraju i promovisu kao da jo to sad nesto normalnije nego biti hetero,i po cenu tolkiih rizika i troskova,pa stvarno je to bolesno totalno...
Sačuvana
Be Happy!!!
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #11569 poslato: Septembar 20, 2009, 10:36:47 posle podne »

Pravi ugrozeni ljudi su INVALIDI i njima treba pomoci da ostvare svojA PRAVA.. a ne trositi hiljade evra na obezbedjenje sexualno devijantnih likova koji cak nisu ni UGROZENI vec traze paznju...

Dobili su THE DICK !! :D

Ti si u 1389? Ili ih samo podrzavas?
Gore jasno pise kakav je moj stav a nisam spominjao doticnu grupu.. Ne poznajem njihov rad
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #11568 poslato: Septembar 20, 2009, 05:24:05 posle podne »

A gde lezi problem u vezi 1389?

Nigde, super su oni, sa vremena na vreme idem na njihov sajt da citam humoristicke tekstove kojei tamo kace.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #11567 poslato: Septembar 20, 2009, 05:04:07 posle podne »

A gde lezi problem u vezi 1389?
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #11566 poslato: Septembar 20, 2009, 04:43:04 posle podne »

Pravi ugrozeni ljudi su INVALIDI i njima treba pomoci da ostvare svojA PRAVA.. a ne trositi hiljade evra na obezbedjenje sexualno devijantnih likova koji cak nisu ni UGROZENI vec traze paznju...

Dobili su THE DICK !! :D

Ti si u 1389? Ili ih samo podrzavas?
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #11565 poslato: Septembar 20, 2009, 03:36:23 posle podne »

Pravi ugrozeni ljudi su INVALIDI i njima treba pomoci da ostvare svojA PRAVA.. a ne trositi hiljade evra na obezbedjenje sexualno devijantnih likova koji cak nisu ni UGROZENI vec traze paznju...

Dobili su THE DICK !! :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11564 poslato: Septembar 19, 2009, 08:37:17 posle podne »

Ma da, a i sta bre oni to hoce da promovisu, neku diskriminaciju, kao ugnjetavani su i muceni jadni od nas divljaka??? Pa kada ste zadnji put culi da je neki gey pretucen samo zato sto je gey? Ja iskreno NIKADA osim na proslom pokusaju parade srama... Znaci zakljucak je da oni zele da promovisu svoju bolest i da zarazavaju sto vise normalnih ljudi sa time kako je to normalno, a kako smo mi nenormalni... Ja iskreno nemam ama bas nista protiv njih, niti mi smetaju niti ih primecujem, niti bi ih ikada tukao bez razloga, ali da mlada deca gledaju te budale kako paradiraju i kako je to "normalno", i da promovisu svoje sexualno opredeljenje kao normalno, e protiv toga vala imam mnogo razloga da budem protiv i tada bih ih i ja tukao!!! Posle ovoga danas mislim da je svima jasno sta su ustvari hteli...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
nickey
Gost
« Odgovor #11563 poslato: Septembar 19, 2009, 06:16:36 posle podne »

Pazi, te geycine su stvarno bezobrazne. Ljudi im ponude lokaciju gde ih mogu nekako zastititi od teskog prebijanja i lomljenja grada bez ikakve potrebe, ali ne, oni bi u centru pa u centru... Znaci, nije problem u paradi i odrzavanju iste, vec u tome sto oni zele da to promovisu

Slazem se, sledece godine im treba zabraniti tu "paradu" samo zato sto su ove godine otkazali jer je njima ispod casti mala parada ili paradiranje ispred skupstine?  Pa Cavic slavi medalju ispred skupstine, a on je po meni 1000000 puta bitniji od šačice homosekualca.

Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #11562 poslato: Septembar 19, 2009, 05:47:42 posle podne »

Ja ne znam koji k...c oni oce ? ( Mislim znam koji oce al' tako se kaze  ;D) Jbt, oce da promovisu svoje neprirodno opredjeljenje, i ponose se sa tim  ??? Umjesto da se stide zbog toga, da ne izlaze iz misje rupe oni ovako...
Sačuvana
I don't give a fuck
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11561 poslato: Septembar 19, 2009, 05:36:03 posle podne »

Pazi, te geycine su stvarno bezobrazne. Ljudi im ponude lokaciju gde ih mogu nekako zastititi od teskog prebijanja i lomljenja grada bez ikakve potrebe, ali ne, oni bi u centru pa u centru... Znaci, nije problem u paradi i odrzavanju iste, vec u tome sto oni zele da to promovisu i da sire na normalne ljude kako je nenormalna stvar normalna i da smo mi divljaci ustvari, a oni ustvari normalni ljudi  :) Bolestine... Ma trebali su da je odrze, da im polome kosti i da se vise nikad ne sete da organizuju takve budalastine jer im nije cilj odrzavanje vec propagiranje i promovisanje...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #11560 poslato: Septembar 19, 2009, 05:20:57 posle podne »

I da, ipak nece biti odrzana GAY parada u BG !!!! TAKO JE, bar 1 glupost da nas zaobidje !!!
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #11559 poslato: Septembar 14, 2009, 03:38:26 posle podne »

nema online  , mozda na pinnacle mada tesko ili na bet365
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #11558 poslato: Septembar 14, 2009, 03:33:05 posle podne »

U Srbiji tesko mozes da naplatis ako dobijes na online kladjenje.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #11557 poslato: Septembar 14, 2009, 03:31:17 posle podne »

Ima onnline
Sačuvana
Stranice: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 13 upita.