TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396116 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 05:45:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1352880 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11946 poslato: Jun 19, 2010, 07:51:43 posle podne »

Klajn je u svojoj knjizi "Jezik oko nas" zaključio da ne postoji naziv. Dakle, mora se ići sa standardnim "stanovnik/fudbaler Obale Slonovače". Ne može se izvesti etnik od Obale Slonovače. Ne samo u ovom slučaju, uglavnom se kod svih višečlanih naziva država izbegava graĂ°enje etnika.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #11945 poslato: Jun 19, 2010, 07:18:58 posle podne »

Pa, taj link je DHEA ostavio par postova ranije.

haha nisam video, ostao mi je caffe otvoren u mozilli pa nisam video nove postove :P undergang ftw!


EDIT: Roberte kako se zovu stanovnici Obale Slonovace? To me je pre neki dan drug pitao i nisma mogao da smislim.  :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #11944 poslato: Jun 19, 2010, 06:26:31 posle podne »

Šta je Antić rekao našem timu posle pobede nad nemačkom?

- Svaka čast momci! Uradili ste nezamislivo! Ipak, ovaj put nećemo ići na tradicionalnu picu posle meča jer sam se kladio na Nemce.
:D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11943 poslato: Jun 19, 2010, 06:24:46 posle podne »

Pa, taj link je DHEA ostavio par postova ranije.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #11942 poslato: Jun 19, 2010, 06:21:01 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=9o_I-pbhojU&feature=player_embedded

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11941 poslato: Jun 19, 2010, 06:18:50 posle podne »

Čini mi se da nas ta taktika prati jako, jako dugo. Od kako pratim fudbal, Srbi se uvek zatvore kad imaju voĂ°stvo, a naročito kad igramo protiv jačih ekipa. Ima to veze sa mentalitetom. I onda se pojedemo živi kad branimo rezultat 30 min a onda primimo gol pred sam kraj meča. :D

Inače, ja zaista volim nemački stil igre i mentalitet. Bilo da pobeĂ°uju ili gube, uvek igraju čvrsto, napadački i disciplinovano.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #11940 poslato: Jun 19, 2010, 05:52:01 posle podne »

...

TakoĂ°e se moramo zabrinuti i oko toga što su nam Nemci nekih 15-20 min objašnjavali kako se igra sa igračem manje, i izgledalo je kao da mi imamo manjak na terenu. Srce mi je stajalo svaki put kad su onako lagano dolazili do našeg šesnaesterca. ...


A šta očekivati kad nas je "onaj" odmah bacio u bunker - čim smo dali gol. Umesto da ih stisnemo, imaju igrača manje i da nastavimo po istom receptu (kao od početka) koji je radio... NE! dali smo gol i sad samo treba da se štekamo da proĂ°e vreme.
Nema šta... taktika!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11939 poslato: Jun 19, 2010, 05:13:09 posle podne »

DHEA, ne zadiri mi u ozbiljan hobi - pravopis i gramatika naseg jezika. :)

"Australci" je nepostojeći oblik. Važi samo "Australijanci". "Australci" se čuje ponekad ali, kao što rekoh, nepravilan je oblik.
Kod naziva stanovnika Gane, ispravno je i ravnopravno su u upotrebi "Ganci", kao i "Ganjani".

P.S. Uvek se pozivam na Pravopis srpskog jezika Pešikana, Jerkovića i Pižurice.
« Poslednja izmena: Jun 19, 2010, 05:49:23 posle podne od strane Robert » Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #11938 poslato: Jun 19, 2010, 04:42:57 posle podne »

Роберте, не могу да се сетим временски, али повела се једном прича око тога и колико се сећам, једна компетентна особа рече да може и аустралци и аустралијанци, али исто тако становник (фудбалер) Гане никако не може бити ГАНЦИ, као што малопре рече Аца у преносу... Човек је краљ...  :D :D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11937 poslato: Jun 19, 2010, 04:19:24 posle podne »

Kako smorio ovaj komentator dok Australijance non stop oslovljava sa AUSTRALCI.

Pitam se onda kako li naziva ljude iz Austrije. :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11936 poslato: Jun 19, 2010, 04:04:14 posle podne »

Ajoj, non stop menjaju sinhronizaciju a video ostaje isti. :D Dobro su i sada odradili ali meni je najjača sinhronizacija bila za Kecmana i njegovu trojku protiv Cibone na 6 desetinki pre kraja. :)
« Poslednja izmena: Jun 19, 2010, 04:17:48 posle podne od strane Robert » Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #11935 poslato: Jun 19, 2010, 03:58:35 posle podne »

Утисци се још нису слегли, а спрдња већ почела...  :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=9o_I-pbhojU

А сад гледам Гана - Аустралија и некако ми се у глави врти реченица из једне, морам признати одличне представе: "Италијани су сисе,..."
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11934 poslato: Jun 19, 2010, 01:24:27 posle podne »

Da, Kuzmanović, nego ja sam greškom napisao Luković. Baš to - šta je s mozgom?! Da li su i o čemu razmišljali u tim trenucima?!

Još nisam čuo ni jednu izjavu od njih povodom tog slučaja. Ne priča se ništa o tome, a direktno su mogli da utiču na naše ispadanje posle grupnog dela. Mislim, dajte, ljudi, da se borimo protiv rivala na terenu a ne još da sami sebe pobeĂ°ujemo. Malo je ekipa koje sebi mogu da priušte takav kiks, ako uopšte i postoji neka.

TakoĂ°e se moramo zabrinuti i oko toga što su nam Nemci nekih 15-20 min objašnjavali kako se igra sa igračem manje, i izgledalo je kao da mi imamo manjak na terenu. Srce mi je stajalo svaki put kad su onako lagano dolazili do našeg šesnaesterca. A kad je bio penal, bio sam 100 posto siguran da primamo gol i da tu počinje naš brodolom.
Još jednom, hvala Stojkoviću što nas je spasio. Nakon toga su Nemci nekako "pali", a mi smo još mogli i da povećamo voĂ°stvo. Mozda i bolje što nismo jer bismo pomislili da smo mnogo jaki, a ja se nadam da nas Kenguri ne spuste na zemlju.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #11933 poslato: Jun 19, 2010, 11:26:11 pre podne »

Роберте, Видић и Кузмановић су играли рукуом, а Луковић је на кретенски начин добио други жути... Најгоре у целој причи што су Видић и Кузмановић професионалци, а не неки аматери из ове наше бетон лиге... Оно, шта је с мозгом?!  ::)

nickey - што се Жиге тиче, момак има неких других проблема, како кондиционих, тако и генетских... ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #11932 poslato: Jun 19, 2010, 10:40:27 pre podne »

Jos uvek ne mogu da verujem da smo pobedili i veoma mi je drago.Samo ne znam sta se to desava sa nasim igracima i zasto uvek neko igra rukom.

Pa jbg... Ustvari, svi su oni hteli da igraju košarku. :P
Sačuvana
Stranice: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.281 sekundi sa 19 upita.