TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396116 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 08:32:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1352919 puta)
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #3396 poslato: Maj 18, 2008, 06:35:46 posle podne »

Homo crew. . . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #3395 poslato: Maj 18, 2008, 06:33:39 posle podne »

Ma nema to veze s a znanjem bre :D govorim o cistoj Logici,svacas me??Da ne pominjem kolko sam napaljeniji bio dok sam klen pio :D Pitajte i mikija :D

Brate....neverujem :D :D :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #3394 poslato: Maj 18, 2008, 06:25:33 posle podne »

Ono sto si mi dao je specijalizacija za ruku tako da necu raditi taj program, iako sam pokupio jednu super foru koju cu primenjivati u svom programu, tj princip PR intervala, pa da vidimo kako to radi.


Inace ovo za aspirin i vitamnin c je odlicna fora, nevezano za gubljenje masti nego inace za cirkulaciju i pumpu.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3393 poslato: Maj 18, 2008, 06:18:45 posle podne »

Vidjecemo,ma cisto da probam,a i mogo bih da dodjem na nekih 10% pa da samo cepam cisto nadalje ko sto sam planirao...mada glupo je mozda uzimati buduci da ja ne radim kardio uopste
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #3392 poslato: Maj 18, 2008, 06:16:56 posle podne »

Probaj efedrin, razvaljuje receptore na drugaciji nacin nego clen, ako dobor znam, pogadja i alfa 2 receptore za razliku od clena.


E da, probaj ubaciti aspirin pre jakih treninga, to sam procitao u ovoj knizi sto si mi dao, dobra je fora za aspirin.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3391 poslato: Maj 18, 2008, 06:10:12 posle podne »

ma neka,ja sam ionako resio sve da probam da mogu iz iskustva da pricam dobre/lose strane necega :) ko nza,mozda i efedrin pane :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #3390 poslato: Maj 18, 2008, 06:08:58 posle podne »

Ma nece ti biti nista od clena, vrlo verovatno. Pazi istrazivanja su radjena na zivotinjama, i to u dosta vecim dozama od onih koje mi koristimo. Sto je jos bitnije, beta 2 receptori se razlikuju izmedju krava, konja i ljudi, drugacije ljudi reaguju.


Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3389 poslato: Maj 18, 2008, 06:07:28 posle podne »

meh,ja sam vec rekao da me zdravlje najn interesira :D


pa daj reci bar o cemu s eradi,tj na koju foru klen utice na potenciju,testo sta vec?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #3388 poslato: Maj 18, 2008, 06:06:07 posle podne »

LJudi, evo vako, ne lupam gluposti, samo sam naveo da sam video jednu takvu raspravu. I nije neki idiot to napisao, nego covek cije znanje na ovu temu cenim. Ali sad nikako ne mogu pronaci to. Ponavljam nije mainstrem, vecina istrazivanja ne govori nista o tome. Mnogo je veci problem srce i uvecenje sranog misica od clena. . .

Bolje mi deluje efedrin.

Najbolje mi deluje yohimbine hcl, e to je vec prava stvar.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3387 poslato: Maj 18, 2008, 05:49:22 posle podne »

Cekamo da  dodje Jojevta,on se razume u farmakologiju :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3386 poslato: Maj 18, 2008, 05:48:44 posle podne »

Ma nema to veze s a znanjem bre :D govorim o cistoj Logici,svacas me??Da ne pominjem kolko sam napaljeniji bio dok sam klen pio :D Pitajte i mikija :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #3385 poslato: Maj 18, 2008, 05:46:41 posle podne »

a ti si upravo sada dipl,farmaceut,doktor i sve.

Sasvim se slazem da si s obzirom da nisi po struci ili ne uchis za doktora ili farmaceuta SKUPIO zavidno znanje, ali ne treba josh tako olako da zakljucujes stvari  . . . Ja bih sacekao Beka_S-ino misljenje, Nelletovo i Danijelino . . .

Razumem te ja inache, nema sastojke koji bi po zdravoj logici uticali na plodnost ali ipak . . .
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3384 poslato: Maj 18, 2008, 05:42:43 posle podne »

Bolje nam prichaj za klenbuterol i njegovu vezu sa pravljenje dece, jel sam i ja planirao da uzmem, ali sam sad malo sustao.


ako klen utice na plodnost,ima jedno stotinak ljudi koje znam da nece moci da prave decu :D aman bre jel imate mozak...razmislite malo...pogledas sastav klena...pa nacin na koji deluje, na sta itd...Jel menja gene??NE!Jel utice na proizvodnju testa??NE! Jel utice na proizvodnju spermatozoida??NE!...case closed...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #3383 poslato: Maj 18, 2008, 05:38:52 posle podne »

Bolje nam prichaj za klenbuterol i njegovu vezu sa pravljenje dece, jel sam i ja planirao da uzmem, ali sam sad malo sustao.
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #3382 poslato: Maj 18, 2008, 05:38:35 posle podne »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTRRRRRRRRRRRR poludecu :o :o :o :o :o :o
Sačuvana
Stranice: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.13 sekundi sa 18 upita.