TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396116 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 08:01:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 614 615 [616] 617 618 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1352909 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #5901 poslato: Septembar 25, 2008, 07:14:49 posle podne »

I ja neznam kako mozes da se dicis tim *nazi* fazonom kad znas da su oni ubijali i kasapili nas narod?? znaci da si jedan od njih ili ne? jel to znaci da si protev ovog naroda? protiv svog naroda i zemlje u kojoj zivis?? jel to znaci da si protiv samoga SEBE!!!?!

jel znas ko radi protiv samog sebe? NIKO!!? sem mazohista i umno poremecenih osoba!


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahah do jaaj :D

Teh MiCkEy says:
eto 1:1       h
 eto jeste 1:1 majmune :D

al nazi kao ideja ne kao firer i nemci mamune :D

a kao ideja nacizam :D  je plemenita i fantasticha :D ..

yep, unistiti ono sto ti smeta dada radi prosperiteta svog naroda,jos je platon imao tu plemenitu ideju ;D

pa taj covek je imao brdo ideja ... neke ok neke chista glupost sa danashnjeg stanovnishtva ... i morash imati na umu da je on naravno smatrao svoj narod uzveshenim i boljim  a ostali su bili varvari .. kao stoka .. ako ti smatrash sve ostale narode na ovom svetu nizom rasom .. then mate u have a problem :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5900 poslato: Septembar 25, 2008, 07:13:50 posle podne »

Nevolim ni nazi kao ideju.... i sta tu ima da se voli.... kao bela rasa ovo-ono...gazi nigere i crnce?
Ne kontam? koja ideja ti se svidja?

sve su to deca bozija
NEVERNICI GORITE U PAKLU!!!


ahahahahahahahahhahaha aman sdosta stavi ssmajli pomisliceneko da si ozbiljan majmnune :DDDDDDD

off: vidim da nisi upoznat sa nekim osnovama,nigde s ene pominju crnci u tom kontekstu u toj knjizi :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #5899 poslato: Septembar 25, 2008, 07:12:09 posle podne »

Nevolim ni nazi kao ideju.... i sta tu ima da se voli.... kao bela rasa ovo-ono...gazi nigere i cigane?
Ne kontam? koja ideja ti se svidja?

sve su to deca bozija
NEVERNICI GORITE U PAKLU!!!
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5898 poslato: Septembar 25, 2008, 07:11:02 posle podne »

I ja neznam kako mozes da se dicis tim *nazi* fazonom kad znas da su oni ubijali i kasapili nas narod?? znaci da si jedan od njih ili ne? jel to znaci da si protev ovog naroda? protiv svog naroda i zemlje u kojoj zivis?? jel to znaci da si protiv samoga SEBE!!!?!

jel znas ko radi protiv samog sebe? NIKO!!? sem mazohista i umno poremecenih osoba!


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahah do jaaj :D

Teh MiCkEy says:
eto 1:1       h
 eto jeste 1:1 majmune :D

al nazi kao ideja ne kao firer i nemci mamune :D

a kao ideja nacizam :D  je plemenita i fantasticha :D ..

yep, unistiti ono sto ti smeta dada radi prosperiteta svog naroda,jos je platon imao tu plemenitu ideju ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #5897 poslato: Septembar 25, 2008, 07:10:02 posle podne »

I ja neznam kako mozes da se dicis tim *nazi* fazonom kad znas da su oni ubijali i kasapili nas narod?? znaci da si jedan od njih ili ne? jel to znaci da si protev ovog naroda? protiv svog naroda i zemlje u kojoj zivis?? jel to znaci da si protiv samoga SEBE!!!?!

jel znas ko radi protiv samog sebe? NIKO!!? sem mazohista i umno poremecenih osoba!


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahah do jaaj :D

Teh MiCkEy says:
eto 1:1       h
 eto jeste 1:1 majmune :D

al nazi kao ideja ne kao firer i nemci mamune :D

a kao ideja nacizam :D  je plemenita i fantasticha :D ..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5896 poslato: Septembar 25, 2008, 07:08:36 posle podne »

I ja neznam kako mozes da se dicis tim *nazi* fazonom kad znas da su oni ubijali i kasapili nas narod?? znaci da si jedan od njih ili ne? jel to znaci da si protev ovog naroda? protiv svog naroda i zemlje u kojoj zivis?? jel to znaci da si protiv samoga SEBE!!!?!

jel znas ko radi protiv samog sebe? NIKO!!? sem mazohista i umno poremecenih osoba!


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahah do jaaj :D

Teh MiCkEy says:
eto 1:1       h
 eto jeste 1:1 majmune :D

al nazi kao ideja ne kao firer i nemci mamune :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #5895 poslato: Septembar 25, 2008, 07:08:16 posle podne »

evo sada radish ono shto je on tebi ... za neke fake toware koji sluze samo da provociraju masu se towarite medjusobno .. such inteligence ... BRAVO !! :D

mada miki .. deca .. uh ://  pakao 4sure :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #5894 poslato: Septembar 25, 2008, 07:06:19 posle podne »

I ja neznam kako mozes da se dicis tim *nazi* fazonom kad znas da su oni ubijali i kasapili nas narod?? znaci da si jedan od njih ili ne? jel to znaci da si protev ovog naroda? protiv svog naroda i zemlje u kojoj zivis?? jel to znaci da si protiv samoga SEBE!!!?!

jel znas ko radi protiv samog sebe? NIKO!!? sem mazohista i umno poremecenih osoba!
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5893 poslato: Septembar 25, 2008, 07:05:18 posle podne »

A ako neko nije vernik i ne veruje u boga i kaze da on ne postoji kakva je on to osoba?

MORALNO POSRNULA....ETO KAKVA!!!

U OGNJU CETE GORETI! SVI SVE SVAKI!

cut ti pope pope eto :D

dada pijanica,naci i vernik :D

da da ...sad je josh i pedofil .. OMG jedna stvar su /b/ fore i towari i namerni hateovi i autohateovi .. a druga je realnost ..  :// plz no religion .. i ovako je zajebana tema ;D

pa lupa,nije on vernik :D ako jeste ode u PAKO zbog dece :D AUTORELIGIOUS BATE MATE!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #5892 poslato: Septembar 25, 2008, 07:03:21 posle podne »

A ako neko nije vernik i ne veruje u boga i kaze da on ne postoji kakva je on to osoba?

MORALNO POSRNULA....ETO KAKVA!!!

U OGNJU CETE GORETI! SVI SVE SVAKI!

cut ti pope pope eto :D

dada pijanica,naci i vernik :D

da da ...sad je josh i pedofil .. OMG jedna stvar su /b/ fore i towari i namerni hateovi i autohateovi .. a druga je realnost ..  :// plz no religion .. i ovako je zajebana tema ;D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5891 poslato: Septembar 25, 2008, 07:01:50 posle podne »

A ako neko nije vernik i ne veruje u boga i kaze da on ne postoji kakva je on to osoba?

MORALNO POSRNULA....ETO KAKVA!!!

U OGNJU CETE GORETI! SVI SVE SVAKI!

cut ti pope pope eto :D

dada pijanica,naci i vernik :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #5890 poslato: Septembar 25, 2008, 06:58:59 posle podne »

A ako neko nije vernik i ne veruje u boga i kaze da on ne postoji kakva je on to osoba?

MORALNO POSRNULA....ETO KAKVA!!!

MIKI NEMOJ O RELIGIJI!!!!11 znachi niko josh nikad nije pobedio u tim raspravama ;D  samo iz tog razloga .. na stranu to shto se slazem sa tobom
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #5889 poslato: Septembar 25, 2008, 06:58:16 posle podne »

jedan stvar je MORA a druga ZELI .. imash razlike ... ja pricham o ovima shto zele .. :D jedna stvar je da odesh i pijesh pivo sa drugarima dok gledash ligu shampiona npr (namerno sam uzeo jebeni klishe )  a druga je da neobrijan sa cirozom jetre sedish ispred radnje sa 60 godina i pijesh pivo na -20 ... jel vidish razliku ??? a  oba sluchaja mozesh redukovati na situaciju : covek pije pivo ... kontext je u pitanju1
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #5888 poslato: Septembar 25, 2008, 06:57:16 posle podne »

A ako neko nije vernik i ne veruje u boga i kaze da on ne postoji kakva je on to osoba?

MORALNO POSRNULA....ETO KAKVA!!!
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5887 poslato: Septembar 25, 2008, 06:53:31 posle podne »

To je kao d akzem sve zene su kurve,sto znaci da sam svima opsovao mater,sestru,babu :D pa vi samo vredjajte

brate zandari su posebna pricha ... bolesno ... :// i ne nikako nije isto ... stvar izbora(mentalnog stanja ) da li cesh postati zandar ili jebeni prashinar shto je godinu dana mladji od mene i izderava mi se i trazi mi lichnu kartu (a ja se samo smejem .. onako u lice )  ili debela rapala kornjacha u oklopu od 100 kila koji je zreo za malo anger-managementa i ustao ujutru sa bloodlustom .. ne pravdam huligane i svestan sam shta bi bilo da kad ne bi postojali panduri .. ali to shto su oni manje zlo ne znachi da su dobri .. i dalje su zlo ... i da .. generalizacije ne piju vodu .. ne polazim od toga .. ali ogromna vecina su dementi kojima treba pucati u noge

jel to uljucuje SVE pandure? menjajte onda izjave,jedino zasta ja mogu da kazem sve je da SVI narkomani i pederi trebaju pod noz...


da ne pominjem i d ati ustanes sa blodlustom i bez razloga krenes d ahejtujes ljude,svako ima svoj dan...

zashto narkomane sve pod noz ... ???  shta god radio sebi radi .. mene ne zanima .. nek se overi koliko hoce puta .. ali da ne nabrajam neke dojaja narkomane ...  svestan si i ti toga ... shta se tebi sve kvalifikuje pod drogu ?

ma nek su dojaja,imas i do jaja pedere...ako oces da iskorenis problem e tu generalizacija dobro dodje...setimo se  40'ih ;D

marihuana DADA i to racunam u narkomane...ustvari narkomanima bih dao 1 sansu da ostave,a dilere narkotika bih odmah pod noz,izvinjavam se

inkvizicija .... izvini nisam te prepoznao :D brate a alkohol ?? shto je to bolje ? ne razumem :D jedino je drushtveno prihvacenije ... droga je relativno new stuff .. ali nishta nije opasnija od alkohola .. a CIGARE ? .. wtf :D   MA CEO SVET POD NOZ :D

uh pushache bih tako natenane gazio...kad mi kazu e pa cigare su legalne,imam pravo d ati dunem dim u facu ako ocu! alkohol jos gori,vise ih umre od alk neg od ratova...uveo bih strogu regulativu na alk posto u odredjenim kolicinama cak ima beneficije ali cigare najn


pa znachi slazesh se ... CEO SVET POD NOZ ... OSTANE VAS 1000 freekova i to je to :D ...  ma radi se samo u tome da nadjesh pravu meru .. kad smo kod poroka ... to da zaobidjesh sve je mnogo lakshe nego da kontrolishesh sebe i umereno postupash .. IMHO

jel ti umereno postupas sa alkoholom?
Jel normalno morati se napiti da bi se dobro proveo?

Jel nekom zivot toliko tuzan da mora da se napija svaki vikend da bi mu bilo lepo?ili da se fiksa?

ne ... zashto bi morao da se napijem ... :/ postupam umereno u smislu ne kontrolishe on mene nego ja njega ...

dada secam s eogijevog rodjendana i kad je neko gadjao ljude na ulici sokovima i raznim stvarima :D vazno da je kontrola tu :D  OWNED!

ehhhmmmm ne pricham o tome ... radio sam i MNOOOOGO gore stvari od toga ... :// :D  pricham o tome da se iskontrolishem da li da pijem ili ne ...   nismo mislili na istu kontrolu ... nekad bash i pijem da bih izgubio kontrolu .. :D pricham ti o izmenjenom stanju svesti .. nekom je dojaja kad ga dop spusti nekom je dojaja kad ga E vozi neko voli alkohol itd ... choose your weapon

pa o tome ti pricam,ako neko mora da uzme dop d aga spusti,on nije uravnotezena osoba!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 614 615 [616] 617 618 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 13 upita.