TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 02:29:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 572 573 [574] 575 576 ... 1007 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1380091 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #6504 poslato: Oktobar 12, 2008, 04:57:17 posle podne »

aj ovako...ako hocemo da se navijachi primire jbg mora se dati primer pa da vidim kad ce da vredjaju,gadjaju i sl. slicno bih uradio i za bacanje smeca...prvi sad koji baci omot zvake-200 000 dinara kazna,ili 5 godina tvorza pa da vidite kako ce sve biti cisto...

Da se problem resi medju stokom kakva smo mi,mora tako a vi se zalite kolko ocete...napravicu plakat DOZIVOTNA ZA UROSHA!....toliko
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #6503 poslato: Oktobar 12, 2008, 03:47:34 posle podne »

Zamisli realno... molish se pedobearu..... Ono kao crkva i umesto krsta pedobear... sick dude....
Sačuvana

miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #6502 poslato: Oktobar 12, 2008, 03:47:03 posle podne »

Dobra ti je ideja ova za raspoznavanje kurvi... ne bi morali da se mucimo.
:):):)
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #6501 poslato: Oktobar 12, 2008, 03:26:53 posle podne »

Ma ja bi ponovo uveo streljanje za teze zlocine... onda ko ukrade sece mu se ruka, ko siluje sece mu se ::) , zena koja je kurva zigose se na celu da svi posle vide da je kurva, za lakse zlocine tipa nanosenje telesnih povreda bi uveo da osudjenik bira na kojoj ruci ce da mu se odseku prsti :D

Eto toliko od mene.... ;D

E da.... i Pedobear da vlada planetom...eto :D :D
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2008, 03:28:35 posle podne od strane The Mickey » Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #6500 poslato: Oktobar 12, 2008, 02:30:12 posle podne »

ma pod nikakvim okolnostima on nesme da mu ugrozi zivot , ma nesme da ga udari

kada se neko kazni , osudi , to se ne radi da drugi ne bi to radili , vec zato sto je neko to uradio
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #6499 poslato: Oktobar 12, 2008, 01:32:14 posle podne »

Brate... nishta mu ne znachi moje osudjivanje kad su ga vec zapravo osudili... Opet kazhem... prokurazhio se... izgleda nije bio svestan posledica i shta sad,jbg... vi mu nishta ne mozhete pomoci...
Sačuvana

DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #6498 poslato: Oktobar 12, 2008, 01:06:25 posle podne »

Огњене, грешиш, баш треба да осудиш такво понашање! Сама помисао да са бакљом кренеш на човека граничи се са идиотизмом! Мени једино смета што се нашао жртвени јарац и на томе ће остати... Да ли је неко приметио икакву промену после осуђивања Уроша на 10 година!? Ја нисам... 

Е то је оно о чему причам - направили су хаос, а могли су све то да ураде и дискретније и боље само да су хтели!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #6497 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:53:44 posle podne »

ma nesme da ga dira , da stoji tamo u sred severa , ne sme da ga pipne a ne da mu gura baklju u usta , nema sto nije ovo sto nije ono ,  ne sme da ga pipne da policajac stane na sred severa ili juga u sred derbija , ma nesme ni da pomisli da ga pipne , ne samo policajaca , da stani bilo koji covek , niko nema pravo da nekome nanosi telesne povrede , znaci ovo nema veze sa tim da li je neko navijac ili nije



Нисам ја ни рекао да сме. Треба да одговара за то што је урадио.

Engleska braco...Engleska. Svi znamo kakva su stoka njihovi navijachi (i ne samo navijachi), a kako im je sada na tekmama? I Stefo druze, bez uvrede ali hajde budi realan malo, navijachi su se poslednjih godina toliko uskurchili da ne jebu zivu silu, idu kao na utakmice shto vole svoj klub, a na kraju toliko sranja naprave da taj njihov klub, koji toliko vole, najebe. Svaka chast iskrenim ljubiteljima fudbala, ali stoku neizivljenu treba nauchiti pameti. Zao mi je shto je taj klinac posluzio za primer, ali da meni neko nabije baklju u usta, ja bi trazio da mu nabiju uzarenu shipku u bulju, razumesh? Reci iskreno, kad god su neke demonstracije ili bilo kakvo slichno okupljanje gde bude puno mase i ima prilike za vandalizam, ko pravi najvishe sranja? Nerealno je braniti te i takve navijache, nerealno je i pomisliti da ih treba braniti. Malog su gadno rebnuli, kazna jeste drakonska, ali ako ce to dovesti u red ostale, pa nece vishe biti naslova u novinama tipa "navijach ubijen sekirom" i slichno, onda ce ta kazna imati smisla. To je moje mishljenje.

Енглеска, да ли знаш како је то тамо рађено. Полиција је скупљала доказе о људима за које се сумња да раде то што раде. Значи прикупљало се и кад су скупили доказе за оптужницу онда би ти људи лепо били оптужени и забрањен би им био долазак на утакмице. Друго, нису толико драконски кажњавани као што је сад код нас случај. Све је то лепо урађено, а не као код нас овако не професионално.
Што се тиче демонстрација, да углавном знамо ко је то. Али био сам углавном на свим тим догађајима (нисам ништа не легално радио ;) ) и знам да полиција има велики удео у тим нередима. Али кад новине и телевизије праве такве извештаје где ви не можете другу страну да чујете. Сад ће неко рећи, овај стефа напаљени клинац зна боље од курира и б92. Не, не знам али вам барем кажем како јесте. Та иста телевизија је 5. октобра 2000-те делије називала храбре момке који су се дигли против режима док су остали лежали кући. А сад кад се ти исти момци "дигну" против независног косова онда су то криминалци и хулигани. То је та моћ медија.
Урош јесте крив, није требао да га пржи бакљом, бакљу му није ставио у уста. Полицајац је био у цивилу на северу и свакако да не сме нико да га нападне. Али зашто је то овако урађено?

Можда неки мисле сад да су га осудили на 30 година да би нешто решили, греше. Зашто на њему да се преломи. Млад дечко 19 година.
ПРАВДА ЗА УРОША!
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2008, 12:55:43 posle podne od strane MALI FUNSTE » Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #6496 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:52:01 posle podne »

Pazi.. necu da osudjujem lika... ali da je preterao i prokurazhio se u tom trenutku puno JESTE... Po meni je 10 godina puno jer panduru manje vishe nije nishta... ali ja bi mu 5 minimum sigurno dao... I opet se slazhem sa Gavrom... danas mozda 20% navijacha ide na utakmice zbog drazha igre i uzhivanju gledanja svog kluba... svi idu da bi se potukli,razbili neshto,ukrali... ukratko... neka se niko ne uvredi... al po meni su to shupci i pajseri.... Ne pricham ovo bzvz,imam pun kurac drugova firmasha... i svi su u fazonu brate idemo nekom da skidamo shalove,da se tuchemo aaaa ovo ono... shta ti imash da skidash nekom shal? nek svako nosi shal kog oce kluba i u pizdu materinu.... Na tribini se deri uuaaaaa pichko i to je to.... Kontam kad me neko bude pitao za koga navijam reci cu za poshtar ili milicionar.....
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2008, 12:53:34 posle podne od strane ognjen novakov » Sačuvana

DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #6495 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:49:55 posle podne »

Ја се више водим памећу него песницама... размишљам о последицама пре него што ишта урадим...  ;)

Али опет - нико не оправдава такво понашање, схватите већ једном!!!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #6494 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:45:42 posle podne »

Brate, znachi kada te neko isprovocira prvo shto ti padne na pamet je da mu nabijesh jebenu baklju u usta?! Pa jesam ja nenormalan ili je to nenormalno ej?! U kom svetu vi zivite kada vam to nije chudno?! Kad je vec takav mangup, shto ga nije napucao normalno pesnajom nego bakljom?! Vi non-stop prichate kako panduri provociraju, a ne spomonjete koliku su shtetu napravili navijachi do sada, a o ljdskim zivotima, tezim i lakshim povredama da ne govorimo. Proletos sam u NS-u naishao na grupu Voshinih navijcha koji su trazili nekog lika da ga izbodu jer im je ubio ortaka, da li je to normalno bre?!
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #6493 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:40:03 posle podne »

Човече... ајде лепо да видимо прво ко је био тада на утакмици!? Стефа, ја и.... још неко?! То шта се дешавало на трибини не знамо ни ми који смо били 50-так метара даље, а ви који сте гледали оне снимке знате све... ОК!  ;)  

Маркони, нема ово везе са дирањем пандура, већ пандурском провокацијом! Мислиш да никада до сада није било пандура у цивилу на Северу!? Прочитај мој претходни пост...  ;)

Стефо, ајде лепо ти и ја да се покупимо, почнемо са обијањем станова и силовањем старица... *ебеш га 2 године + 3-5 условно није ништа... брзо ћемо се вратити и опет то радити... и опет... и опет... на крају ћемо бити богати, учланити се у владајућу странку, отворити неку фирму и боле нас до краја живота...

Гавранац, слажем се да стоку треба избацити са стадиона... и мени је више пун *урац клинаца којима Звезда служи као изговор да се напију и побију (на или ван стадиона)! Е сад, поред свих пандура у цивилу, снимљених утакмица, итд итд... зар не мислиш да је могло све да прође много дискретније и да нахватају много више квази-навијача!?  ::)
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2008, 12:46:48 posle podne od strane DHEA » Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #6492 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:39:27 posle podne »

Engleska braco...Engleska. Svi znamo kakva su stoka njihovi navijachi (i ne samo navijachi), a kako im je sada na tekmama? I Stefo druze, bez uvrede ali hajde budi realan malo, navijachi su se poslednjih godina toliko uskurchili da ne jebu zivu silu, idu kao na utakmice shto vole svoj klub, a na kraju toliko sranja naprave da taj njihov klub, koji toliko vole, najebe. Svaka chast iskrenim ljubiteljima fudbala, ali stoku neizivljenu treba nauchiti pameti. Zao mi je shto je taj klinac posluzio za primer, ali da meni neko nabije baklju u usta, ja bi trazio da mu nabiju uzarenu shipku u bulju, razumesh? Reci iskreno, kad god su neke demonstracije ili bilo kakvo slichno okupljanje gde bude puno mase i ima prilike za vandalizam, ko pravi najvishe sranja? Nerealno je braniti te i takve navijache, nerealno je i pomisliti da ih treba braniti. Malog su gadno rebnuli, kazna jeste drakonska, ali ako ce to dovesti u red ostale, pa nece vishe biti naslova u novinama tipa "navijach ubijen sekirom" i slichno, onda ce ta kazna imati smisla. To je moje mishljenje.
Sačuvana
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #6491 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:13:19 posle podne »

ma nesme da ga dira , da stoji tamo u sred severa , ne sme da ga pipne a ne da mu gura baklju u usta , nema sto nije ovo sto nije ono ,  ne sme da ga pipne da policajac stane na sred severa ili juga u sred derbija , ma nesme ni da pomisli da ga pipne , ne samo policajaca , da stani bilo koji covek , niko nema pravo da nekome nanosi telesne povrede , znaci ovo nema veze sa tim da li je neko navijac ili nije



To care
Sačuvana
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #6490 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:12:23 posle podne »



Jeli... jel znas onu KO ME KLEO...

Ако мислиш да је ово праведно, онда не видим разлог зашто се плашиш.


:):):):):)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 572 573 [574] 575 576 ... 1007 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.141 sekundi sa 18 upita.