TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 06:53:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 1007 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1377452 puta)
Mackolina
Gost
« Odgovor #7089 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:13:52 posle podne »

hahahaha... nazhalost video sam to..
@Mackolina shto je najgore verujem da je to istina.. imao sam zanimljivu scenu skoro.. izasho preko puta shkole samo da uplatim kredit.. i neke 2 devojcice iza tu negde tvoje godiste i jedna kao e izvini dechko,imash jako lepu guzu... ja u sebi... reko epic fail.. i kao aha... zanimljivo,hvala.. i onda posle idem.. i kao jebo mamu,gledala mi je u dupe  :D :D

hahaha :D :D  koja carica...ja bih joj na tvom mestu cestitala na hrabrosti... nikad ne bih smela tako nesto da uradim... ;D  jbg...treba biti ili dovoljno hrabar ili dovoljno bezobrazan ili oboje  za tako nesto... ;D
ali gledaj foru.. ogi se postideo a da je on to nekoj rekao 90% bi dobio samar.. ne kazem za njega, nego uopste za bilo koga.. :-(

Pa realno,zavisi i od samog pristupa...
Kapiram da kad bi meni to rekao,prvo bih mu pljesnula takvu samarciiiiiinuuu...a posle bih se nasmejala verovatno :D  ali to opet zavisi od pristupa,ako je onako bez stila,bezukusno,mozda bih ga i nokautirala :D :D   heheh...
Zaista ima prostacina nevidjenih,npr letos kad sam isla na bazen,i prelazila preko terena 11. aprila,50% onih vezbaca je buljilo u mene i drugaricu ko da nikad zensko videli nisu...jos kad ti dobace nesto,premisljas se da li u zemlju da propadnes ili da mu opalis samarcinu...Priznajem i jeste malo zajebano,jer ipak leto,kratke haljinice,sve golo bukvalno kad se ide na bazen,a oni tamo vezbaju,skace im testo....ali opet,ne moraju bas tako prosti da budu i da pilje bas toliko...a tek dok sam imala bas velike grudi (kad sam bila deblja malo,u junu pa do sredine jula kad sam pocela sa ovom ishranom),pa kad idu ispred mene pa gledaju onako oci im ovakve O_O   kladim se da sam pocrvenela od blama ;D   a najzesce kad pocnu da se saginju u nadi da ce videti nesto ispod haljinice...posle sam ih zajebala pa isla u sortsevima :D
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #7088 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:03:58 posle podne »

Makedonac pa kolko je to sreda proshlo? gde je snimak.. Hans spremio proteine a ti nishta  :D

ma bilo mi jadno da snimam u teretanu :D
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #7087 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:59:50 posle podne »

pa kad ogi ima manijacku facu :D jos kad stavi kapu pa izgubi licnost :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #7086 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:54:57 posle podne »

hahahaha... nazhalost video sam to..
@Mackolina shto je najgore verujem da je to istina.. imao sam zanimljivu scenu skoro.. izasho preko puta shkole samo da uplatim kredit.. i neke 2 devojcice iza tu negde tvoje godiste i jedna kao e izvini dechko,imash jako lepu guzu... ja u sebi... reko epic fail.. i kao aha... zanimljivo,hvala.. i onda posle idem.. i kao jebo mamu,gledala mi je u dupe  :D :D

hahaha :D :D  koja carica...ja bih joj na tvom mestu cestitala na hrabrosti... nikad ne bih smela tako nesto da uradim... ;D  jbg...treba biti ili dovoljno hrabar ili dovoljno bezobrazan ili oboje  za tako nesto... ;D
ali gledaj foru.. ogi se postideo a da je on to nekoj rekao 90% bi dobio samar.. ne kazem za njega, nego uopste za bilo koga.. :-(
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #7085 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:47:44 posle podne »

hahahaha... nazhalost video sam to..
@Mackolina shto je najgore verujem da je to istina.. imao sam zanimljivu scenu skoro.. izasho preko puta shkole samo da uplatim kredit.. i neke 2 devojcice iza tu negde tvoje godiste i jedna kao e izvini dechko,imash jako lepu guzu... ja u sebi... reko epic fail.. i kao aha... zanimljivo,hvala.. i onda posle idem.. i kao jebo mamu,gledala mi je u dupe  :D :D

hahaha :D :D  koja carica...ja bih joj na tvom mestu cestitala na hrabrosti... nikad ne bih smela tako nesto da uradim... ;D  jbg...treba biti ili dovoljno hrabar ili dovoljno bezobrazan ili oboje  za tako nesto... ;D
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #7084 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:42:41 posle podne »

Jok nego ce u trapez da ti gleda :D majmune :D
hahaahahah :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #7083 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:41:50 posle podne »

Jok nego ce u trapez da ti gleda :D majmune :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #7082 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:38:47 posle podne »

hahahaha... nazhalost video sam to..
@Mackolina shto je najgore verujem da je to istina.. imao sam zanimljivu scenu skoro.. izasho preko puta shkole samo da uplatim kredit.. i neke 2 devojcice iza tu negde tvoje godiste i jedna kao e izvini dechko,imash jako lepu guzu... ja u sebi... reko epic fail.. i kao aha... zanimljivo,hvala.. i onda posle idem.. i kao jebo mamu,gledala mi je u dupe  :D :D
Sačuvana

TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #7081 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:36:02 posle podne »

e djavola,uz metal moze samo pozing,nemoralno je bilo sta drugo :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #7080 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:34:41 posle podne »

za tvoj 18ti samo za tvoje oci :-* :D FAIL :D

a ne za moje oci ces uz novi album metalice, mozda unforgiven III :D  :-*

Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #7079 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:24:48 posle podne »

za tvoj 18ti samo za tvoje oci :-* :D FAIL :D
opa ... jedva cekam da vidim hansa u koznjaku kako igra oko sipke :D :D :D da mu turim neki dinar u tange za whey :D :D :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #7078 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:22:30 posle podne »

za tvoj 18ti samo za tvoje oci :-* :D FAIL :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #7077 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:21:59 posle podne »

ma ne bre,ritmicko mrdanje levim i desnim glutsom :D mogu uz bilo koju melodiju :D :D :D :D

Osman Hadzic - Ti mene ne volis ? :P
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #7076 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:18:19 posle podne »

ma ne bre,ritmicko mrdanje levim i desnim glutsom :D mogu uz bilo koju melodiju :D :D :D :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Mackolina
Gost
« Odgovor #7075 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:13:00 posle podne »

eto Nina preporuci me drugaricama :D a mogu i da mrdam gluteusima kao shakira,sto ce posvedociti oni koji su bili preksinoc na kalemegdanu :D :D

ma naravno  :D :D 

hehehe...pa sta si to radio? :)  trbusni ples,go-go dance i tako taj rad,a? ;D   
Sačuvana
Stranice: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 1007 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.457 sekundi sa 18 upita.