TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396117 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 11:00:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1352967 puta)
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #7161 poslato: Oktobar 22, 2008, 04:32:04 posle podne »

wat

hi
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Lokk1
Gost
« Odgovor #7160 poslato: Oktobar 22, 2008, 04:27:31 posle podne »

wat
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #7159 poslato: Oktobar 22, 2008, 04:13:50 posle podne »

wat
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7158 poslato: Oktobar 22, 2008, 04:07:26 posle podne »

firer :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #7157 poslato: Oktobar 22, 2008, 04:02:08 posle podne »

Riiiiiiiiiiiight...

leeeeeeeft ... ;D
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #7156 poslato: Oktobar 22, 2008, 03:35:58 posle podne »

evo sam cu reci .... FAIL
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #7155 poslato: Oktobar 22, 2008, 03:21:03 posle podne »

Тема - физичка припрема врхунских скакача у вис!

Е сад, да ли је корисно - није, зато што сам преписао из књига + зачинио мало чисто да не буде да сам глуп... У сваком случају имам доста корисног материјала, па кога занима добијање експлозивне снаге, ту сам...  :)

E mene ovo zanima...nikako mi to skakanje uvis (a ni u dalj) ne ide.... :P   u cemu je fora...kako to da vezbam?  Trcanje uvek pet (i sprint i kros,mada je mi je sprint jaca strana) ,medicinka petica opet,ali ti skokovi mi idu vec na....  ....nikako da tu izvucem vise od 3-4.... probala sam i ono skakutanje na neku kutiju ili neko drugo uzvisenje...ali ne pomaze mnogo... :(
Mackolina ma ti si super :D :D :D

ma znam    :D :D :D   samo sto nisam krakata pa mi skakanje nije jaca strana... :P  jebemliga...   
Hahahahaha e jesi luda :D :D :D
Pa ne moras da budes krakata da bi imala dobar skok.... :D
A u ostalom sta ce ti skok imas ti drugih kvaliteta ;) :D

URKE PRESTANI DA MUVASH NINU!!111  nema stefy neta poslao mi je poruku da ce te naci sa nokiom .. i onda si najebao ;// :D
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #7154 poslato: Oktobar 22, 2008, 12:38:19 posle podne »

Тема - физичка припрема врхунских скакача у вис!

Е сад, да ли је корисно - није, зато што сам преписао из књига + зачинио мало чисто да не буде да сам глуп... У сваком случају имам доста корисног материјала, па кога занима добијање експлозивне снаге, ту сам...  :)

E mene ovo zanima...nikako mi to skakanje uvis (a ni u dalj) ne ide.... :P   u cemu je fora...kako to da vezbam?  Trcanje uvek pet (i sprint i kros,mada je mi je sprint jaca strana) ,medicinka petica opet,ali ti skokovi mi idu vec na....  ....nikako da tu izvucem vise od 3-4.... probala sam i ono skakutanje na neku kutiju ili neko drugo uzvisenje...ali ne pomaze mnogo... :(
Mackolina ma ti si super :D :D :D

ma znam    :D :D :D   samo sto nisam krakata pa mi skakanje nije jaca strana... :P  jebemliga...   
Hahahahaha e jesi luda :D :D :D
Pa ne moras da budes krakata da bi imala dobar skok.... :D
A u ostalom sta ce ti skok imas ti drugih kvaliteta ;) :D

Pa ne znam,svi koji dobro skacu su uglavnom krakati... :P  ima i izuzetaka,ali uglavnom je tako...

hehe ;)  :D  ;D    ma i to sto kazes.... 
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #7153 poslato: Oktobar 22, 2008, 12:09:16 posle podne »

Тема - физичка припрема врхунских скакача у вис!

Е сад, да ли је корисно - није, зато што сам преписао из књига + зачинио мало чисто да не буде да сам глуп... У сваком случају имам доста корисног материјала, па кога занима добијање експлозивне снаге, ту сам...  :)

E mene ovo zanima...nikako mi to skakanje uvis (a ni u dalj) ne ide.... :P   u cemu je fora...kako to da vezbam?  Trcanje uvek pet (i sprint i kros,mada je mi je sprint jaca strana) ,medicinka petica opet,ali ti skokovi mi idu vec na....  ....nikako da tu izvucem vise od 3-4.... probala sam i ono skakutanje na neku kutiju ili neko drugo uzvisenje...ali ne pomaze mnogo... :(
Mackolina ma ti si super :D :D :D

ma znam    :D :D :D   samo sto nisam krakata pa mi skakanje nije jaca strana... :P  jebemliga...   
Hahahahaha e jesi luda :D :D :D
Pa ne moras da budes krakata da bi imala dobar skok.... :D
A u ostalom sta ce ti skok imas ti drugih kvaliteta ;) :D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Mackolina
Gost
« Odgovor #7152 poslato: Oktobar 22, 2008, 12:01:39 posle podne »

Тема - физичка припрема врхунских скакача у вис!

Е сад, да ли је корисно - није, зато што сам преписао из књига + зачинио мало чисто да не буде да сам глуп... У сваком случају имам доста корисног материјала, па кога занима добијање експлозивне снаге, ту сам...  :)

E mene ovo zanima...nikako mi to skakanje uvis (a ni u dalj) ne ide.... :P   u cemu je fora...kako to da vezbam?  Trcanje uvek pet (i sprint i kros,mada je mi je sprint jaca strana) ,medicinka petica opet,ali ti skokovi mi idu vec na....  ....nikako da tu izvucem vise od 3-4.... probala sam i ono skakutanje na neku kutiju ili neko drugo uzvisenje...ali ne pomaze mnogo... :(
Mackolina ma ti si super :D :D :D

ma znam    :D :D :D   samo sto nisam krakata pa mi skakanje nije jaca strana... :P  jebemliga...   
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #7151 poslato: Oktobar 22, 2008, 11:43:27 pre podne »

Тема - физичка припрема врхунских скакача у вис!

Е сад, да ли је корисно - није, зато што сам преписао из књига + зачинио мало чисто да не буде да сам глуп... У сваком случају имам доста корисног материјала, па кога занима добијање експлозивне снаге, ту сам...  :)

E mene ovo zanima...nikako mi to skakanje uvis (a ni u dalj) ne ide.... :P   u cemu je fora...kako to da vezbam?  Trcanje uvek pet (i sprint i kros,mada je mi je sprint jaca strana) ,medicinka petica opet,ali ti skokovi mi idu vec na....  ....nikako da tu izvucem vise od 3-4.... probala sam i ono skakutanje na neku kutiju ili neko drugo uzvisenje...ali ne pomaze mnogo... :(
Mackolina ma ti si super :D :D :D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #7150 poslato: Oktobar 22, 2008, 10:36:52 pre podne »

ma tovarim te vidis da mi je dosadno bre :D

Joj moram sad ici do posla nesto, pa se vracam da ucim, stisla malo skola ovih dana pu jbt... ae pricamo posle . pozz
stvarno si indijanac :D bezi hijavata ;D
Sačuvana
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #7149 poslato: Oktobar 22, 2008, 10:35:21 pre podne »

ma tovarim te vidis da mi je dosadno bre :D

Joj moram sad ici do posla nesto, pa se vracam da ucim, stisla malo skola ovih dana pu jbt... ae pricamo posle . pozz
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #7148 poslato: Oktobar 22, 2008, 10:34:16 pre podne »

prva ,druga , treca, crveno svetlo, prva stoj, KU*AC STOJ , BABAAAA =-=BOOOM $@#%#@%#^ :D :D :D prso sam, extra

:D :D :D 
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #7147 poslato: Oktobar 22, 2008, 10:28:15 pre podne »

prva ,druga , treca, crveno svetlo, prva stoj, KU*AC STOJ , BABAAAA =-=BOOOM $@#%#@%#^ :D :D :D prso sam, extra
hahahah... al si stvarno udario babu? pa al' preteklo nesto od nje? :D :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 13 upita.