TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 09:05:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1346985 puta)
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #7656 poslato: Oktobar 31, 2008, 01:16:58 posle podne »

Ja sam vishe za malo old skula  :D  :D  :D uz ovo mozhe i da se zapuca  :D :D eh 90 e... dobro je shto sam bio klinac... kontam da ne bi bio zhiv sad  :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=Rfn1ujhPXf8&feature=related
Sačuvana

PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #7655 poslato: Oktobar 31, 2008, 12:38:42 posle podne »

Nisam video snimak pa ga nebi ni komentarisao.

Ogi,uz tebe sam :D :D

www.youtube.com/watch?v=qzIoyMJpxc4
Sačuvana
   
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #7654 poslato: Oktobar 31, 2008, 10:51:16 pre podne »

Brate.... preskocicu sve komentare... i reci cu... Napred Dr. Iggy... idemooooooooooo.... zhivo,zhivo....
Sačuvana

bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #7653 poslato: Oktobar 31, 2008, 09:43:00 pre podne »

Jebote Dragane, nekad me stwarno zabrinjawas, i owo nije towar, ozbiljno mislim...

 :(
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7652 poslato: Oktobar 31, 2008, 02:57:46 pre podne »

a i ti si nashao da mi glumish moralfaga a mozesh da se spradash na nazi fore koje su realno dno dna u tom pitanju .. jel ima ishta okrutnije ? .. kontash .. nije da sam ja bio tamo i da sam mogao da pomognem keru .. a ovako jebe mi se desilo se shto ne bi imali bar lulz

koja nazi fora je bila tako okrutna?to su nazi FORE,ja nit bih mogao da ubijem niti GLEDAM kako neko ubija,muchi jevrejina,cigana,koga god...

znaci ti se smejes specificnom slucaju,kao kad bih ja rekao: Hahah do jaj onaj klip gde Shultz vadi creva onom Vizentalu"


to su vicevi,vic sa likovima koji se dobacuju s kerom je funny,i crtac gde se gadjaju kerovima je funny

znachi ti imash problem sa schultzom a nemash sa celim holocaustom ? znahic imash problem da se sprdash na rachun jedne zrtve ali zato narachun xymiliona je FUNEY ? pa ne bih ni ja mogao da ubijam niti da gledam dok neko muchi kera uzivo .. tehnichki bih mogao ali  ne bih dozvolio to da se desi .. opet kazem mnogo gore stvari se deshavaju zivotinjama .. ovaj ker ima slomljenu nogu u najgorem sluchaju ..

kada sam ja rekao? citiram :Hitler je genije ( bez smeska,ozbiljno misleci),jevreje treba pobiti,lepo je sto su pobijeni...znachi ja bih bio sick bastard da meni na casu istorije lupam dodje rzredna i pita jel ti drago sto je ovaj pobio tolko i tolko? nit je smesno nit drago...znaci kad se ja s mikijem il bilo kim ovde na forumu ZEZAM u fazonu jevreju jedan,ili dodji do komore,to je ZEZANJE,al ti kazes da bi stvarno LOLOVAO da vidis tako nesto ispred sebe jel mucenje pasa il bacanje beba,dok ja u stvarnosti nit bih se smejao realnim slikama,videima slicnih stvari,nit bih uzivo trpeo budalu koja to izvrsava...eto to je u pitanju...ok to sa psom se vec desilo,ali kako mozes gledati to i ne osecati strasnu mrznju prema budali koja to radi?vec dodajes svoj glas tom videu samo gledajuci ga,i potices slicne psihopate da muche zivotinje jer znaju da ce se ljudi smejati tome....sad ces reci pa gomila njih to radi...pa rade,al su idioti a ti nisi idiot
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #7651 poslato: Oktobar 31, 2008, 02:19:26 pre podne »

a i ti si nashao da mi glumish moralfaga a mozesh da se spradash na nazi fore koje su realno dno dna u tom pitanju .. jel ima ishta okrutnije ? .. kontash .. nije da sam ja bio tamo i da sam mogao da pomognem keru .. a ovako jebe mi se desilo se shto ne bi imali bar lulz

koja nazi fora je bila tako okrutna?to su nazi FORE,ja nit bih mogao da ubijem niti GLEDAM kako neko ubija,muchi jevrejina,cigana,koga god...

znaci ti se smejes specificnom slucaju,kao kad bih ja rekao: Hahah do jaj onaj klip gde Shultz vadi creva onom Vizentalu"


to su vicevi,vic sa likovima koji se dobacuju s kerom je funny,i crtac gde se gadjaju kerovima je funny

znachi ti imash problem sa schultzom a nemash sa celim holocaustom ? znahic imash problem da se sprdash na rachun jedne zrtve ali zato narachun xymiliona je FUNEY ? pa ne bih ni ja mogao da ubijam niti da gledam dok neko muchi kera uzivo .. tehnichki bih mogao ali  ne bih dozvolio to da se desi .. opet kazem mnogo gore stvari se deshavaju zivotinjama .. ovaj ker ima slomljenu nogu u najgorem sluchaju ..
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #7650 poslato: Oktobar 31, 2008, 02:10:39 pre podne »

samo da kazem da sutra u killy-ju gostuje doktor iggy  ;D ;D ;D

zar on nie pogino il tako nesto?

gde ti zivish  jbt ?
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #7649 poslato: Oktobar 31, 2008, 02:07:01 pre podne »




evo srce :D

brate ne ne u mom prisustvu niko nishta nije muchio .. niti ce ... to je nisko i podlo i okrutno I JEBENO SMESHNO :D
ovo se desilo ko zna kad u chileu jebenom shto se mene tiche jedino shto ja tu mogu da uradim je da se smejem .. brate jel treba da se suzdrzavam i kontrolishem ??? meni su mnooogo gore stvari smeshne ... npr sahrane ... ozbiljno :/ nisam rekao da mi je to dojaja i da ja volim shto je to tako i sigurno ne podrzavam muchenje zivotinja ..
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2008, 02:09:45 pre podne od strane Lokk1 » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7648 poslato: Oktobar 31, 2008, 02:06:40 pre podne »

samo da kazem da sutra u killy-ju gostuje doktor iggy  ;D ;D ;D

zar on nie pogino il tako nesto?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #7647 poslato: Oktobar 31, 2008, 02:03:07 pre podne »

samo da kazem da sutra u killy-ju gostuje doktor iggy  ;D ;D ;D

:o  :o ..... OMG :D ... long awaited ... am i dreaming
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7646 poslato: Oktobar 31, 2008, 02:00:54 pre podne »

a i ti si nashao da mi glumish moralfaga a mozesh da se spradash na nazi fore koje su realno dno dna u tom pitanju .. jel ima ishta okrutnije ? .. kontash .. nije da sam ja bio tamo i da sam mogao da pomognem keru .. a ovako jebe mi se desilo se shto ne bi imali bar lulz

koja nazi fora je bila tako okrutna?to su nazi FORE,ja nit bih mogao da ubijem niti GLEDAM kako neko ubija,muchi jevrejina,cigana,koga god...

znaci ti se smejes specificnom slucaju,kao kad bih ja rekao: Hahah do jaj onaj klip gde Shultz vadi creva onom Vizentalu"


to su vicevi,vic sa likovima koji se dobacuju s kerom je funny,i crtac gde se gadjaju kerovima je funny
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7645 poslato: Oktobar 31, 2008, 01:59:08 pre podne »

znaci bilo bi ti kul situacija: ti na trneingu trcis,skrenes nezgodno,ode noga,svi prisutni se skupe i 10 minuta loluju dok si ti u agoniji od bolova pa tek onda krecu da ti pomognu?

ne bi mi smetalo da se smeju dok mi pomazu recimo .. stvarno sam tolerantan po pitanju toga i nisam licemer ... sad si me podsetio .. jednom smo igrali basket i lik sluchajno snima sprada se .. i ja zapnem i polomim se ko pichka .. ono izderan krvav i sve ... dobro nisu u tom trenutku se smejali ali dok smo gledali snimak pokidao sam se od smeha ..

al ti kazes prvo bi gledao kako lik muchi pa tek onda pomogao zivotinji,a tebi bi bilo do jaja lose da tebe gledaju dok te recimo crnja neki guzi 10 minuta na sred ulice...ili ne bi?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #7644 poslato: Oktobar 31, 2008, 01:58:34 pre podne »

a i ti si nashao da mi glumish moralfaga a mozesh da se spradash na nazi fore koje su realno dno dna u tom pitanju .. jel ima ishta okrutnije ? .. kontash .. nije da sam ja bio tamo i da sam mogao da pomognem keru .. a ovako jebe mi se desilo se shto ne bi imali bar lulz
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #7643 poslato: Oktobar 31, 2008, 01:57:25 pre podne »

samo da kazem da sutra u killy-ju gostuje doktor iggy  ;D ;D ;D
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Lokk1
Gost
« Odgovor #7642 poslato: Oktobar 31, 2008, 01:56:23 pre podne »

znaci bilo bi ti kul situacija: ti na trneingu trcis,skrenes nezgodno,ode noga,svi prisutni se skupe i 10 minuta loluju dok si ti u agoniji od bolova pa tek onda krecu da ti pomognu?

ne bi mi smetalo da se smeju dok mi pomazu recimo .. stvarno sam tolerantan po pitanju toga i nisam licemer ... sad si me podsetio .. jednom smo igrali basket i lik sluchajno snima sprada se .. i ja zapnem i polomim se ko pichka .. ono izderan krvav i sve ... dobro nisu u tom trenutku se smejali ali dok smo gledali snimak pokidao sam se od smeha ..
Sačuvana
Stranice: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 13 upita.