TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 06:57:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1346882 puta)
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #9696 poslato: Decembar 27, 2008, 12:55:37 posle podne »

Ma ne sjekirajte se zbog skole, sve ce vam to jednog dana biti smijesno  ;) Ne bilo mi viseg probema od skole...

Relax
Sačuvana
I don't give a fuck
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #9695 poslato: Decembar 27, 2008, 12:52:56 posle podne »

Ja se secam kad sam prvi put trazhio caletu pare za protein... on kao da da,evo odma izvoli  :D ti si sportista,valja to,zdravo je...  :D car  :)
Sačuvana

Mackolina
Gost
« Odgovor #9694 poslato: Decembar 27, 2008, 12:52:20 posle podne »

Nina nerviram se zbog debila, znam da cu popraviti, nego nemam volje.

Gledam ove moje ortake, evo ortak ima 13 keceva (od 16 predmeta), i lik ce proci godinu, sve ce popraviti. Tako je i u prvoj i u drugoj godini.

Stisni zube,zajebi debile,i popravi... ;)

I kod mene ima jedan takav slucaj...nema blage veze s mozgom,sve sami kecevi,posle mu na vecu sve poklone dvojke,obore ga na dva popravna,ostalo mu poprave...
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #9693 poslato: Decembar 27, 2008, 12:51:31 posle podne »

Pa to  ;D ja ovakav rad mogu da nacrtam samo u kucnim uslovima  :D :D ne mogu da se opustim u shkoli hhhhh
Sačuvana

Mackolina
Gost
« Odgovor #9692 poslato: Decembar 27, 2008, 12:49:55 posle podne »

@Mackolina i kod mene je slicna situacija samo shto mi je i brat profesor istorije a ja najgori od sve dece  ;D al opet kazhem,hvala bogu shto nisu toliko strogi.. josh moji razvedeni pa ja sam sa kevom i burazom koji nikad nije tu  :) party all the time  8)

blago tebi...uzivancija ;D

nisu ni moji nesto preterano strogi,samo ono,po pitanju skole su takvi...npr daju mi da  idem sama gde god hocu,ne daju mi neka ogranicenja u fazonu "do 22h da si kuci"...znam ja i sama kada treba da se vratim kuci..evo sinoc smo imali u skoli zurku do ponoci,posle sam jos i ostala malo duze sa drustvom napolju,njima sam javila da cu jos malo ostati,i nikakv problem....
 ali mi recimo cale bas dosta vodi racuna o zdravlju i zdravom zivotu,tako da mi sigurno ne bi zabranio zdravu ishranu i teretanu (izuzev sad ovo na kratko zbog polugodista,ali na duze vreme nikako) ...dok bi mi recimo mama zabranila teretanu samo tako...ja slusam taticu ;D ;D   
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #9691 poslato: Decembar 27, 2008, 12:49:51 posle podne »

Momci pomazete mi puno, cenim vasu podrsku...
Kontam da me razumete...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #9690 poslato: Decembar 27, 2008, 12:47:32 posle podne »

Urke ma nece opushteno... previshe droge ima u mojoj shkoli,navikli su  :D ;D ;D ;D
@Stefy ma stistni brate,popravi i dp{dovidjenja prijatno}  ;D
;D e pa onda ti je ladovina... :D reci joj profesorka toliko ste me iznervirali da sam morao par crtica da povucem da bi mogao lepse da crtam :D :D :D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #9689 poslato: Decembar 27, 2008, 12:45:24 posle podne »

Ma ja sam se zajebavao, mogu ja da popravim ocene, nije to (veliki) problem, ali brate, fora je sto su oni umobolnici, i ti to njima ne mozes objasniti.
To stoji svi su takvi... Misle da ce sankcijama da postignu nesto... A ustvari samo dobijaju kontra efekat...

Ja sam rekao. Ako mi ne vrate teretanu, necu ni ici u skolu.
To ti pricam... Tako sam i ja rekao mojima dok sam isao u skolu... Oni meni kao sve ti je zabranjeno i teretana, ja reko sve mi dirajte ali teretanu ne ;D ako ne mogu u teretanu necu ici ni u skolu i oni su naravno popustili... ;D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #9688 poslato: Decembar 27, 2008, 12:45:13 posle podne »

Urke ma nece opushteno... previshe droge ima u mojoj shkoli,navikli su  :D ;D ;D ;D
@Stefy ma stistni brate,popravi i dp{dovidjenja prijatno}  ;D
Sačuvana

stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #9687 poslato: Decembar 27, 2008, 12:43:49 posle podne »

Nina nerviram se zbog debila, znam da cu popraviti, nego nemam volje.

Gledam ove moje ortake, evo ortak ima 13 keceva (od 16 predmeta), i lik ce proci godinu, sve ce popraviti. Tako je i u prvoj i u drugoj godini.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #9686 poslato: Decembar 27, 2008, 12:43:03 posle podne »

Veruj mi da jeste,zato sam i hteo da je prebijem... jer bukvalno ali bukvalno mentoli od dece iz razreda znachi bolidi su donosili neke radove a vidi se sa meseca da ih nisu oni nacrtali... i ona kao 5... ja sve cutim poshto ja nisam u tom fazonu brate.. ja ako ne znam,ne znam i to je to... Ne volim to puskice i sranja,to mi je nekako za jajare... al sad kad sam video da ide tako... Nema veze,opushteno... I josh ako bude krenula neshto ti to nisi nacrtao.. ja cu reci ja sam kuci uzeo slichicu lsd a i doshla mi inspiracija i nacrtao sam.... pa da viidmo ko ce koga zajebati  >:(
Hahahahahahahaa pa ako joj kazes da si uzeo slicicu bice cao zdravo iz skolice brate :D nemoj da se zezas... ;D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #9685 poslato: Decembar 27, 2008, 12:42:54 posle podne »

@Mackolina i kod mene je slicna situacija samo shto mi je i brat profesor istorije a ja najgori od sve dece  ;D al opet kazhem,hvala bogu shto nisu toliko strogi.. josh moji razvedeni pa ja sam sa kevom i burazom koji nikad nije tu  :) party all the time  8)
Sačuvana

stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #9684 poslato: Decembar 27, 2008, 12:41:06 posle podne »

Ma ja sam se zajebavao, mogu ja da popravim ocene, nije to (veliki) problem, ali brate, fora je sto su oni umobolnici, i ti to njima ne mozes objasniti.
To stoji svi su takvi... Misle da ce sankcijama da postignu nesto... A ustvari samo dobijaju kontra efekat...

Ja sam rekao. Ako mi ne vrate teretanu, necu ni ici u skolu.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Mackolina
Gost
« Odgovor #9683 poslato: Decembar 27, 2008, 12:40:39 posle podne »

Zbog 4 keca na polugodistu, a dobio sam zabranu kao da sam pao 4 godine za redom.
Nebuloze. Kretenizam.


Ja kad bih imala 4 keca na polugodistu,ne bih smela vise ni da disem... Roditelji su mi fakultetski obrazovani (cale naucnik iz oblasti elektrotehnike,mama profesorka) pa zamisljaju da i ja budem mali Njutn... :P  A za ovu dvojku sam mrtvaaaaaa....al jbg,zivot ideee daljeee,evo pozdraveee ti saljeeee... :D

Popravices,mojne se nerviras... ;)
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #9682 poslato: Decembar 27, 2008, 12:36:18 posle podne »

Veruj mi da jeste,zato sam i hteo da je prebijem... jer bukvalno ali bukvalno mentoli od dece iz razreda znachi bolidi su donosili neke radove a vidi se sa meseca da ih nisu oni nacrtali... i ona kao 5... ja sve cutim poshto ja nisam u tom fazonu brate.. ja ako ne znam,ne znam i to je to... Ne volim to puskice i sranja,to mi je nekako za jajare... al sad kad sam video da ide tako... Nema veze,opushteno... I josh ako bude krenula neshto ti to nisi nacrtao.. ja cu reci ja sam kuci uzeo slichicu lsd a i doshla mi inspiracija i nacrtao sam.... pa da viidmo ko ce koga zajebati  >:(
Sačuvana

Stranice: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 14 upita.