TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 09:02:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1346981 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9906 poslato: Decembar 29, 2008, 03:01:26 pre podne »

vi ne slusate sebe dok pricate.... hans latovi ce ti biti posao... ok, blago tebi, cujemo se za 20 godina kad budes imao zenu i troje dece...
dzabe skola bez veze...vazi brate..znaci niko ne treba da se skoluje, svi su retardi koji uce nesto... ne mora to biti miran zivot, nigde ne pise da moras da se zadovoljavas malim stvarima...ja hocu da budem najbolji u tome cime cu se baviti, necu da me stavljaju u prosek, da radim za 30 000, neka hvala.... i to je u redu... ali da li neko treba da ide u teretanu i da mu je to zivot... da li mu se povecao obim ili sta je neko na forumu rekao za njegove slike... nikad ni dinar od toga... uhvatite se nekog posla... necete uvek imati 20 i nesto godina da vam bude dovoljno neka para za supse i pijanku... videcemo kad klinac bude trazio za exkurziju, zimovanje, letovanje... svi mozemo imati neke koristi od ovih da kazem "poznanstava" sa foruma... a ovo kao duvaj ga i te fore... ok, kul donekle, posle brate smara... get life, ovo vec ne lici ni na sta....

1.ko je pominjao zenu i decu?

2.a sta je tvoj posao?jel ja ismevam fudbal i tvoje po meni smesne ambicije?Cisti svoju kucu,pa pricaj o drugima,ili uopsteno:Ne seri ako se ne razumes u nesto,ja ne zalazim u fudbal,nemoj ni ti u bodibilding ili trenerski posao vezan za bb i fitnes.Opet to tvoje latovi obimi...to govori vise o tebi i tome kako ti vidis druge nesgo o realnoj slici tih ljudi o kojima prichas

3.kome je ovde "teretana" zivot

vidis tvoj problem je sto neznas ni mene ni poa ljudi ovde a donosis idiotske zakljucke,bas idiotske.Kao ono kad si me pitao na FB "jeli hans,jel ti imas drugih interesovanja od teretane?"

vidish to govori vishe o tebi nego o meni,jer ti imas neke pretpostavke zasnovne na chemu?na tome sto sam stalno tu da odgovorim na neko pitanje na forumu?Jel se ja i ti privatno druzimo pa znas svaki moj korak?

vidish,da znas malo vise o meni,znao bi da pola mog drustva ni ne zna da me BB zanima uopste,opet kazem,o tebi govori cinjenica da ti mislis da ja ili bilo ko ovde ne zna nista izvan teretane kako pogrdno nazivas ceo BB,fitnes i sve vezano za to...daj jbt pa ti mi bar izgledas inteligentnije,otkud takvo stereotipsko razmisljanje??


4.Ok ako se ti stidis prosecne plate,izvini gospon rokfeler ;)

5.Ako ti smeta sto ljudi stavljaju slike i ocenjivanje,sto stavljas svoje,ili pricas o svojoj kilazii itd?Ah da, "mi" samo od toga zivimo,pokazivanja slika,a ti za razliku od nas imas ceeo zivot...bas smo pateticni,"teretana" nam je sve tebra...

6.pijanka,vidis ne pijem jer napijanje smatram narkomanijom,a tebi ne zvocam oko toga ;) a supsi svako ko malo udje dublje u materiju shvata da su redundansa ;)

7. forum ne lichi ni nasta? pa fala bogu,jel se secas kad si za 20 dana napucao iljadu postova?Chemu onda prozivanje drugih u temi kafe osmisljenoj za zajebanciju?

8.Kada budes menadzer Ronaldinju il nekom slicnom nigeru i zaradjujes milione,onda seri po nama,dotad malo razmisljaj pre no sto nesto kazes ;)




just my two cents
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #9905 poslato: Decembar 29, 2008, 02:49:56 pre podne »

btw kazete forum je postao sprdnja....to je zato sto smo ga svi takvim napravili... imate svi msn verujem...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #9904 poslato: Decembar 29, 2008, 02:38:04 pre podne »

vi ne slusate sebe dok pricate.... hans latovi ce ti biti posao... ok, blago tebi, cujemo se za 20 godina kad budes imao zenu i troje dece...
dzabe skola bez veze...vazi brate..znaci niko ne treba da se skoluje, svi su retardi koji uce nesto... ne mora to biti miran zivot, nigde ne pise da moras da se zadovoljavas malim stvarima...ja hocu da budem najbolji u tome cime cu se baviti, necu da me stavljaju u prosek, da radim za 30 000, neka hvala.... i to je u redu... ali da li neko treba da ide u teretanu i da mu je to zivot... da li mu se povecao obim ili sta je neko na forumu rekao za njegove slike... nikad ni dinar od toga... uhvatite se nekog posla... necete uvek imati 20 i nesto godina da vam bude dovoljno neka para za supse i pijanku... videcemo kad klinac bude trazio za exkurziju, zimovanje, letovanje... svi mozemo imati neke koristi od ovih da kazem "poznanstava" sa foruma... a ovo kao duvaj ga i te fore... ok, kul donekle, posle brate smara... get life, ovo vec ne lici ni na sta....
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #9903 poslato: Decembar 29, 2008, 02:21:24 pre podne »

Маракана моја судбина,
она ме је себи узела,
маракана моја истина,
звездо једина!
 :D :D :D :D :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9902 poslato: Decembar 29, 2008, 01:12:25 pre podne »

eh sad polako,to za 30,ipak ima crnaca tamo :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #9901 poslato: Decembar 29, 2008, 01:11:30 pre podne »

И то Бразилска!  :D ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9900 poslato: Decembar 29, 2008, 01:07:30 pre podne »

i to Marakana :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #9899 poslato: Decembar 29, 2008, 01:06:04 pre podne »

За 20 милиона ја бих дао да ме хебе цео стадион!   :D :D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #9898 poslato: Decembar 29, 2008, 01:01:16 pre podne »

Sine za 20 miliona ..... Vec vidim sebe na ducati desmosediciju kako idem na put oko sveta  ;D ;D
Sačuvana

Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #9897 poslato: Decembar 29, 2008, 12:49:50 pre podne »

brate to je isto ko kad bih ja tebe pitala "jel bi pusio liku za milion dolara?"   svako normalan bi rekao ne...

treba ostati veran nekim nacelima i u najgorim mukama..

Bas smo raspravljali mi u drustvu zajedno nedavno dal bi popusili liku, ili za devojke dal bi spavale sa drugim likom samo na jedno vece a da su vec u vezi, a da se dobije zauzvrat nekih 20 miliona eura...

Ja kontam da bi jbg,tj prilicno sam ubedjen :D :D 20 je 20 hahaha
« Poslednja izmena: Decembar 29, 2008, 12:59:50 pre podne od strane Dule Indijanac » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9896 poslato: Decembar 29, 2008, 12:41:13 pre podne »

brate to je isto ko kad bih ja tebe pitala "jel bi pusio liku za milion dolara?"   svako normalan bi rekao ne...

nina polako...videces za koju godinu kako se stvari menjaju...NIKAD NE RECI NIKAD i ZA SVE POSTOJI PRVI PUT!!!
bih za 100 000 i to onako full deepthroat :)


mnogo ste puni laznog ponosa ;)

razocarao si me...

izvolte?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #9895 poslato: Decembar 29, 2008, 12:39:06 pre podne »

brate to je isto ko kad bih ja tebe pitala "jel bi pusio liku za milion dolara?"   svako normalan bi rekao ne...

nina polako...videces za koju godinu kako se stvari menjaju...NIKAD NE RECI NIKAD i ZA SVE POSTOJI PRVI PUT!!!
bih za 100 000 i to onako full deepthroat :)


mnogo ste puni laznog ponosa ;)

razocarao si me...
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #9894 poslato: Decembar 29, 2008, 12:35:31 pre podne »

ako nemas veze dzabe ti je i skola
Dzaba ti veza ako ne znas posao ;-) Hoces da ti sredim vezu da radis kao hirurg ? Neces, jel da? A zasto ? :-b

pa dobro sad provedi ti 40 godina u skolovanje pa ces raditi kao hirurg,ne vidim sta ima tu lepo..i btw koliko njih postane hirurg?1000000?treba da si lud za to
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9893 poslato: Decembar 29, 2008, 12:24:42 pre podne »

brate to je isto ko kad bih ja tebe pitala "jel bi pusio liku za milion dolara?"   svako normalan bi rekao ne...

bih za 100 000 i to onako full deepthroat :)


mnogo ste puni laznog ponosa ;)

Pocinjem da stekam pare...znaci brate 100 000 a? jel moze neki popust za prijatelje ili tako nesto? :D

ma brate si lud za milin evra,znaci ja sam ponosan previse da tako nesto uradim :D moze handjob za sto evra? :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9892 poslato: Decembar 29, 2008, 12:23:57 pre podne »

brate to je isto ko kad bih ja tebe pitala "jel bi pusio liku za milion dolara?"   svako normalan bi rekao ne...

bih za 100 000 i to onako full deepthroat :)


mnogo ste puni laznog ponosa ;)

razocarao si me...

jebiga,izgleda da lazem sam sebe :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 13 upita.