TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394949 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 17, 2024, 12:59:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dilema oko kupovine suplemenata  (Pročitano 4049 puta)
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #9 poslato: Maj 04, 2014, 08:23:53 posle podne »

Moram da pohvalim forum i ljude koji prenose znanje. Stvarno sam mnogo naucio, zahvaljejm jos jednom!
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Maj 04, 2014, 08:16:59 posle podne »

Neposredno pre treninga ga pijes.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #7 poslato: Maj 04, 2014, 08:07:33 posle podne »

Da, uz svaki obrok je salata obavezna i izmedju obroka cesto jedem voce. Narucio sam Kre Alkalyn od 1200mg, pise da se uzima jedna pre, jedna posle treninga. Koliko minuta pre treninga da popijem? Ovu nakon treninga cu odmah sa wheyom... Hvala na odgovoru.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Maj 04, 2014, 08:01:13 posle podne »

Ukoliko je ishrana bogata i raznovrsna (sa vocem i povrcem) ,bolja opcija je veca pakovanja Wheya.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #5 poslato: Maj 04, 2014, 05:13:02 posle podne »

Koliko su vitamini vazni u ishrani? Mislim na kapsule. Imam opciju da uzmem vece pakovanje Wheya i Kre Alkalyn ili manje pakovanje Wheya, Kre Alkalyn, Multivitamin i vitamin C. Sada ne znam da li mi se isplati da uzmem ove vitamine, ako nemaju neku ulogu. Pozdrav.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: April 11, 2014, 09:01:26 pre podne »

Ok, javi kako ide i kako napreduješ!

Mislim da nisi pogrešio što se tiče kombinacije, whey, amino - uvek treba da su na prvom mestu!

samo napred :=)
Sačuvana
Alexandar Adzic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #3 poslato: April 10, 2014, 09:22:57 posle podne »

Kao sto sam napisao vec mislim da su mi ishrana i trening u redu, a i pre par meseci ovde na forumu su ocenjeni kao dobri, tako da se drzim te "dobitne" kombinacije, i zato sada ne bih zatrpavam temu dodatnim informacijama o tome.
U medjuvremenu sam se odlucio za opciju vise wheya-slabiji sagorevac uzeo ih, od dodatne suplementacije vec imam bcaa pa se nadam da cu od sledece nedelje ako se poklope kockice sa nekim obavezama na faxu krenuti sa novim ciklusom dijete :) za koji dan cu se javiti sa novim planom ishrane radi eventualnih ispravki i sugestija  ;D U svakom slucaju hvala na savetima  :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: April 10, 2014, 09:57:22 pre podne »

Ćao Aleksandre!

Izvini,tek sad sam videla temu.

Ovako, ja bih ti uvek preporučila ulaganje u osnovnu suplementaciju - bcaa, glutamin, protein...  to je nešto od čega treba da kreneš.  Sagorevača ima dobrih, ali zavisi i šta očekuješ od njih. Ako ti treba taj dodatni energetski "kick" možeš uzeti neki jači sagorevač.

Da li si možda razmišljao o Dyma Burn-u?  pitam jer je jedan od najhvaljenijih sagorevača iz naše ponude.

U svakom slučaju, ako se samo svodimo na odabir izmeĂ°u dve kombinacije koje si naveo, glasam za onu sa whey-om jer je to najbitnije.

Ono što je mnogo važnije u celoj priči je tvoj način ishrane i treninga.  Kako stojiš po tom pitanju?  
Sačuvana
Alexandar Adzic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #1 poslato: April 07, 2014, 07:15:56 posle podne »

Pozdrav svima! Trenutno sam u fazi definicije, ishrana mi je sredjena vec neko vreme, bio sam na dijeti 3 meseca od zimus i izgubio dosta masnih naslaga, pa sam neko vreme odrzavao tu kilazu i sada zelim da sprovedem poslednji ciklus definicije pred leto.
Moje pitanja se tice suplementacije i sigurno ce vam izgledati cudno, nekome mozda malo i glupo.Na mnogim mestima na forumu naleteo sam na izjave iskusnih da je sagorevac samo manji podsticaj u ovom procesu, pa me interesuje da li razlika izmedju dva sagorevaca razlicitog ranga i cene moze biti tolika da ovaj skuplji i verovatno i kompleksniji moze dati toliko bolje rezultate, naravno pravilna ishrana i trening se podrazumevaju.Konkretno u pitanju su twinlabov ripped fuel 5x i MP shred matrix.
Da bi vam bilo jasnije zasto poredim "babe i zabe", i pre nego sto me zaspete raznim kritikama, pojasnicu vam moju dilemu i molim vas da mi kazete kako bi ste vi postupili da mom mestu.
Da li za 6100 dinara kupiti syntrax whey shake od 2300g i twinlabov ripped fuel 5x ILI
za 7750 kupiti MP shred matrix i scitecov whey od 1 kg, pritom u ovoj kombinaciji na poklon dobijam MP cla na pokolon, koji je preparat koji takodje podstice gubitak masnih naslaga koliko sam shvatio.
Znaci interesuje me da li odstupanje izmedju ovih sagorevaca toliko veliko, i da li je pametnije dati manje novca i dobiti vecu kolicinu wheya a uzeti jeftiniji sagorevac (prirodno blizi sam drugoj varijanti ali me zanima vase misljenje).
Hvala unapred na odgovorima! ;D

Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 18 upita.