TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 06:40:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts  (Pročitano 24639 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #66 poslato: April 09, 2015, 05:02:25 posle podne »

vidim da ste vec duze vreme u ovoj prici :D

da li je neko imao iskustvo sa red zone sagorevacem kako se on pokazao

ja imam malo ozbiljniji problem sa kilogramima imam vec neko iskustvo sa treningom u teretani ali to mi nije dovoljno da bih uspeo da smrsam zato i hocu da krenem sa sagorevacem da promenim ishranu i da pocnem da trcim po malo

Biću iskrena,

tu sagorevač neće pomoći.  Dakle mora prvo da se krene od ishrane i treninga, da se vidi šta tu ne štima, pa tek onda sagorevači.

Ozbiljniji problem sa kilogramima? težina, visina, dosadašnja fizička aktivnost, zdravstveno stanje? 

kakva je ishrana, kakvi su treninzi? 
Sačuvana
thecoda511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #65 poslato: April 09, 2015, 04:54:45 posle podne »

vidim da ste vec duze vreme u ovoj prici :D

da li je neko imao iskustvo sa red zone sagorevacem kako se on pokazao

ja imam malo ozbiljniji problem sa kilogramima imam vec neko iskustvo sa treningom u teretani ali to mi nije dovoljno da bih uspeo da smrsam zato i hocu da krenem sa sagorevacem da promenim ishranu i da pocnem da trcim po malo
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #64 poslato: April 08, 2015, 06:23:06 posle podne »

Ako misliš na onu reklamu što ide na Index radiu...''ako ćemo iskreno, onda fitoleks...'' i kod mene izaziva iste stomačne tegobe.

Ima ih više, konkurencija je jaka :)

A kada će shvatiti? pa.. neće nikad shvatiti :)   U Pansportu sam 8 godina i svake godine je ista priča, želim da smršam bez dijete i vežbanja i daj mi nešto brzo i efikasno :)
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #63 poslato: April 08, 2015, 09:39:50 pre podne »

Skoro sam video negde da se reklamira neka tableta koju progutas sa dosta vode i ona se u zeludcu naduje i imas osecaj sitosti pa manje jedes. Klasicno izgladnjivanje organizma. A sta ce biti kad prestanes da pijes to su izbegli da kazu. Kada ce ljudi shvatiti da ne postoji magicna pilula, da mora dooobro da se oznoji dupe i da se povede racuna o ishrani.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #62 poslato: April 08, 2015, 08:34:29 pre podne »

Sećam se kada su imali jedan marketinški trik naglašavajući reč "Ephedrina" na pakovanju, gde su mnogi to poistovećivali sa efedrinom i, naravno, smatrali proizvod mnogo jačim. :)

čak mi je i ovo "bezbolnije" nego reklame na TV-u i slično koje obećavaju čudotvorne efekte... od toga mi je muka, svaki put!

Ovo je tek posebna priča i zaista me čudi da stvarno još neko u takve reklame veruje kod nas.Obećavaju se kule i gradovi a kako je krenulo izmisliće reklamu da kada se uzme taj neki njihov reklamni proizvod ma ne mora se ni vežbati,samo sedite kod kuće jedete što više i mršavite.Ma milina totalna.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #61 poslato: April 08, 2015, 06:19:47 pre podne »

Ako misliš na onu reklamu što ide na Index radiu...''ako ćemo iskreno, onda fitoleks...'' i kod mene izaziva iste stomačne tegobe.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #60 poslato: April 07, 2015, 05:43:01 posle podne »

Sećam se kada su imali jedan marketinški trik naglašavajući reč "Ephedrina" na pakovanju, gde su mnogi to poistovećivali sa efedrinom i, naravno, smatrali proizvod mnogo jačim. :)

čak mi je i ovo "bezbolnije" nego reklame na TV-u i slično koje obećavaju čudotvorne efekte... od toga mi je muka, svaki put!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #59 poslato: April 07, 2015, 10:31:54 pre podne »

Ovo sto kaze Rober je tek posebna prica oko marketinga.Sada ipak mislim da slabo im pomaze neki marketing kada su oni mnogo oslabljeni.Ovo govorim iz svog ugla a ne rekreativca za koje ce i ovo biti veoma jako i dobro.
Kako god uz ishranu davace rezultate,ali prvo ishrana pa sve ostalo.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #58 poslato: April 03, 2015, 06:19:39 posle podne »

Sećam se kada su imali jedan marketinški trik naglašavajući reč "Ephedrina" na pakovanju, gde su mnogi to poistovećivali sa efedrinom i, naravno, smatrali proizvod mnogo jačim. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #57 poslato: April 03, 2015, 09:17:28 pre podne »

Svaki sagorevač je malo ili više oslabljen i to vam govorim iz mog iskustva kao neko ko ih je godinama koristio i još ih koristim pa mogu uporediti.Nažalost o je istina i tako je trenutno a za budućnost nadamo se da će biti bolje.
Ranije na primer kada sam uzimao Burn pržio je extra a sada mnogo manje.Naravno da radi posao uz odličnu ishranu i trening ali se ipak oseti razlika.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #56 poslato: April 02, 2015, 06:19:59 pre podne »

nisam koristio do sad nikakav sagorevac cuo sam za animal cuts posto ga svi hvale pa sam hteo da probam sa njim. ne znam da li je neko do sad koristio ovu arnoldovu seriju sagorevaca kako se pokazao.
mislim na ovaj sagorevac
nije dozvoljeno postavljanje linkova ka konkurentskim kompanijama
Ni ja nisam za opciju da ti prvi sagorevač bude AC. Najviše hvale ide na račun Dyma Burn-a.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #55 poslato: April 01, 2015, 06:29:11 posle podne »

Mnogi misle da su sagorevači najbitniji suplementi kada je u pitanju skidanje masnog tkiva, ali nisu.  Ja bih na prvo mesto stavila vitaminsko mineralnu podršku, zbog dijete, zatim omega-3 masne kiseline, zatim protein i zamene za obrok i tek na kraju sagorevače kao dodatni podsticaj.

Animal cuts NE za prvi put... moj savet...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #54 poslato: Mart 31, 2015, 10:57:40 posle podne »

nisam koristio do sad nikakav sagorevac cuo sam za animal cuts posto ga svi hvale pa sam hteo da probam sa njim. ne znam da li je neko do sad koristio ovu arnoldovu seriju sagorevaca kako se pokazao.
mislim na ovaj sagorevac


Sve je to lepo, kvalitetni sagorevači...nadam se da je korišćenje sagorevača ispraćeno korekcijom ishrane i treninga?

Ne zaboravi da sagorevači sami za sebe, bez korenitih promena na polju ishrane u sadejstvu sa dobro doziranim kardio treningom i treningom sa opterećenjem( trening hipertrofije - cilj , očuvanje postojeće mišićne mase) neće ostvariti željeni( maximalni)učinak...
« Poslednja izmena: April 03, 2015, 06:10:25 posle podne od strane Robert » Sačuvana
thecoda511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #53 poslato: Mart 31, 2015, 08:40:29 posle podne »

nisam koristio do sad nikakav sagorevac cuo sam za animal cuts posto ga svi hvale pa sam hteo da probam sa njim. ne znam da li je neko do sad koristio ovu arnoldovu seriju sagorevaca kako se pokazao.
mislim na ovaj sagorevac
nije dozvoljeno postavljanje linkova ka konkurentskim kompanijama
« Poslednja izmena: April 01, 2015, 06:27:59 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #52 poslato: Mart 31, 2015, 09:20:27 pre podne »

to je tačno i meni je žao što ga više nema u prodaji.  U svakom slučaju, kao zamenu, od "jačih" sagorevača mogu da ti preporučim Dymatize Dyma Burn i MP Shred matrix.

Da li si do sada već koristio nešto od sagorevača?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.